LG G4 Kullananlar Kulübü

xxmeeminxx

Asistan
4 Haziran 2014
244
9
18
son güncellemeyle cihazın son durumu nasıl oldu ısınma ve dokunmatik sorunu giderildimi z3 ve g4 arasında kaldım kamera falan g4'e itiyo beni ama bu ısınma aşırıymış galiba bunda bu sıcak yaz günlerinin etkisi nedir ayrıca cihaz 2 yıllık kullanım için yeterli midir

son güncelleme sonrasi isinma sorunu ortadan kalkti denebilir. dokunmatik sorunuda öyle ama az once yone 2 tiklama sonrasi algilamadi ama bu guncellemeden beri cok cok nadir oluyor yani dokunmatik sorunuda %90 azaldi (oncekine gore) z3 te guzel ama g4 teen ben simdilik memnnunum heleki kamerasi cok guzel bende senin gibi zamaninda g4 z3 arasindaydim ama kameradan doayi g4 aldim pisman degilim simdilik. ama xperia m5 ide bekle bence. ama z3 te alsan g4 te alsan memnun kalirsin bence ama sunuda diyim kutudan cikan aletlerde benim icin onemliydi sony turkiye bu konuda cok kötü baska ulkelerde iyi aksesuarlar ama turkiye de bu yok hatta bazi kuyu icerikleri ulkemizde bile. farkliymis (sadece baskalarinin kutu içeriğini anlatirken gördüm onlarom yalancisiyim) g4 un sarhi 1 bucuk saatte %100 oluyor %5 ten. ama kablosu kisa o kötü prize yakin durmak zorundasin. kulakligida cok guzel hem sekil hemde ses gucu konusunda cok memnunum. pil konusunda z3 pili son gincelleme sonrasi kotulesmis arada 1 saat 1 bucuk saat ekran suresi kalmis herlade. (sony grubundan alinti buda ekran suresi 5 bucuk saat aliyorlarmis bn g4 ile 4 saat aliyorum full mobil veridee) ama g4 deri kapak cabucak yipraniyor bunuda goz ardi etme

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Bimeksde LG G4 fiyati bu sabah :D
1e2b464b2d08a60bfd9577f5ee5a6b06.jpg

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Fiyat tekrar 2099 tl olmuş ben haber verip görevimi yaptım alanlara hayırlı olsun lg tr garantili , 0 cihazdı bazı arkadaşların onaylanmış siparişleri

S

SDN Okuru

SDN Okuru
G4 almaya karar vermiştim ama son anda arkadaşım kafami 6 plus la karıştırdı iphone ve lg arasında kalmak saçma mı bilmiyorum ama kafamı karıştıran şey 1gb ram vs 3gb ram 8 megapiksel vs 16 megapiksel kamera ve Hafıza durumu 16 ya 32 gb olması hâlinde neden iphone veya g4 almalıyım yardimci olursanız sevinirim

SeeYouLater

Asistan
29 Haziran 2015
308
2
0
G4 almaya karar vermiştim ama son anda arkadaşım kafami 6 plus la karıştırdı iphone ve lg arasında kalmak saçma mı bilmiyorum ama kafamı karıştıran şey 1gb ram vs 3gb ram 8 megapiksel vs 16 megapiksel kamera ve Hafıza durumu 16 ya 32 gb olması hâlinde neden iphone veya g4 almalıyım yardimci olursanız sevinirim
iphone 6 plus 64 gb gerçekten çok iyi ve stabil cihaz bence almalısın uzun sürede idare eder ama şimdi alma bekle 6s çıksın fiyatları düşsün beklemekten zarar gelmez.

magnetik35

Öğrenci
5 Eylül 2015
6
0
0
Arkadaşlar bende g4 almaya karar vermiştim ama forumda çok şikayet okudum sizce ne alsam s6 mı g4 mü ? şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

piyangoc

Öğrenci
13 Mayıs 2015
1
0
0
lg g2 mi 900 tlye satıp üstüne ekleyip lg tr garantili 506 seri kahverengi deri cihazımı aldım . üstüne siyah deri hediye de aldım . şahane telefon . kamera dehşet . g2 yi 2 yıl kullanmıstım . sanırım g6 cıkınca anca değiştiririm bunu da .cihaz şahane tek kötü olan lollipop yazılımı.bu yuzden şarj az gidiyor . android m ile çözülecektir . aliexpresten nilkin şeffaf kılıf istedim tavsiye ederim şahane sarıyor kılıfı . 6 dolar civarında 0.6 mm inceliginde . life is good saygılar

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
lg g2 mi 900 tlye satıp üstüne ekleyip lg tr garantili 506 seri kahverengi deri cihazımı aldım . üstüne siyah deri hediye de aldım . şahane telefon . kamera dehşet . g2 yi 2 yıl kullanmıstım . sanırım g6 cıkınca anca değiştiririm bunu da .cihaz şahane tek kötü olan lollipop yazılımı.bu yuzden şarj az gidiyor . android m ile çözülecektir . aliexpresten nilkin şeffaf kılıf istedim tavsiye ederim şahane sarıyor kılıfı . 6 dolar civarında 0.6 mm inceliginde . life is good saygılar
900 e alan var mı ? Varsa bende seneye G4 aliyim bari . 0 ı 1100 ken . Ben garantiye vercem yanlar filanda 0 lancak belki para biriktirirsem bende dusunurum valla.

cembudak77

Öğrenci
27 Temmuz 2015
47
1
0

900 :blink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G4 alınır iyi telefon yalnız deri almayın bir süre kullandıktan sonra tahriş olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G4 iyi telefon ama deri almayin bir süre kullandıktan sonra tahriş oluyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1400 tl ye LG G4 kesin bir yanlışlıkla olmuştur, görsem kaçırmazdım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
G4 alayım diyorum plastik kasa tasarımı berbat ısınıyor diyorlar iphone 6 alayım diyorum o kadar para verilmez hafızası az androiddeki özgürlügü bulamazsın diyorlar su an s4 kullandığım için samsung son tercihim e o zman s6 diyorum ısınma problemi var diyorlar kafayı yicem valla

nextman

Profesör
28 Nisan 2010
1,221
567
293
G4 alayım diyorum plastik kasa tasarımı berbat ısınıyor diyorlar iphone 6 alayım diyorum o kadar para verilmez hafızası az androiddeki özgürlügü bulamazsın diyorlar su an s4 kullandığım için samsung son tercihim e o zman s6 diyorum ısınma problemi var diyorlar kafayı yicem valla

O kadar telefon modeli kullandım şu an LG G4 kullanıyorum ısınma sorununa herkes farklı açılardan bakıyor çok oyun oynamam mail,sosyal, ve kamera kullanımı üzerine gerçekten yeterli bir model diye düşünyorum. Herkes bence ihtiyaçlarını doğru açıdan belirlese sorun kalmaz.

Şimdiden hayırlı olsun alacağınız model