LG G4 Kullananlar Kulübü

yasin0252

Asistan
3 Eylül 2010
258
3
18
Tek fark garanti çeşitleri.Cihazda bir sıkıntı var ise kliksadan almışsanız başınız çok ağrır.
Üstteki arkadaşın linki görünce girip baktım biraz ucuz gördüm almayı düşünüyordum senin bu söylediğinden sonra kafam karıştı işte.. Hepsiburada.com da siyah olan 2100 tl.. Çok kafam karıştı şimdi.:blush:

Muharremizm

Öğrenci
11 Ekim 2015
13
1
3
Üstteki arkadaşın linki görünce girip baktım biraz ucuz gördüm almayı düşünüyordum senin bu söylediğinden sonra kafam karıştı işte.. Hepsiburada.com da siyah olan 2100 tl.. Çok kafam karıştı şimdi.:blush:

kardeşim ben ne vatan nede teknosa çalışanıyım primde almıyorum tavsiye edince fakir adamım la ben :D 25 yaşındayım sayısaldan 5 bildikte aldık 2,100 tllik telefonu sana üstüne basa basa söylüyorum vatan yada teknosa hariç hiç biryerden alma gerek garanti kapsamları gerekse telefonun arıza çıkarması git VATAN BİLGİSAYARDAN al kafan rahat etsin

Drogba39

Müdavim
Müdavim
19 Ağustos 2014
1,187
381
263
Ben LG G4 almak istiyorum fakat pek araştıramadım. Sorunlu bir cihaz mı ? 3000 mAh pil 2K ekrana yeterli geliyor mu ? Oyun performansı nasıl ? Herhangi bir şikayetiniz var mı ?

YLMZSR

Öğrenci
8 Nisan 2015
13
0
0
Bence telefon harika ..ne kadarda tasarımı hoşuma gitmesede özellik olarak tam donanım diyebilirim.
hatta tavsiyem lg g4 daha ucuza şu site alabilrisiniz ki, tavsiye ederim.
site
Kliksa : https://goo.gl/mHy64g
2 gün önce Turkcell den biraz pazarlık yapıp telefonu kredi kartına tek çekim 1900 tl olarak aldım. lg türkiye garantili olarak.size tavsiyem sizinde öyle yapmanız.kliksa lg türkiye garantili 1860 tl hemen hemen aynı fiyat zaten.

virüsüm

Öğrenci
26 Haziran 2012
56
1
6
Arkadaslar lg g4 icin android 6 ne zaman cikcacak aceba bilginiz varmi birde klavyede turkce katakterler yok turkceyi secsem bile bunu nasil yapacagiz.

YLMZSR

Öğrenci
8 Nisan 2015
13
0
0
telefonda türkçe karalter yok malesef.yanılmıyorsam lg nin hiç bir modelinde yok zaten. türkçe karakter içeren 3.parti uygulamaları belki kullanmak istersin ama tavsiye etmem. android 6 güncellemesi türkiyede ne zaman yayınlanacak kesin değil.ama tahminler kasım ortasına doğru.

virüsüm

Öğrenci
26 Haziran 2012
56
1
6
Cok sağol hocam verdigin bilgiler icin .

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaslar birde arka planda calisan uygulamalari gercekten adam akıllı kapatan bir uygulama varmi .

KURTULUŞ.

Öğrenci
30 Mayıs 2015
34
0
6
Ben LG G4 almak istiyorum fakat pek araştıramadım. Sorunlu bir cihaz mı ? 3000 mAh pil 2K ekrana yeterli geliyor mu ? Oyun performansı nasıl ? Herhangi bir şikayetiniz var mı ?

LG G4 kullanıcısı olarak mükemmel çalışıyor .. Şarjıda iyi nabze göre şerbet oyun performansında şüphen olmasın snapdragon 808 .

E

Eresonur

SDN Okuru
Merhabalar g4 alali yaklasik bir ay oldu fakat telefonla konusurken arkadan cit cit cit sesler geliyor garantiye gonderdim sorun yok deyip tekrar gonderdiler.ama ses hala var farkli kisileride aradim yine geliyor cozum bulamadim

YLMZSR

Öğrenci
8 Nisan 2015
13
0
0
Çokta bir farkı yokmuş gibi görünüyor. Umarım" işlem durduruldu" hatalarını azaltır

Ahmt006

Asistan
19 Mayıs 2015
109
5
18
SAYIN G4 KULLANICILARI;
rehberdeki isimleri nasıl küçültürüz bilgisi olan varmı ? daha önce küçüktü yazı ayarını minimum yapınca küçülmüştü daha sonra nasıl olduğunu bilmiyorum büyük oldular isimler, bunun hakkında bilgisi olan var mı ?

TechnoYoung

Müdavim
Müdavim
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
SAYIN G4 KULLANICILARI;
rehberdeki isimleri nasıl küçültürüz bilgisi olan varmı ? daha önce küçüktü yazı ayarını minimum yapınca küçülmüştü daha sonra nasıl olduğunu bilmiyorum büyük oldular isimler, bunun hakkında bilgisi olan var mı ?
Parmaklarını kullan 2 parmağını. :) Anladın .

HeroGaki

Doçent
10 Aralık 2012
620
10
18
beyler g4 almayı düşünüyorum da telefonculardan taksitle alma imkanım var mı ? eskiden yapıyorlardı mesela kılıfı 1500 tl sayıp ona taksit yapıyorlardı telefonu bedva veriyorlardı fln öyle bişey kaldı mı hala istanbulda öyle alabileceğim bir yer var mı ?

Sansar667

Müdavim
Müdavim
19 Ekim 2012
2,426
525
293
g4 kullanıcısı arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi , cihazı almayı düşünüyorum da fikirlerinizi sormak isterim , bir kaç sorumda var.

Sansar667

Müdavim
Müdavim
19 Ekim 2012
2,426
525
293

Başlıyorum :)

illede g4 deme sebebim kamera performansı iyi gibi gözüküyor , sizce iyi mi ? Telefonda eksik bir nokta var mı sizce ? telefonu çok kullanınca ekran ışığını kısıyor mu (bende g1 var ve bu şeyden bunaldım) onun dışında ben 20 günlük ikinci el bir cihaz buldum 1600'e 32gblık sağında solunda ve ya yazılımsal olarak bakmam gereken birşey var mı?

YLMZSR

Öğrenci
8 Nisan 2015
13
0
0
Telefon alırken note5 ile g4 arasında kaldım. Note5 için 2600 g4 için 1900 tl fiyat verdi turkcell bayisi. Ben g4 arkadaş note5 aldı. 2 haftadır kullanıyoruz. Kamera ve ekran çözünürlükleri birebir aynı diyebilirim. Batarya ömrü olarak note5 çok az bir farkla önde.iki telefonda da ısınma problemi yok.performans olarak note5 daha iyi (antutu ya göre baya fark var ama bence değil) Günlük kullanım için performans değerleri aynı. Mesleki programlar kullanan ve çok fazla oyun oynayan biri değilsen performans olarak farkı hissetmezsin. Tasarım olarak bana göre g4 arkadaşa göre note5 daha iyi (zevkler ve renkler tartışılmaz 😁) 700 tl gibi büyük bir fark için çok küçük ayrıntılar bence. Yine aynı durum olsa Piyasa nın en iyi telefonu olarak kabul edilen note5 alacağıma yine g4 alırım. Ha unutmadan turkcell bayi bana kahverengi deri kapağı ekstradan hediye etmişti 😁 umarım faydası dokunur bu dediklerimin

xxmeeminxx

Asistan
4 Haziran 2014
244
9
18
Başlıyorum :)

illede g4 deme sebebim kamera performansı iyi gibi gözüküyor , sizce iyi mi ? Telefonda eksik bir nokta var mı sizce ? telefonu çok kullanınca ekran ışığını kısıyor mu (bende g1 var ve bu şeyden bunaldım) onun dışında ben 20 günlük ikinci el bir cihaz buldum 1600'e 32gblık sağında solunda ve ya yazılımsal olarak bakmam gereken birşey var mı?

öncelikle kamerası cok güzel ama senin için kamera cok öncelikse ve bütcen yetiyorsa z5 i bekleyebilirsin yoksa g4 te ondan asagı kalır yanı yok (odaklama dısıda). alırsanız kahverengi deri degilde siyah deri alın (sahsi fikrim) ben kahverengi almıstım ve 1-1.5 ay sonra köselerden soyulmaya basladı. kılıfla kullandım ve ayroca garantı karsılamıyormus (kasko yaptırmıstım lg yetkilisine sordum teknosadan olduğu için kasko değişim yaparlarmış yoksa garanti karsılamazmıs) sorduğum kişilerde siyah deride bu tip sorun yokms. ekran ısıgını kısması sanırım video izlerken bir kere kilitleyip acınca arada yapıyr ama ana sayfaya cıkı geri videoya dönünce olmuyor (belki o sorun yoktur bana öyle gelmiş olabilir genelde aksamları video izlerim uykumda geldiği için böyle sorun olmayabilir) ve sağında solunda bakacagın sey bence elinle kontrol et ben teleonu ilk aldıgım zamanlar 1.5 m den yüzüstü düştü ama o sag tarafına daha cok vurdu orada azıcık parlaklık gitti cercevenin onuda dokununca anladım olaydan 3 gün sonra. telefonda eksik nokta pil gibi dueuyor ki benim için günü cıkarıyor. bu bana yeterli. ama suda var ekranı cok güzel cihazın.

mustafaaaaaaaa

Öğrenci
24 Eylül 2015
81
0
6
Video izlerken ayarlara girip ekran paraklıgını ayarlayabilirsiniz. Cihazın seramik gri rengini aldım yanında siyah deri hediyeliydi. Deri muhteşem diğer seramik gri kapak berbat görünüyo (hiç alışamadım direk deriyi takdım). Kesinlikle tavsiye ederim. Batarya süper, günü çıkarıyo. Kamerası zaten efsane. Samsungla falan karşılaştırmamak lazım, lg kalitesi belli. Şu ana kadar çok şükür düşmedi, ama pek sağlamlık hissi yok telefonda ( ya da ben öyle hissediyorum)

YLMZSR

Öğrenci
8 Nisan 2015
13
0
0
Ekran ışığını kısma olayı gibi birşeyle karşılaşmadım ben eğer ekran parlaklığını otomatik yapmamışsam kendiliğinden kararma olmuyor. 2. El telefon alırsan hard format atarsın yazılımsal bir sıkıntı olmaz. Ha birde unutmadan elektronik harbiden şans olayı. Donanımsal ve yazılımsal sorunlar ile kesinlikle karşılaşmazsın diyemem. Bundan önceki telim iphone 6 dı. İlk aldığım iphone 6 bataryası da sorun vardı değişime gitti. Yani kısacası şans. Alırsan şimdiden hayırlı olsun ✌

xxmeeminxx

Asistan
4 Haziran 2014
244
9
18
sunuda belirtiyim telefonu baya düşürdüm gerek az önce yazdığım gibi 1.5 mden banyo zeminine düştü sonra 30 cm den tahta zemine dkine düştü durakta yüzüstü düştü (kılıf vardı o zaman ve kırılmaz cam taktırmıstım ama kılıf cok ince kılıf zore markalı bilen bilir ) yani yinede iyi dayandı.