LG G4 Kullananlar Kulübü

Sansar667

Müdavim
Müdavim
19 Ekim 2012
2,426
525
293
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim , telefonda pek oyun oynayan bir insan değilim performans kısmında sıkıntı yaşacağımı düşünmüyorum.Sürekli dslr makine taşımak istemediğimden günlük çekimlerde ve akşam üstü çekimlerinde ortalamanın üstü bir performans arıyorum. Pili bir günü görürüm gibi geliyor oyun oynamadığım ve face & instagram gibi programlar kullanmadığım için.

1500-1600tl bütçem var çok temiz bir cihaz buldum 1600tl pazarlıkla 1500 yaparım onuda. Hayırlısıyla katılacağım gibi g4 kullananlar arasına. Bu arada arka kapak deri değildi bunu değiştirebilirim dimi ben? birde kılıf kullanmamayı düşünüyorum zaten hacimli bir cihaz umarım kırılma çizilme yapmaz.

xxmeeminxx

Asistan
4 Haziran 2014
244
9
18
sansar carsıları gez oralardaki turkcell vodafone vs bayiilerde eskiden kampanyadan kalan deri kapaklar oluyor (kahverengi ve siyah) alabilirsin ve sıkıntı cıkmaz sahsen suan satın aldıgım siyahı kullanıyorum (genelde 80-100 tl arası fiyat verirler ama ben bir yerde pazarlıkla 50 tl ye aldım). ama media marktda bugun gördüm geleli 1 ay olmus 149 tl cok pahalı ama kırmızısı beni benden alıyor :)) ama o fiyatta beni bende aldı :)) yani sıkıntı cıkmaz bence fakat dedigim gibi siyahında sıkıntı yokmus kullananlardan yorum aldım (yalansa bende yandım :D )

YLMZSR

Öğrenci
8 Nisan 2015
13
0
0
Arka kapağı değişiyor. Ben kılıf kullanmıyorum. Kahverengi kapakla ayrı bir havası oluyor arkadaş bu güzellik maskelenmemeli bence 😁telefon ele çok güzel oturuyor. Deri dediğin çizilir çizilmezse sıkıntı var demektir. Canım sıkıldıkça hatta kılık kıyafetime göre arka kapağı değiştiriyorum ben 😁

xxmeeminxx

Asistan
4 Haziran 2014
244
9
18
benimde hedefim kahverengi siyah bordo deri ve gold arka kapak. bunlar yapıyım tamamdır benim için aksesuar. siyah kahverengi tamam. kırmızı ucuzlarsa alırım baktım olmadı almanyaya gidişimde bulmaya calısırım diğerlerini

kingodisko26

Öğrenci
4 Ağustos 2012
43
7
8
bende yaklasık 1.5 aydır kullanıyorum telefonu gerçekten kamerası harıka bır cok fotoğraf makınesınden daha ıyı cekımler yapabılıyorsunuz manuel ayarıyla kımı zaman da daha farklı seyler denenıyor telefonun bence tek sıkıntısı batarya veri de 3 saat ekran da sarj yuzde 1 e gelıyor ama wifide 4 bucuk saatı gordugum oldu gerek tasarımı gerek performansı acısından cok memnunum antutu testlerıne pek guven olmuyor zaten ve o test sarja gore farklı puanlar verebılıyor ekran parlaklıgı ıse gerçekten cok ıyı dedıgım gıbı tek sorun batarya olabılır

Sansar667

Müdavim
Müdavim
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Bugün baktım telefona 1700tlye 0 alıyordum ki , grey adlı bir firmadan garantili olduğunu öğrenince vazgeçtim.Sanırım biraz daha optimus g ile takılacağım :)

therasmus

Öğrenci
9 Haziran 2014
3
0
0
Merhaba Arkadaslar.Dün n11 den lg türkiye g4 h15tr aldim.bugun geldi.ilk defa android kullanicam.o yüzden g4te ilk yapmam gerekenler nelerdir.kronik sorun varmi yada testmi yapmaliyim nasil yazilim nasil guncelleniyor ?

Yardimci olursaniz Sevinirim Ilk Sunu yap Sonra Suna Bak derseniz. ?

mustafaaaaaaaa

Öğrenci
24 Eylül 2015
81
0
6
Merhaba Arkadaslar.Dün n11 den lg türkiye g4 h15tr aldim.bugun geldi.ilk defa android kullanicam.o yüzden g4te ilk yapmam gerekenler nelerdir.kronik sorun varmi yada testmi yapmaliyim nasil yazilim nasil guncelleniyor ?

Yardimci olursaniz Sevinirim Ilk Sunu yap Sonra Suna Bak derseniz. ?
İlk defa kullanıyorsan bişey olur diye korkma, bozulmaz kolay kolay.
sen kullandıkça alışıcaksın eksik yönlerini göreceksin. Bende çok şükür problem yok. Bence illa sorun bulmaya çalışma, sorun çıkarsa canın sıkılır. Zaten sorun varsa o seni bulur. İlk yapıcağın şey ekran parlaklıgını kısman olucaktır, batarya daha uzun gider.
boş zamanlarında kameranın manuel modunu incele, alışınca süper çekimler yaparsın. Benim söyliyeceklerim bu kadar. Hayırlı olsun kardeşim.

YLMZSR

Öğrenci
8 Nisan 2015
13
0
0
G4 için Android 6.0 güncellemesinden bir gelişme varmı? Kasım ortasına doğru çıkacak deniyordu. Kesinlik kazandı mı?

nilgunakbas

Müdavim
Müdavim
26 Şubat 2014
1,166
95
228
İlk defa kullanıyorsan bişey olur diye korkma, bozulmaz kolay kolay.
sen kullandıkça alışıcaksın eksik yönlerini göreceksin. Bende çok şükür problem yok. Bence illa sorun bulmaya çalışma, sorun çıkarsa canın sıkılır. Zaten sorun varsa o seni bulur. İlk yapıcağın şey ekran parlaklıgını kısman olucaktır, batarya daha uzun gider.
boş zamanlarında kameranın manuel modunu incele, alışınca süper çekimler yaparsın. Benim söyliyeceklerim bu kadar. Hayırlı olsun kardeşim.
Mustafa bey manuel çekimde en guzeli hangi ayarlarda oluyor acaba.ben anlayamiyorumda.yazilabilcek biseymi acaba

mustafaaaaaaaa

Öğrenci
24 Eylül 2015
81
0
6
Mustafa bey manuel çekimde en guzeli hangi ayarlarda oluyor acaba.ben anlayamiyorumda.yazilabilcek biseymi acaba
Aslında yazılabilicek birşey değil. Ekranın alt kısmında 6 tane kutucuk çıkıyo, hepsine birer birer tıklayıp ( kutucuga tıklayınca sağ tarafta sayılı değerler çıkıyo) ayar yapmak gerekiyo. Kolay bi menü, alışırsınız yaptıkca.

hakantrkzht

Asistan
11 Mart 2015
301
39
28
35
Manuel Mod için gerekli ayarlar.
İngilizce ama idare edin işte.
Kullanım ile ilgili gerekli açıklamayı konu içerisinde yapmıştım.Geçmiş sayfalara bakıp bulabilirsiniz arkadaşlar.
G4 almayı düşünen arkadaşlara da "G4 Candır, Gerisi Heyecandır." derim.
Ekli dosyayı görüntüle 14116

daltonlar3

Asistan
19 Nisan 2014
209
13
18
28
Arkadaşlar,

Bir karşılaştırma yaparsak, Samsung S6 mı yoksa LG4 mü ? Ben araştırdım bana göre S6 ama sizin tavsiyeleriniz de önemli benim için. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Telefonumu değiştirmek istiyorum ama kararsız kaldım.

mustafaaaaaaaa

Öğrenci
24 Eylül 2015
81
0
6
Arkadaşlar,

Bir karşılaştırma yaparsak, Samsung S6 mı yoksa LG4 mü ? Ben araştırdım bana göre S6 ama sizin tavsiyeleriniz de önemli benim için. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Telefonumu değiştirmek istiyorum ama kararsız kaldım.
Özellikleri iyi olsa da samsunga bulaşma bence. G4 günü rahat çıkartıyor, 1.5 saatte de şarj oluyor.
kamera süper, kasma, donma yok. Sony lere de bi bak bence.

mustafaaaaaaaa

Öğrenci
24 Eylül 2015
81
0
6
Peki şarjı nasıl gidiyor ? Ben aktif olarak internet kullanıyorum. Oyun oynuyorum. Ne kadar süre gider bana ?
Geçen arkadaşlardan biri wifi de 4 saat görüyorum yazmış. Ben telefonla sadece oyun oynuyorum, 12 saati geçiyo kullanım.
Batarya bence iyi. Ama 2k ekranı düşün derim. Rahat 4-5 saat nette gezersin.

atlantice

Öğrenci
6 Nisan 2006
9
0
1
Aliexpresden geçen ay sipariş ettiğim kablosuz şarj pedi + kablosuz şarj receverı bugün alime ulaştı.
Montajını çok zorlanmadan yaptım.
Gayet güzel çalışıyor.
7$ kablosuz şarz özelliği gayet güzel oldu.