LG G2 Kullanıcıları Kulübü

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cm13 ün sesi az çıkıyo galiba nasıl fixleyebilirim bilen bir arkadaş var mı ?

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
cm 12.1 kullanan arkadaşlar ses kayderken sesinizi çok düşük seviyede kaydedildiğini farkettiniz mi?

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Guncellemeleri kaldirmama ragmen google playden uygulamalar cok yavas iniyor ya nasil cozucem
Dh bi arkadaşta yazmış cm13 te sorun mu var yavaş diye ve bi arkadaşta ülke genelinde olan bi durum demiş bu siber saldırılar dolayısıyla demiş heralde yanlış hatırlamıyorsam . Benim akk aşmış durumda olduğu için her türlü yavaş normalde nasıl bilmiyorum. Belki sizde değildir sorun başka cihazlarda daha mı hızlı iniyor uygulamalar? Belkide hiç alakası yok üstte dediğimle bilmiyorum :)

boss06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dh de yazdım cevap bulamadım. Bundan önce kullandığım D80230A_00 orjinal stok 5.0.2 romda viper4androidi bimbirzorluklarla yükleyip kullanabilmiştim. D80230B_00 ye güncelleme yaptım rootu kaldırıp telefonu tekrar rootladım ancak ne yaptıysam yapayım viper4androidi bir türlü aktif edemedim. Her girdiğimde viper4androidi kullanmak için v4a sürücüsü yüklemeniz güncellemeniz gerekmektedir. yüklüyorum telefonu yeniden başlatıyorum ancak olmuyor her seferinde aynı döngü karşıma çıkıyor. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

kadir61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar g2 d802tr telefonumda rehbere.girdigm zamn isim numara gozukmuyor arayan adi yazmiyor 1 2 dakika bekleynce rehbere girebiliyorum sorun neyden kaynaklaniyo olabilir? Hard reset atmama ragmen duzelmedi sorun. kitkat 4.4.2 kullaniyorum. Acaba lollipopa gecmelimiyim bazi arkdslr sorun oldgnu soyluyo lollipopa gecsem pisman olurmuyum neyapmaliyim???

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaslar g2 d802tr telefonumda rehbere.girdigm zamn isim numara gozukmuyor arayan adi yazmiyor 1 2 dakika bekleynce rehbere girebiliyorum sorun neyden kaynaklaniyo olabilir? Hard reset atmama ragmen duzelmedi sorun. kitkat 4.4.2 kullaniyorum. Acaba lollipopa gecmelimiyim bazi arkdslr sorun oldgnu soyluyo lollipopa gecsem pisman olurmuyum neyapmaliyim???
Ayni sorunu gecen hafta yaşadım ve yazdım buraya.Ben 5.0.2 ye gectim.Pisman degilim rehber düzeldi

UniqueLiFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
beyler sizden ricam , cloudy 3.3 e olan özelliklerin aynısı olcak ama sonradan sapıtmayacak, iyi götürecek bi rom tavsiye edermisiniz

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
beyler sizden ricam , cloudy 3.3 e olan özelliklerin aynısı olcak ama sonradan sapıtmayacak, iyi götürecek bi rom tavsiye edermisiniz
Lolipop sıkıntılı olduğu için 5.1.1 altı stabil bir rom yok herkes bir kaç hafta kullanıp değiştiriyor. Cm 12.1 snapshot kullanabilirsin ancak lg nin özelliklerini ararsın aşırı sadelıkten dolayı. LG g3 e Marshmallow verdi belki G2 yede verirse o zaman iyi olacak. En stabil Stock kitkat ama lolipoptan sonra çok ağır geliyor.d

UniqueLiFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hiç sorma, kitkata geçmeyi düşündüm ama çok ağır gelir diye vazgeçtim,thunder rom v2.2 indirdim onu deneyeyim , çünkü cloudy 3.3 çok sapıttı gerçekten. G2 ye güncelleme verecekler elbet böyle bırakmazlar da , ne zaman geleceği sıkıntı geç verebilirler ,ama şöyle bişide var g4 verdiler g3 verdiler sıra g2 de olabilir , ama marshmallow mu olur 5.1.1 mi olur bilmiyorum. en iyisi thunder rom nasıl bi bilgin varmı :D

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
hiç sorma, kitkata geçmeyi düşündüm ama çok ağır gelir diye vazgeçtim,thunder rom v2.2 indirdim onu deneyeyim , çünkü cloudy 3.3 çok sapıttı gerçekten. G2 ye güncelleme verecekler elbet böyle bırakmazlar da , ne zaman geleceği sıkıntı geç verebilirler ,ama şöyle bişide var g4 verdiler g3 verdiler sıra g2 de olabilir , ama marshmallow mu olur 5.1.1 mi olur bilmiyorum. en iyisi thunder rom nasıl bi bilgin varmı :D
İyi diyorlar ben kullanmadım G2 kardeşimde şuan zaten. Ama onunda pek farkedecegını sanmam her rom ilk kurunca süper 1 hafta sonra hafif laglar 1 aya çekilmez oluyor malesef. 5.0.2 nin bir dezavantajı.

UniqueLiFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
anladım hocam , son kez deneyeyim . aynı sıkıntıları çekersem kurarım kitkat güncelleme gelene kadar idare ederim. Yinede teşekkürler...

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar lolipopun zaten 5.0 5.0.1 5.0.2 si sorunlu suan 5.1.1 alirsak stabil olur .
Tabi bu biraz LG yede baglı yani ille 6.0 almamıza gerek yok.
Tabi alsakda iyi olur suan cıkmıs bir surum 6.0 varken bence 5.1.1 vermez LG.

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
anladım hocam , son kez deneyeyim . aynı sıkıntıları çekersem kurarım kitkat güncelleme gelene kadar idare ederim. Yinede teşekkürler...

LG ara güncellemeleri veren bir firma değil 5.0 verdiyse orda kalıyor 5.0.2 ise orda kalıyor. Sonra diğer sürüme atlıyor. Yani verirse 6 yi verecek ve bu işi bitirecek vermezse de kalacak böyle. İnş verir
Benim G2 de kitkat var ben olsam rahat durmazdım ama kardeşim sorunsuz kullanıyor.

UniqueLiFe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İndiriyorum bende , fırsat bulayım direk denerim. Beta aşamasındaymış zaten beğendiğimiz yönleri , bugları falan söyleriz birbirimize, Ayrıca cloudy den geçmek için ek bişiler flashlamamıza gerek yok dimi. hayırlı günler lg g2 ailesi...

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Cloudy'den direkt wipe yapıp flashlayabilirsiniz arkadaşlar tecrübelerimi aktarıyorum ;
Rom güzel alttaki tuşlar küçük olmuş yine :D flashlayacağımız şeyi atın önce :D
Her şey daha küçük dpi yani .

Buglar ;

Şuan bulduklarım ; Kamera manuel mod var ama çalışmıyor slow ve fast modda var arkadaşlar manuel video moduna girince kamera hata veriyor ve bir daha açılmıyor (Verileri temizleyince açılıyor)

Ses ayarını tooglelardan yaparken sistem arayüzü duruyor ve geliyor .

Arkadaşlar inceleme çektim sessiz arayüzde gezdim heryerinde ayrıntılı ayrıntılı yeni sevdiğim efektlerde gelmiş incelemeyi şimdi işledim ve youtube'a atacam .

https://www.facebook.com/berkotekno/ face sayfamı takip edebilirsiniz istiyorsanız buradan yazarım zaten .

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
baslamadan once herkesin yeni yilini kutlarim
oncelikle bunu burda sormamin nedeni bu forumdaki hocalarimin bu konularda daha deneyimli oldugunu dusundugum icindir
simdi biraz baslik ile alakasiz olucak ama elimdeki tablet usb-otg yi gormuyor. gormesi icin ne yapmam gerek ? (tablet rootsuz ama twrp yuklu) cevaplarinizi bekliyorum.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
baslamadan once herkesin yeni yilini kutlarim
oncelikle bunu burda sormamin nedeni bu forumdaki hocalarimin bu konularda daha deneyimli oldugunu dusundugum icindir
simdi biraz baslik ile alakasiz olucak ama elimdeki tablet usb-otg yi gormuyor. gormesi icin ne yapmam gerek ? (tablet rootsuz ama twrp yuklu) cevaplarinizi bekliyorum.
Fat32 biciminde bicimlendir OTG yi.

M

metin muslu

SDN Okuru
Lg l70 telefonumda menude daha once olmayan dosyalar var siliiyorlar ne yapmaliyim

hsn6262

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar cm13 romu yukledim.Ancak begenmedim ve lolipopa geri donmek istiyorum.Soylede bir sorun var cm13 romu 6 marshmalow simdi recovery mod ile lolipopa geri donebilir miyim