LG G2 Kullanıcıları Kulübü

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
5.0.2 ye gectim hard resette attim simdi google playden uygulamalari yavaş indiriyor sebebi nedir

M

Mahmutbldk

SDN Okuru
Ben telefonu arabistan dan getittirdim burda imei no sunu felan değiştirdim telefon şuan 4.4.2 de en son ki güncelleme lerin hiç biri gelmedi ben nasıl güncelleme yükseltebilirim

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Saol arkadas bu selinux ne ise yariyor herhangibir sorun olmaz dimi

Çokta bir işe yaradığı söylenemez bir tür güvenlik duvarı ayrıca apk ile istediğin zaman eski haline getirebilirsin bazı uygulamaların erişimini engellediği için serbest moda getiriyoruz yani permissive moda.

Buradan isterseniz tam olarak ne işe yaradığına bakabilirsiniz.

SELinux Nedir? Varsayılan Güvenlik Politikasına Uymayan Durumlara Nasıl İzin Verilir? « Kartaca

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Çokta bir işe yaradığı söylenemez bir tür güvenlik duvarı ayrıca apk ile istediğin zaman eski haline getirebilirsin bazı uygulamaların erişimini engellediği için serbest moda getiriyoruz yani permissive moda.

Buradan isterseniz tam olarak ne işe yaradığına bakabilirsiniz.

SELinux Nedir? Varsayılan Güvenlik Politikasına Uymayan Durumlara Nasıl İzin Verilir? « Kartaca
onu öğrendimde :D ben bunu flashladım wipe yaptım ama hala görünmüyor menüde sdk serviside yükledim init.d yide yükledim enable yaptım [APP][5.0.2][IR]LG QuickRemote for AOSP [1-1… | LG G3
burdaki gibi başka ne yaptınız siz acaba çalıştı?

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
onu öğrendimde :D ben bunu flashladım wipe yaptım ama hala görünmüyor menüde sdk serviside yükledim init.d yide yükledim enable yaptım [APP][5.0.2][IR]LG QuickRemote for AOSP [1-1… | LG G3
burdaki gibi başka ne yaptınız siz acaba çalıştı?

Hocam ben cm 12.1 kurduktan sonra supersu yükledim hemen ardından selinux mod changer yükleyip selinux modu permissive yaptım ardından kapatıp recoveryden zip i flashladım ardından wipe cache / dalvik yaptım açtığımda menüde kuruluydu başka bir şey yapmadım cm 12.1 in son sürümü vardı bende.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Hocam ben cm 12.1 kurduktan sonra supersu yükledim hemen ardından selinux mod changer yükleyip selinux modu permissive yaptım ardından kapatıp recoveryden zip i flashladım ardından wipe cache / dalvik yaptım açtığımda menüde kuruluydu başka bir şey yapmadım cm 12.1 in son sürümü vardı bende.
anladım bende cm-12.1-20151117-SNAPSHOT-YOG7DAO1KI-d802.zip yüklü hocam ne yaptıysam olmadı bulmadım çözümüde sağolun yardımlarınız için.

Edit

Hocam ben önceden yüklemiştim hata veriyor diyer devre dışı bıraktım şimdi buldum etkinleştirdim oldu :D

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
anladım bende cm-12.1-20151117-SNAPSHOT-YOG7DAO1KI-d802.zip yüklü hocam ne yaptıysam olmadı bulmadım çözümüde sağolun yardımlarınız için.

Edit

Hocam ben önceden yüklemiştim hata veriyor diyer devre dışı bıraktım şimdi buldum etkinleştirdim oldu :D

Cm 13 için quick remote çıksın o zaman cm 13 geçeceğim çoklu ekran desteği de var 6.0 da oh miss.

Şuan cloudyg2 3.3 ile devam.

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Cm 13 için quick remote çıksın o zaman cm 13 geçeceğim çoklu ekran desteği de var 6.0 da oh miss.

Şuan cloudyg2 3.3 ile devam.
Bnde cloudy kullaniyrdum dorimanxla beraber kasilmaya basladi bnde cm12.1i deneyim dedim 6.0da hata var arada reset neyim atiyor miui 7 yide denedim ondada hata vardi simdilik cm12.1 stabil [emoji3]

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Cm13 resmi sürümü kullanan problemle karşılaşan varmı?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
V10 ile g4 arayüzü arasnda pek fark yok zaten bi an google arayüzünü özledim :)
Haklısın yok ama eklenmeyen bazi seyler eklendi UX 4 te olupta olmayan seyler vardi tum g4 romlarinda.
Belki kamera arayuzu biraz daha iyi olabilirmis.
Neyse deneyimlerimi aktaracam gelirse incelerim.

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
5.0.2 ye gectigimden beri google playden uygulamalari cok yavas indiriyorum ya çözümü var mi

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
5.0.2 ye gectigimden beri google playden uygulamalari cok yavas indiriyorum ya çözümü var mi
Uygulamalar kısmından google play store un güncellemeleri kaldır diyip yeniden güncellemesini bekle.
Aynı şeyi google play hizmetlerine de yap verilerini falan temizle düzelebilir.

dragomhmt

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Guncellemeleri kaldir dedigim zaman yeni gelen guncellemeyi alirim yine de demi
Kendi kendine gunceller telefon en son sürüme. Biraz beklemen lazım google play store gir güncellemeleri kaldırınca ayarlar kısmından uygulama sürümü yazar en altta ona 1 kez tıkla play store en son sürüme güncellenecek der.

furkansimsekk12

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Anladim saol Hem verileri temizleyip hem de guncellemeleri kaldiricam yani google play ve hizmetlerde