LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Meraba Arkadaşlar. Telefonumda voice mate yok bulamıyorum nasıl bulabilirim Ayrıca telefonumu bimeksteki telefonla karşılaştırdım telefon modeli Bimeks (LG-802TR) bendeki (LG-802) bu ne demek oluyo yardımcı olabilirmisiniz.

Uygulamalardan güncelleme merkezine girin uygulama güncellemelerine girip indirin.D802TR türkiye cihazı D802 ise paralel ithalattır büyük ihtimal bir şey farketmez ikiside aynı cihaz.

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
photo.php

photo.php

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Kardeşim G2 şarj aleti ile S4 şarj etdi ve şarj adaptörüm bozuldu Mecidiyeköyden yeni şarj adaptörü alıcam ne kadardır fiyatı ?

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılım bilgilerinin ekran görüntüsünü atabilirmisiniz?
photo.php

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu şekilde atabildim anca. :(

photo.php

birde bu var
photo.php

Yüklü olması gerekir tabiki yoksa silmişsinizdir yüklü yada değil güncelleme merkezinden indir işte..
Orda da yok maalesef :(

Yüklü olması gerekir tabiki yoksa silmişsinizdir yüklü yada değil güncelleme merkezinden indir işte..

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
photo.php

birde bu var
photo.php

O zaman devre dışıdır voice mate uygulamalardan devre dışı sekmesine gelp voice mate e girin etkin e tklayn

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

erti97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paranoid android romu deneyen var mi ? Nasil kuruluyor? Twrp den kurulabiliyor mu? Ve bu romda da cm11 de oldugu gibi nightly(gunluk) yada snapshot(kararli) surumler var mi ? Bu aralar yeni romlar denemek istiyorum sizin bi tavsiyeniz var mi cloudy, optimus yada cm11 den baska ?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Paranoid android romu deneyen var mi ? Nasil kuruluyor? Twrp den kurulabiliyor mu? Ve bu romda da cm11 de oldugu gibi nightly(gunluk) yada snapshot(kararli) surumler var mi ? Bu aralar yeni romlar denemek istiyorum sizin bi tavsiyeniz var mi cloudy, optimus yada cm11 den baska ?

Her türlü romu twrp cwm tarzı recoverylerden kurabilirsiniz paranoidromun cmden çok farkı yok paranoid yerine carbon yada aokp rom öneririm bunlarda cm tabanlı ama kişileştirme bakımından daha iyi hepsinde nightly sürümü mevcut stabil sürüm yok.

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sony xperia Z1C alıcaktım fakat kullanıcı forumuna girip, kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra vaz geçtim. Telefonda olan problemler; Titreşim kesiliyor ve telefona Türk usulü darbe uygulamadığınız sürece titreşim geri gelmiyormuş ve kısa zaman içerisinde tekrar gidiyormuş. Kasa açıklığı problemi varmış, flaş sızması. Başka da bir problem okumadım elbet vardır ama ben girdim ve sadece son güncel sayfalardan 3 tanesini okudum.

Şimdi LG G2'ye yöneldim ama bu telefonda her hangi bir kronik sorun var mı bilmek isterim öncelikle. Varsa ne gibi sorunlar var ve nelere yol açıyor açıklarsanız sevinirim.

Kamerada gece her nedense donma problemi var. Arkadaşım da daha yeni g2 aldı ama onda da aynı problem var. Bu problemin bir çözümü var mıdır? Kamera önemli açıkçası.

Birde telefonda donma kasma oluyor mu?

Başka sormayı unuttuğum bir şey varsa siz eklerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba ya bende ojibal 4.4.2 kit kat stock.rok.var.

Ana ekrana 5 uygulama yan.yana koyuluyor ya bu daha artabilirmi yani 6 7 8 uygulama koyulabilirmi

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Teşekkürler. Yukarıda da sordum ama cevap alamadım. Telefonumu bimeksteki telefonla karşılaştırdım telefon modeli Bimeks (LG-802TR) bendeki (LG-802) bu ne demek oluyo yardımcı olabilirmisiniz.

Yukarda anlatmıştım zaten :) bi fark yok sizin cihaz paralel ithalat olduğu için sonunda TR yazmıyodr yazsn yazmasn cihazda bi fark olmaz

mert.g.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yukarda anlatmıştım zaten :) bi fark yok sizin cihaz paralel ithalat olduğu için sonunda TR yazmıyodr yazsn yazmasn cihazda bi fark olmaz
Yazılım bilgisinde seri numarasında da AME yazıyo bu amerika üretimi anlamına geliyo herhalde değil mi.. :)

İsterseniz link atabilirim telefonun yazılım bilgisini ve donanım bilgisini.

erti97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her türlü romu twrp cwm tarzı recoverylerden kurabilirsiniz paranoidromun cmden çok farkı yok paranoid yerine carbon yada aokp rom öneririm bunlarda cm tabanlı ama kişileştirme bakımından daha iyi hepsinde nightly sürümü mevcut stabil sürüm yok.
Aokp nin romunu indirip kurmaya calistim ama failed yazdi ?

Twin

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sony xperia Z1C alıcaktım fakat kullanıcı forumuna girip, kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra vaz geçtim. Telefonda olan problemler; Titreşim kesiliyor ve telefona Türk usulü darbe uygulamadığınız sürece titreşim geri gelmiyormuş ve kısa zaman içerisinde tekrar gidiyormuş. Kasa açıklığı problemi varmış, flaş sızması. Başka da bir problem okumadım elbet vardır ama ben girdim ve sadece son güncel sayfalardan 3 tanesini okudum.

Şimdi LG G2'ye yöneldim ama bu telefonda her hangi bir kronik sorun var mı bilmek isterim öncelikle. Varsa ne gibi sorunlar var ve nelere yol açıyor açıklarsanız sevinirim.

Kamerada gece her nedense donma problemi var. Arkadaşım da daha yeni g2 aldı ama onda da aynı problem var. Bu problemin bir çözümü var mıdır? Kamera önemli açıkçası.

Birde telefonda donma kasma oluyor mu?

Başka sormayı unuttuğum bir şey varsa siz eklerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu sorularıma cevap verebilecek kadar bilgi sahibi olan kimseler yok mu yani? Yoksa cevap vermek mi zor geliyor.