LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
[MENTION=375924]murat0671[/MENTION] Mart Garantide biz Şubat Ortası Gibi bekliyoz 4.4 'ü Yazılım Konusunda Takıntım olmadığı için Pek Önemsemiyorum.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
geçenlerde bi haber vardı bi ülkede 4.4 verilmeye başlandı diye.yine bir söylentiye görede yılık ilk çeyreğinde 4.4 ü biz alacaz.mart gibi heralde.telefon çok aman aman güncellemeye ihtiyaç duymuyor ama benim birkaç beklentim veya isteğim var diyelim.bunlarıda lg ye mail olarak atıcam zaten.
öncelikle

1- telefon görüşmesi yaparken birisi beni aradığı zaman, telefonumun çaldığını o an görüşme yaptığım kişi duyabiliyor ve bu beni bazen çok rahatsız ediyor gerçekten.daha önce galaxy s2 de de bu vardı ve pek hoşlanmıyordum ben.

2- ikinci olarakta yine telefon görüşmesi yaparken bazen ses kaydına ihtiyacım oluyor.ben bunu bilmediğim programlar ile değilde direkt olarak lg nin kendi özelliğiyle yapmak isterim.daha önceki telefonumda vardı ve bazen çok işe yarıyordu.

3- 3. ise umarım kameradaki 60fps sorunu çözülür.

4- radyo alıcısı var ama radyo programı yok.root yapmayıda istemiyorum o yüzden umarım 4.4 ile radyoda gelir :)

5- pek umudum yok ama en büyük isteğim ise ön kameradan şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapabilmek.bunu samsungtan başkası yapamıyo ama bunu lg de yapabilirse tadından yenmez telefon.

bunlar sadece benim küçük isteklerim.ama yinede telefonumdan çok memnunum.bunlarda olursa on numara olur :) :)

sagyurek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık gelsin şu güncelleme telefonun değişmesini istediğim hiç bir özelliği yok sadece şebeke üzerinden bir yazılım yaparlar umarım çünkü çok yavaş 3g açılınca şebeke çöküyo resmen edgede kullanımda ara sıra kaybolup geliyo simge bu olay çözülsün varsın kamerada beyazlık olsun su bu olsun

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Benim telefonda radyo var aldığımda vardı.

eğer telefonunuz sıfır ise yurtdışından paralel ithalat ile gelmiştir veya ikinci el aldıysanızda belkide rom atılmış veya rootlanmış olabilir. çünkü resmi distribitör aracılığıyla ülkemize getirilip satılan g2 lerde radyo alıcısı var telefonun içinde ama bu özellik yazılım ile engellenmiş durumda.bunun nedeni de trt nin radyodan dolayı almış olduğu yüklü miktardaki bir vergi.firmalarda telefonu radyosuz getirip daha sonradan verdikleri güncellemeyle de bu özelliği açıyorlar.

DreamBoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler 10c yi yüklemek için telefonu dowland modun da mı çalıştırıcaz??

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler birde farklı klasördeki bir müziği ayrı bir klasöre alabiliyor muyuz ve yeni klasör olşturabiliyor muyuz ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu şekilde sadece müziklerinin olduğu klasörü seçebilirsin.
amagu6u8.jpg
hmm

BÜTÜN LG G2 Kullanıcıların DİKKATİNE!

Merhaba arkadaşlar yazacağım konuda bilgisi ve düşüncesi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. 26.12.2013 tarihinde aldığım 16 Gb G2 cihazım şarj sorunu nedeniyle değişim ve para iade talebiyle servise gönderdim. Cihaz yazılım güncellemesi yapıldı denilerek bana iade edildi. Cihazı dün saat 2'de teslim aldım cihaz sim kartı bile takmadan %43 şarj boş halde LG'nin kendi uygulamaları yuklu olarak aldım halen de sim kart takmadım,uyku modunda sabah 8 itibariyle %27'de görünüyor bu normal midir sizce. Ben buz gibi soğudum cihazdan,satıcı normal diyor servis normal diyor(Elbette ki ayranım ekşi demeyecekler) Değişim talebimi kabul etmiyorlar normal degilse Tuketici Mahkemesine başvuracagım çünkü 1200 TL'den yuksek fiyatı olan mal Tuketici Hakem Masasına gitmiyormuş. Yorumlarınızı bekliyorum.Saygılar
Uyku modundayken kesinlikle böyle olmaz bence ben belli sepeplerle 2 gün kullanamadım uykuda kaldı hala %100 dü :)

Öncelikle o kısım kaldırılmıyor ancak klavye yüksekliğini daraltabilirsiniz.
Tahmin olayına gelince de
Boşluk tuşunda parmağınızı sağdan sola sürükleyip aşağıdaki gibi kapalı konuma getirin butonu.
epa7usun.jpg

u5egejuq.jpg

Ayarları detaylıca kurcalayın.
sen bunu nasıl kullanıyorsun ya hızlı yazdırıyor mu ben merak ettim indirdi türkçeyi de indirdim. Türkçe de bu q klavye gibi. Bizde alışmışız telde normal klavyeye sen el hareketlerini felan kullanmıyorsan neden yükledin fotonda hiçbiri açık deil :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben manuel hızlı yazmaya alıştım. Öneriye falan ihtiyaç duymuyorum. El alışkanlığı diyelim. Tuşlar sıkışık olduğu için arada yanlış yazdığım olabiliyor ama onu da alışkanlıktan hızlıca silip düzeltiyorum. =)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Benim yüklememin 2 amacı var.
1. Türkçe karakterler mevcut.
2. Harfi aşağı çekince içindeki diğer karakteri hızlıca yazabiliyorum. Ör: U harfine basıp aşağı çekince 7 rakamını yazıyorum. Bunun için basılı tutmaya gerek kalmıyor yani.

AneztesiPardusu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim yüklememin 2 amacı var.
1. Türkçe karakterler mevcut.
2. Harfi aşağı çekince içindeki diğer karakteri hızlıca yazabiliyorum. Ör: U harfine basıp aşağı çekince 7 rakamını yazıyorum. Bunun için basılı tutmaya gerek kalmıyor yani.

G2 Mühendisi oldugunu duyduk :p

Salih00

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim lg suite turkce. LG nin kendi sitesinden indirdim

Ben ilk teleefonu bağlayınca sordu yükle dedim sonra senin yorumunu görünce kendi sitesinden indirdim ikisinde de ing. ayarları felan mı var yardımcı olursanız sevinirim ...

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Ben ilk teleefonu bağlayınca sordu yükle dedim sonra senin yorumunu görünce kendi sitesinden indirdim ikisinde de ing. ayarları felan mı var yardımcı olursanız sevinirim ...

Ayarlarini kurcalamadim fakat turkce indi benimkisi. Hatta 3~4 kere indirip kurdum hepsi turkceydi :/

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Su duvar kagidi neden ekranda sabit kalmiyor? Ana ekran da neden tum hatlariyla gorunmuyor arka plan resmi?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ortalamamışsınız resmi. Daha doğrusu şöyle söyliyim. Ekran sayınız tek sayı olmalı ve ana ekran tam ortada olmalı. =)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
3 sayfa ekran var ve ana ekran 2. Sırada yani ortada.
vu4a8y3a.jpg

Bu arada en alttaki Dock'a 6 uygulama koyabilirsiniz.
3ybaqeny.jpg

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yok bunu hic sevmedim. Arka plan her ekranda sabit kalmiyor. Ekran gectikce arka plan resmide belli oranda kayiyor.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ya ben 2 ekran kullaniyorum. 3. Ekran bana fazla gelecek. Ne kadar sacma birsey ya

Saçma değil dostum. Duvar kağıdı sayfayla beraber hareket ettiğinden 2 sayfa ekranda tam ortadan bölüyor ama Yanılmıyorsam duvar kağıdı sabitleniyordu. Bu şekilde ortalayabilirsiniz yine 2 ekranla.

A.canal

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Saçma değil dostum. Duvar kağıdı sayfayla beraber hareket ettiğinden 2 sayfa ekranda tam ortadan bölüyor ama Yanılmıyorsam duvar kağıdı sabitleniyordu. Bu şekilde ortalayabilirsiniz yine 2 ekranla.

Sabitlemeyi bulamadim. Ana ekran ayarlarinda oyle bir secenek. Neyse artik ya :) tesekkur ederim :)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Olmazsa bir boş sayfa açın kalsın öyle. =)