LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
Merhaba millet bi sorum var Obbli Oyunu Android Obb klasörüne atıyorum hile aktif olmuyor Telefonda root da var ?
Arkadaşın telefonunda G2 sinde Rootsuz kurdum onda hile gözüktü oyundamı problem olabilir ?

furkansimsekk12

Asistan
18 Ocak 2015
263
3
18
Telefon ben uyurken geceden sabaha kadar %3-5 sarj yiyor.Wifi falan kapalı sadece Led acik mesaj gelmedigi icinde yanip sonmuyor zaten.Sizce bu sarj miktari normal mi?

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
[video=youtube;TcKB3TG2S94]https://www.youtube.com/watch?v=TcKB3TG2S94[/video]
Android 5.1.1 vermeleri gerekiyor onu versin en stabili şarj sorununuda çözdüler biraz bekleyin güncelleme gelince kitkatda durun yüklemeyin yoksa kitkata dönmek için stock atıcaksınız tekrar bu sürümde 4K kayıt ve slow motion varsa güzel olur :sleep:

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
[video=youtube;TcKB3TG2S94]https://www.youtube.com/watch?v=TcKB3TG2S94[/video]
Android 5.1.1 vermeleri gerekiyor onu versin en stabili şarj sorununuda çözdüler biraz bekleyin güncelleme gelince kitkatda durun yüklemeyin yoksa kitkata dönmek için stock atıcaksınız tekrar bu sürümde 4K kayıt ve slow motion varsa güzel olur [emoji99]
Haklsn 5.1 de bile sorun varms 5.1.1 de ram sorunu filan giderilcekmis 5 i vermesin zaten LG bu saatten sonra 5 i verse vermemis gibi olur ama 5.1.1 i verirse G2 ucusa gecer valla birde lg l90 hindistanda android 5 aldi.

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
5.1'de ne gibi sorunlar varmış mesela açıklık getirirseniz sevinirim. [MENTION=402952]TechnoYoung[/MENTION]

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
3 gündür Nexus 5'te 5.1 kullanıyorum zerre hata yok. Lolipop'ta ram kullanımı benim cihazıma göre yaklaşık 100-150 mb arttı Kitkat'a göre ama birçok kişinin S5, G3 gibi cihazlarda yaşadığı şişme, milisaniyelik takılma zerre yok. Boşta en fazla 850-900 kullanıyor bu cihaz. 25 tane uygulama açıp denedim maksimum 1.4 gb doldu o zaman bile en ufak yavaşlama olmadı. Bu ram sorunu absürt absürt sistem uygulamaları kullanan marka telefonlarında geçerli sorun. Bir sonraki güncellemede de ram kullanımı değişmeyecek çok beklersiniz.

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
3 gündür Nexus 5'te 5.1 kullanıyorum zerre hata yok. Lolipop'ta ram kullanımı benim cihazıma göre yaklaşık 100-150 mb arttı Kitkat'a göre ama birçok kişinin S5, G3 gibi cihazlarda yaşadığı şişme, milisaniyelik takılma zerre yok. Boşta en fazla 850-900 kullanıyor bu cihaz. 25 tane uygulama açıp denedim maksimum 1.4 gb doldu o zaman bile en ufak yavaşlama olmadı. Bu ram sorunu absürt absürt sistem uygulamaları kullanan marka telefonlarında geçerli sorun. Bir sonraki güncellemede de ram kullanımı değişmeyecek çok beklersiniz.
Ben sadece duydum yoksa ben android 5.0 i bile kullandm ondada sorun cekmedim yani cyanogenmodlu olanlari . hatta forumdaki 5.0.1 grola romunuda kullandm ondada sorun cekmedim. Cihaza ozgu heralde.

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Ben sadece duydum yoksa ben android 5.0 i bile kullandm ondada sorun cekmedim yani cyanogenmodlu olanlari . hatta forumdaki 5.0.1 grola romunuda kullandm ondada sorun cekmedim. Cihaza ozgu heralde.
Beyler bana turkiye 20 c romunu bulacak var mı? LG firmware listte var ama link bozuk almanya romunu indirebildim ama turkiye inmiyi telefonu 1 ay icinde garantiye vercem catlaklardan dolayı pek önemli degil ama bahane olsun :)

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Mayısta kesin geliyor.Geç olsun da güç olmasın 2 ay sonra problemli rom verirlerse lg ye ne söverim belli değil

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Mayısta kesin geliyor.Geç olsun da güç olmasın 2 ay sonra problemli rom verirlerse lg ye ne söverim belli değil
Aynen suan LG ile ask yasiyorum valla LG batiriirsa en sevdigim markalardan huaweiyi severim sony ve htc nin cerceveleri o gereksiz yerlerine bayiliyorum zaten 5 inclik teli g3 ile 5.5 inclik telefonla bir yapan firmalar 😃

S

SDN Okuru

SDN Okuru
LG G2 kullanıyorum kapanıp açılıyor sıklıkla ve yine çoğu zaman ısık gidiyor gelmıyor acma/kapama tuşuna basılı tutuyorum 20 sn ye falan sonra açılıyor, bazen tlf konusurken ışık gidiyor konuşmaya devam ediyorum ama ışık gelmıyor birde chore gibi programlar sürekli kapanıyor.

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Otomatikte yani 50 civarlarinda
Emin degilim normalimsi gibi ben sana benimkini diyim sabah 7 de kalkiyorum wifi ile 15 dk nette facede tapatalkta twitterda hepsinde bildirimlere filan bakiom ve arabaya biniom okula gitmek icin arabada muzik dinliom ve mobil veri acik duruyo ekran kapali genellikle okulda telefonu pek acmiom ogleyin teknoloji haberlerine bakiyorum filan yani sabah yaptiklarimi yapiom sayilir sonra eve gidince 87 filan oluyo genellikle evde baya kullaniyorum ama oyun asla oynamam net hep acik wifi olarak bu arada parlakligi asla kismam ben sevmiom 100 den asasini sarj 40 filan oluyo gun sonunda suan 47 aksam yatarken sarja koyuyom sabah aliyom. Hayat hikayem.

furkansimsekk12

Asistan
18 Ocak 2015
263
3
18
Emin degilim normalimsi gibi ben sana benimkini diyim sabah 7 de kalkiyorum wifi ile 15 dk nette facede tapatalkta twitterda hepsinde bildirimlere filan bakiom ve arabaya biniom okula gitmek icin arabada muzik dinliom ve mobil veri acik duruyo ekran kapali genellikle okulda telefonu pek acmiom ogleyin teknoloji haberlerine bakiyorum filan yani sabah yaptiklarimi yapiom sayilir sonra eve gidince 87 filan oluyo genellikle evde baya kullaniyorum ama oyun asla oynamam net hep acik wifi olarak bu arada parlakligi asla kismam ben sevmiom 100 den asasini sarj 40 filan oluyo gun sonunda suan 47 aksam yatarken sarja koyuyom sabah aliyom. Hayat hikayem.
Sabaha kadar durmasi zararli.degilmi

inVolVe

Asistan
16 Haziran 2014
278
4
18
[MENTION=383050]Virility[/MENTION] kardesim sende tayland romlu G2 kullaniyosun demi benim gibi :) Onunla ilgili olarak tahminen bize ne zaman gelir guncelleme. Tr ye mayista gelecekde Tayland a falan ne zaman gelir sence?