LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
arkadaslar bu G2 deki fotoğraf cekerken odaklanma sorununu cozen varmi yada donanımsal bi sikintimi makinede OİS odaklanma ozelliği var ama ornegin herhangi bi cismi yaklaştirdiğinizda odaklayamiyor normal odaklanma suresi de cok uzun suruyor benim eski İphone 4S imin bile odaklanma ozelliği daha iyidi bu sıkıntıyı farkeden ya da yasayan baska arkadaslar varmi buna bi cözüm varmıdır sizce

Işıksız ortamda odaklayamıyor evet ama normal günışığında sorun yok

emre2535

Asistan
21 Şubat 2013
289
4
18
Ben open camera diye bi uygulama indirdim marketten bir tık daha iyi gibi geldi bana karanlık ortamda

Omerov

Profesör
1 Aralık 2012
1,046
53
228
Işıksız ortamda odaklayamıyor evet ama normal günışığında sorun yok
bende ki telefon da genel bi odaklama sorunu var işikli ortam da aynı işiksiz ortam da aynı değişen bisey olmuyor fotoğraf cekmesi cok iyi ama odaklanma sorunlu siz ornegin kucuk bi kalemde deneyin kalemin ust tarafını telefonun kamerasina yaklaştirin makro cekim gibi dusunun oyle denediginizde normal odakliyormu ?

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
5adYTwq.jpg

Bende öyle bir sıkıntı yok gayet iyi netliyo

Omerov

Profesör
1 Aralık 2012
1,046
53
228
5adYTwq.jpg

Bende öyle bir sıkıntı yok gayet iyi netliyo
Bu sekilde yandan cekerken bende de sorun yok ben bunu kastetmemeiştim resmi ust taraftan cekmeyi deneyin kalemin ucunu ya da ters ucunu kameraya yaklaştirin odaklanmayı oyle deneyin bende cunkı o sekilde yapinca odaklanma sorunu var

Omerov

Profesör
1 Aralık 2012
1,046
53
228
sıkıntı benım cihazda o zaman telefona biraz bakım yapma zamanı geldi sanırım :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Launcherleri sildim bu lg healt için ana ekranda olan sayfayı kapattım her zamanki gibi tek ekran ancak benim internetim olmadığı için hep 3g ve senkronizasyon kapalı durumda.Bu şekilde 4 saatten 6.5 saate çıktı ekran süresi.Birde şunu fark ettim telefonda belli bir süre ekran açıkken uğraşınca şarj az giderken sanki bir süre sonra hızlanıyor aynı şeyleri yapmama rağmen ama bir süre kendi haline bırakıp tekrar kullanmaya başlayınca gene aynı şekilde önce yavaş belli bir süre sonra şarj daha hızlı düşüyor.

borcvrmeyencorc

Asistan
30 Nisan 2014
251
0
0
Launcherleri sildim bu lg healt için ana ekranda olan sayfayı kapattım her zamanki gibi tek ekran ancak benim internetim olmadığı için hep 3g ve senkronizasyon kapalı durumda.Bu şekilde 4 saatten 6.5 saate çıktı ekran süresi.Birde şunu fark ettim telefonda belli bir süre ekran açıkken uğraşınca şarj az giderken sanki bir süre sonra hızlanıyor aynı şeyleri yapmama rağmen ama bir süre kendi haline bırakıp tekrar kullanmaya başlayınca gene aynı şekilde önce yavaş belli bir süre sonra şarj daha hızlı düşüyor.

bu sinyal göstergesi neden rengarenk g2 değilmi bu? :)

aliry52

Öğrenci
28 Mayıs 2012
11
1
3
arkadaşlar bende de navigasyon tuslari bazen kayboluyor yeri var ama kendileri yok kapatip acilmadan gelmiyor sizdede oluyormu

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Sanal tuslara g2 yazisi eklerken sectigimiz yaziyi kastediyorum sadece g2 yazisi olan [MENTION=383050]Virility[/MENTION]

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Beyler ekran goruntusunu 2 tusa basarak aliyoz ya boyle elimizi ekrann onunden gecirerk alma imkanmiz varmi vardirda hangi uygulamayla 😃