LG G2 Kullanıcıları Kulübü

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Hangisinin daha iyi olduğunu bilen yokmu
Ben en son G2'yi satmadan önce Kitkat kullanırken Dorimanx kullanıyordum. Batarya kullanımı stok kernele göre daha iyi ve daha fazla ram bırakıyor kullanıcıya. Bir de overclock opsiyonu var diye hatırlıyorum. SElinux desteği de var. Tabiki daha iyi.

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Ben en son G2'yi satmadan önce Kitkat kullanırken Dorimanx kullanıyordum. Batarya kullanımı stok kernele göre daha iyi ve daha fazla ram bırakıyor kullanıcıya. Bir de overclock opsiyonu var diye hatırlıyorum. SElinux desteği de var. Tabiki daha iyi.
Peki dorimanx i yuklemeden once twrpden yedek alıp dorimanxi yuklersem tekrar yedegi yukledigimde kernel eski haline döner değil mi

Ayrica suan optimus g3 v1.4.1 yuklu dorimanxla uyumludur degilmi

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
1) Evet, hiçbir manası kalmaz, eski haline döner.
2) Android sürümü değişmediği sürece uygun

dracu

Öğrenci
26 Haziran 2014
8
0
0
Mobil veriyi acinca 3g aktif olmuyor ve arama yapinca 2sn sonra kapaniyor bunun nedeni opertrden mi yoksa telefondan dolayi mi

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Ya lg pie supportu yukledim ama asagidan cekince hicbirsey gelmio tuslar kayboluyo ama neden olmuyo onceden kullanmstm

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Sanal tuslari gizliyon onun yerine alttan cekince boyle yuvarlak seklinde geliyodu diye hatrliom ama simdi olmuyo 😃 oylesine bu sistemi kurdum optimusta kalaydm 😳
Alttan cekmeyi g2 tweaksboxla yapabiliyosun onu dene istersen ben yapmistim onunla stockta optimusta çalıştırmı bilmiyorum ama

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Arkadaslar dorimanx kernelini yukleyerek cpuyu 2.8 ghz gpu yuda 650 mhz ye kadar yükselebilirsiniz ayrica stock kernele göre daha hızlı

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Stock kernelde chromeda falan gezinirken ısınırdı bunda bildigin telefon soğuk ayrica bayagi hizlanmis bide hizli sarj etme özelliği var okuma hizida iki katina cikiyo acayip guzel [emoji2]
Hizli sarj nerde birde g2 tweaksbox u indirdim cok guzel ustteki barı seffaf bulank ettim alttaki tuslari kuculttum bunu yapabiliodum ama seffaflik guzel ama gizleme var cekince geri gelmesini nasl ayarlcaz.

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Hizli sarj nerde birde g2 tweaksbox u indirdim cok guzel ustteki barı seffaf bulank ettim alttaki tuslari kuculttum bunu yapabiliodum ama seffaflik guzel ama gizleme var cekince geri gelmesini nasl ayarlcaz.
Fast charcing manuel var ona tikla fast charcing on yap alttan min mah i sec. Tweaks bölümünden tweaksboxta navigation bar falan oldugu listede biyerde vardi tiklayip onu aciyoduk sonra 5 uygulamaya kadar ekleyebiliyoduk tam yerini hatirlamiyorum theme ya tikla o listede bi yerdeydi

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Fast charcing manuel var ona tikla fast charcing on yap alttan min mah i sec. Tweaks bölümünden tweaksboxta navigation bar falan oldugu listede biyerde vardi tiklayip onu aciyoduk sonra 5 uygulamaya kadar ekleyebiliyoduk tam yerini hatirlamiyorum theme ya tikla o listede bi yerdeydi
Evet buldum 5 uygulamayi ekleynce noluyor onda kayboluyormu