LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Trghoul

Öğrenci
3 Ocak 2015
66
0
6
ysn1221 bende lg g2 kullanıyorum ama senin verdiğin ios7 status barını bende flashlasam çalışırmı ama 5.0.2 vodofone romu kullanıyorum yoksa sadece kitkat içinmi

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
ysn1221 bende lg g2 kullanıyorum ama senin verdiğin ios7 status barını bende flashlasam çalışırmı ama 5.0.2 vodofone romu kullanıyorum yoksa sadece kitkat içinmi
Bende merak ediom flashlamayn 4.4.2 icinse sadece tabi olma ihtimalide var yedek al flashla olmazsa wipe yapip yedege don benide bilgilendirirsin 😄 yani bence olur olmamasi sacma ust taraf ayni ama bazen sacma nedenlerden dolayi olmuyor.

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
O konuda bi bilgim yok ama status bari duzenliyor sonucta her surumde calisir bence calismasada yedegi yuklesin ama buyuk ihtimal calisir

Trghoul

Öğrenci
3 Ocak 2015
66
0
6
3 gündür vodofone romunu kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım henüz hızlı ve şarj konusundada başarılı indirmenizi tavsiye ederim optimusla kıyaslamaya gelince optimusdan kastettiğini pek anlayamadım ama bundan önce g2 cloudy kullanıyordum bu romun cloudyden çok daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Vodafone romunu kullananlar sizce optimusmu daha iyi vodafone mu
Baya güzel hata filanda gormedim 3 gundur kullaniom sarj biraz daha az gidio ama farkedilebilir kadar deil hız olarak pek fark yok bence ama knock on hizlanms ablamn g2 siyle hep ayni anda vuruom bu daha hızlı 😄 uygulama gecislerinde saliselik fark var material tasarım var öyle işte.

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Baya güzel hata filanda gormedim 3 gundur kullaniom sarj biraz daha az gidio ama farkedilebilir kadar deil hız olarak pek fark yok bence ama knock on hizlanms ablamn g2 siyle hep ayni anda vuruom bu daha hızlı 😄 uygulama gecislerinde saliselik fark var material tasarım var öyle işte.
Kitkattan geçerken bootloader kurmak gereklimi

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Beyler s4 2. Android 5 hata duzeltme guncellemesini aldı tabikide Türkiyede değil LG den hala ses yok valla S4 ü G2 ile kıyaslamak g2 ye hakarettir diyordum ama bune g2 cocuk muamelesi görüyo l90 a da verdi LG umarm baska seyler planlıyordur.

Trghoul

Öğrenci
3 Ocak 2015
66
0
6
Ysn1221 android sürümünü yükselttikten sonra eski romunu kurmak için önce android sürümünü düşürmelisin bunun anlatımı "lg g2 stock lollipop rom (tüm modeller)" konusunda var eğer pcden girersen 4. Sayfada

bloodyslash

Asistan
20 Kasım 2014
180
2
18
vodafone 5.0.2 romu ile herhangi bir rom arasında kararsızsanız... manyaksınız

vodafone 5.0.2 tüm romlara fark atıyo...

ysn1221

Asistan
24 Şubat 2015
418
0
16
Rom hakkinda bilgi isteyenlere boyle cevaplar veriyorsaniz.. manyaksınız
Romu kullanmayan biri ne kadar iyi olduğunu nerden bilsin

dragomhmt

Asistan
22 Eylül 2014
220
8
18
Beyler s4 2. Android 5 hata duzeltme guncellemesini aldı tabikide Türkiyede değil LG den hala ses yok valla S4 ü G2 ile kıyaslamak g2 ye hakarettir diyordum ama bune g2 cocuk muamelesi görüyo l90 a da verdi LG umarm baska seyler planlıyordur.
Planladığı g2 kullanıcısını g2den soğutmak ama lg kendinden soğutuyor böyle. Rom tamamen hazır adamlar vermiyor [emoji20]

bloodyslash

Asistan
20 Kasım 2014
180
2
18
beyler bi sorunuma çözüm arıyorum da şu an vodafone 5.0.2 romunu kullanıyorum telefondaki supersu yu kendi ayarlarından başlatıcıdan görünmez yaptım ama şimdi uygulamaya bi şeklde girmem gerekiyo nasıl girceğimi bilen bi arkadaş varmı...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

lg nin planı bence g2 kullanıcılarını g2 den soğutmak lg g4 tanıtılırkende şöle dicekler ''bundan sonra telefonlara güncelleme 3 ayda 1 '' gibi şeyler sölicekler adamlar pazarlama taktiği yapmış

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Daha note 4 güncelleme almamışken g2 nin almamasına sövüyorsunuz bi sakin olun g2 den sonra çıkıp güncelleme almayan dolusuna model var.G2 almadan önce lg nin güncelleme desteğinin iyi olmadığını okumadıysanız iyi araştırmamışsınızdır.Mayıs ayında gelecek ama stabil sürüm haziran temmuzu bulur sanırım

furkansimsekk12

Asistan
18 Ocak 2015
263
3
18
Daha note 4 güncelleme almamışken g2 nin almamasına sövüyorsunuz bi sakin olun g2 den sonra çıkıp güncelleme almayan dolusuna model var.G2 almadan önce lg nin güncelleme desteğinin iyi olmadığını okumadıysanız iyi araştırmamışsınızdır.Mayıs ayında gelecek ama stabil sürüm haziran temmuzu bulur sanırım
Stabil surum derken ? Hata guncellemesi verirler mi o kadar kisa surede ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aranızda dorimanx kernel kullanan varsa yardım edebilirmi pil ısınma konusunda iyi diyorsunuz ama ısınmada falan fark etmedi hiç . flaşladım kerneli menüden uygulamasına giriyorum bir sürü ayarlar çıkıyor sıcaklıkla ilgili ama hiç birini anlamadım yardım edebilcek varmı o ayarlar nasıl olmalı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dorimanx kernel kullananlar yardımcı olabilirmi herkes ısınma ve şarj konusunda çok iyi diyor ama ben flaşladım bi fark göremedim. menüden uygulamasına girincede bir sürü ayarları var sıcaklıkla ilgili falan. o ayarlar nasıl olmalıdır yardım edebilcek varmı