LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
LG bu, güncelleme desteği berbat. G3'e odaklanmışlar şuan da. Bence Android L ile final yapar G2. Z1 Compact mı alsaydık? Ama ekranı çok küçük ya. :)

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Android L versin Cihaz şuanda performans düşüklüğü yaşıyor İsinmasi çok normal değil
Piyasada telefonler ısınıyor Lg Kendine gel artık Seni aldığıma pişman etme beni Güncelleme olarak malesef başarılı firma değilsin Htc gibi Atağa geçsen ne olur Lg daha önceki piyasadaki telefonlarına Güncelleme krizi yaşattın Kendine gel G2 güzel cihaz Ama Firma çalışanları boşa para alıyor.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Aynen katılıyorumama baş yapıt olan g2 yi es geçmeyeceğini umuyorum

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc M8 kamera lensi kolay çiziliyor kasa sağlam değil arkadaşımın başına geldi Servis ürünü değiştirmedi Ekran kolay çizilmelere maruz kalıyor.
Bildirim ışığı farklı renk yanmiyor
Valla benim arkadasta var ikimizin telefonu da spor cantasinin icinde kramponlarla kardes yasiyorlar ben gear soild takiyorum cizilmsin diye o hic bisi takmior futbol oynarken onun kamerasinin videolari g2nin videolarindan bariz daha iyi fotolarida

yaseka61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G2 telefonum var gece şarjı %2-3 arası gidiyor. Arka planda hiçbir program yok wifi kapalı mobil veri kapalı ama yine de gidiyor. 1 hafta önce böyle bir sorun yoktu neden olabilir ?

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G2 telefonum var gece şarjı %2-3 arası gidiyor. Arka planda hiçbir program yok wifi kapalı mobil veri kapalı ama yine de gidiyor. 1 hafta önce böyle bir sorun yoktu neden olabilir ?
Birakta o kadar gitsin sonuç olarak herseyi kapasan bile anakart calisiyor ekran calisiyor yani birakta gitsin be

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Kapatıp açmakla alakası yok. Cihaz hazır bir şekilde bekliyor sonuçta. %3 gitmesi cihazın şarj performansının gayet iyi olduğu anlamına geliyor.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Kapatp açmak kendin çalıştırıp durdurmadığın uygulamaların kapanmasını sağlar büyük ihtimalle normale göre daha çok ısınıyordur

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Sonuçta o telefon geceden sabaha kadar bekliyor hazır bir şekilde, her şey çalışıyor. Ama eğer uyumadan önce telefonu yeniden başlatıp hiç ellemeden bırakırsa şarjı daha az gider.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

%100'e doldurup bırakın, 12 saat sonra alın halen %100'de olur, %99'da koyun 12 saat sonra alın düşmüş olucaktır.

%100'e fullediğiniz zaman aslında %110 gibi bir şarj dolmuş gibi oluyor bu yüzden %99'un altına düşürmek baya zaman alıyor fakat %99'a inince çok hızlı düşüyor psikolojisine kapılabiliyorsunuz ister istemez.

Gayet normal, 2-3 gitmiş çokmu? elimizdekinin bir telefon olduğunu unutmamak lazım.

salihf7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar illet geldi 16GB aldıgıma pişman oldum bu hafıza sorunu var nasıl artırabilirim çözüm yolu yok mu? Tavsiyeleriniz neler ?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Arkadaşlar illet geldi 16GB aldıgıma pişman oldum bu hafıza sorunu var nasıl artırabilirim çözüm yolu yok mu? Tavsiyeleriniz neler ?
Var tabiki bunu alıp şarj ettiğiniz microusb portuna takıp kullanabilirsiniz ben 32lik linki verdim 8 ve 16 gb likleri de var :)

someone799

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bir uygulama telefonunuzu uyanik tutuyordur hocam. Ben genelde telefonu ucak moduna alip yatiyorum dusse bile tas catlasa yuzde 1 dusuyor. Eger rootlu iseniz wakelock detector ile bakabilirsiniz. Eger degilseniz pil kullanimi altindaki uygulamalara tiklayip telefonu ne kadar uyanik tuttugunu gorebilirsiniz. Eger oralarda bir sikinti yoksa 4.4.2 te bulunan bir bug olan system_server cihazi acik tutuyordur onuda telefonu kapatip acarak cozebilirsiniz

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Yanlış mesajı alıntıladınız sanırım. Şikayetci olan ben değilim.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Ya su wifi isine bi cozum soyleyin arkadaslar bagli gozukuyor ama icraat yok

Sorun senin modemdedir büyük ihtimal başka bir cihazla denedin mi eğer sorun yoksa lg pc suite yükleyip mobilden yükseltme hatalarını gider yap.
Not:Veriler silinmeyecek.

alihsyin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar yükseltme hatalarını geri yükle yaptım ama %50 de kalıyor geri başliyor 5 defa oldu sonra hata verdi ve şuanda telefonun ekranında firmware update diye bi syah ekran var yardımcı olursanız sevinirim