LG G2 Kullanıcıları Kulübü

mertbenzerli

Öğrenci
14 Ağustos 2014
1
0
0
arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti benim g2 4.2.2 yüklü kitkata geçmedim henüz. soldaki resim cihazda yüklü kendi arka planı

sağdaki ise ben yükledim ancak sabah bildirim cubuğu soldaki gibi saydam iken akşam ne olduysa oldu yarı saydam oldu . siz de bir dener misiniz kendiniz bir resmi arka plan yapınca bu şekilde yarı saydam mı oluyor ?
70FF2853CAFADFFC4837A09BC1D1F36F.png

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti benim g2 4.2.2 yüklü kitkata geçmedim henüz. soldaki resim cihazda yüklü kendi arka planı

sağdaki ise ben yükledim ancak sabah bildirim cubuğu soldaki gibi saydam iken akşam ne olduysa oldu yarı saydam oldu . siz de bir dener misiniz kendiniz bir resmi arka plan yapınca bu şekilde yarı saydam mı oluyor ?
70FF2853CAFADFFC4837A09BC1D1F36F.png

Bildiğim kadarı ile Kilit ekranıda dahil telefonun kendi duvar kağıtlarını kullanmadığınız zaman durum çubuğu şeffaf olmuyor.

Fakat kitkatta böyle değil kitkata geçerseniz sorun ortadan kalkar, benim öyleydi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
teşekkürler dün bir arka plan bulmuştum sanki şeffaf tı .demekki yanlış hatırlıyorum yada dikkat etmedim akşam 1 saat uğraştım çözemedim sinir oldum demekki fazla takmamak gerekiyor. peki sizde ekran kapalı iken görülen şu çizgiler belli oluyor mu çok ? bende çok fazla belli oluyor canımı sıktı :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkese merhabalar. G2 stock rom kullanıyorum. twrp yle veya başka bir şekilde sanal butonları (Navbar) küçültme veya inceltme olanağım var mı?. Çok büyük geliyorlar artık gözüme ve rahatsız ediyorlar.

dorukoski

Asistan
26 Temmuz 2011
131
0
0
facebook mobil uygulamasında herhangi bir videoya tıkladığımda (Wi-Fi veya veri farketmiyo) video oynatılamıyor hatası alıyorum. Nedir bu?

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
facebook mobil uygulamasında herhangi bir videoya tıkladığımda (Wi-Fi veya veri farketmiyo) video oynatılamıyor hatası alıyorum. Nedir bu?

Facebook hariç tüm video sitelerinde videoları sorunsuz izliyorsanız sorun facebook'da olması lazım, silip tekrar yükleyin belki düzelebilir.

cgtygrsnc123

Öğrenci
13 Temmuz 2014
18
0
0
Facebook hariç tüm video sitelerinde videoları sorunsuz izliyorsanız sorun facebook'da olması lazım, silip tekrar yükleyin belki düzelebilir.
VİKİNGS birşey soracagım ben optimus g3 v1.2 yi direk yükledim ilk başlarda kasma felan yoktu şuan takılmalar oluyor hemde sürekli yani.. romu yükledikten sonra hard reset felan mı gerekiyordu veya en baştan mı kurayım romu ne tavsiye edersin yada farklı bi stabil rom ?

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Servisi aradım tüm gün, telefon sürekli meşgul. Yarın gideceğim. Bana haber verilmeden nasıl 800 tl lik parça değişmi oluyor analamadım zaten. O parayı ödeyecek durumum yok zaten.
Lg garantili mi cihaz paralel olsa bile saçma bir olay lg garanti ise çok saçma zaten tekrar geçmiş olsun.

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Herkese merhabalar. G2 stock rom kullanıyorum. twrp yle veya başka bir şekilde sanal butonları (Navbar) küçültme veya inceltme olanağım var mı?. Çok büyük geliyorlar artık gözüme ve rahatsız ediyorlar.
Cihazini rootla xposed dan gravitybox u indir kitkat kullaniyorsan sonunda kk olani indir daha sonra ac ve gezinme çubuğu iyileştirme var ona bas en altta boyunu ayaralyabilirsin

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Telefona yeni bir rom atarsanız daha stabil bir rom atarsanız yani çok aha iyi olacaktır.Değişik bağlantı kabloları var onlarla usb ye bağlayıp belki o şekilde yapabilirsiniz tam bilmiyorum ama.

dgknbgs

Öğrenci
26 Ağustos 2011
52
0
0
Telefona yeni bir rom atarsanız daha stabil bir rom atarsanız yani çok aha iyi olacaktır.Değişik bağlantı kabloları var onlarla usb ye bağlayıp belki o şekilde yapabilirsiniz tam bilmiyorum ama.
Yok be kardesim usb yi neye baglayim laptop yandı serviste bu donma neden oluyor cozmeliyim