LG G2 Kullanıcıları Kulübü

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
OTG kablosu ile taşınabilir harddisklere yedekleme yapabilirsiniz :)

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadslar g2 im donma sorunu hala devam ediyor dahada artmaya basladi neden olabilir ?
5ce9d4017b1a3ff2c3ad83692c241c7e.jpg

android in klasik sorunu. sürekli şişme. p920 den neler çekmiştim. sürekli yeni rom dene her romda eksik bir özellik. şunu kapat bunu kapat, ram temizleme widgetine dokun sürekli, arada telefonu resetle, birini arayacaksan arama ekranının gelmesini bekle vsvs... şimdi z10 aldım 3 aydır oh be diyorum. bir kere donmadı kasmadı yavaşlamadı. arka arkaya 25 uygulama açtım çoğu android apk sı yine zerre kadar yavaşlamadı... üstelik heray gelen güncellemelerle daha da stabil çalışıyor. Android L ne olur bilmem ama gördüğüm ve kullandığım bütün androidler kararsızdı...

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
android in klasik sorunu. sürekli şişme. po20 den neler çekmiştim. sürekli yeni rom dene her romda eksik bir özellik. şunu kapat bunu kapat, ram temizleme widgetine dokun sürekli, arada telefonu resetle, birini arayacaksan arama ekranının gelmesini bekle vsvs... şimdi z10 aldım 3 aydır oh be diyorum. bir kere donmadı kasmadı yavaşlamadı. arka arkaya 25 uygulama açtım çoğu android apk sı yine zerre kadar yavaşlamadı... Android L ne olur bilmem ama gördüğüm ve kullandığım bütün androidler kararsızdı...
Android silver cok kararlı diyorlar

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Lg garantili mi cihaz paralel olsa bile saçma bir olay lg garanti ise çok saçma zaten tekrar geçmiş olsun.

Cihaz paralel ithalat. Zaten anakart değişimine kullanıcı bozdu diye garantide de kazıklıyorlar. Wipe yapamdığım için başıma böyle saçma bir şey geldiğine hala inanamıyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum. Bire daha mı LG? Asla!

Vikings

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Cihaz paralel ithalat. Zaten anakart değişimine kullanıcı bozdu diye garantide de kazıklıyorlar. Wipe yapamdığım için başıma böyle saçma bir şey geldiğine hala inanamıyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum. Bire daha mı LG? Asla!

Büyük ihtimal telefonda sıkıntı vardır, şimdiye kadar wipe yapmadan kaç rom yükledim birck bile olmadı.

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Android silver cok kararlı diyorlar

denemeden bilemem. froyo gb ics ve cyanogenmood romları kullandım. hepsi sıkıntılıydı. cm romları hızlıydı ama birçok özellik yoktu. lg zaten güncelleme vermiyor doğru dürüst. p920 froyo ile çıktı gb ve ics verdiler sadece. aralarda hiç güncelleme düzeltme vermediler. 3 aydır bunu kullanıyorum heray güncelleme çıkıyor. 10.1 ile çıktı dün 10..2.2 ye yükseldi. ekimgibi 10.3 verecekler... android telefonlarda bu yok mesela...

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cm 11 rom kullanan arkadas varsa soyleyebilirmi memnun mu diye yoksa stock rom mu

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
denemeden bilemem. froyo gb ics ve cyanogenmood romları kullandım. hepsi sıkıntılıydı. cm romları hızlıydı ama birçok özellik yoktu. lg zaten güncelleme vermiyor doğru dürüst. p920 froyo ile çıktı gb ve ics verdiler sadece. aralarda hiç güncelleme düzeltme vermediler. 3 aydır bunu kullanıyorum heray güncelleme çıkıyor. 10.1 ile çıktı dün 10..2.2 ye yükseldi. ekimgibi 10.3 verecekler... android telefonlarda bu yok mesela...
Haklisin ama cm ye gecersen hep alirsin guncelleme yada saf android yuklersen alirsin yine guncelleme

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
cm romlarda özellik olmuyordu mesela 3d çalışmıyordu. saf android sadece nexsusda var. lg evlat olsa sevilmez. bir daha almam. hangi sorunla servise yollasan anakart değişimi diyorlar.. hep de kullanıcı hatası oluyor.. dediğim gibi 3 aydır z10 kullanıyorum bugün hanıma da almak için sipariş ettim. o derece memnunum yani..

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cm romlarda özellik olmuyordu mesela 3d çalışmıyordu. saf android sadece nexsusda var. lg evlat olsa sevilmez. bir daha almam. hangi sorunla servise yollasan anakart değişimi diyorlar.. hep de kullanıcı hatası oluyor.. dediğim gibi 3 aydır z10 kullanıyorum bugün hanıma da almak için sipariş ettim. o derece memnunum yani..
Yok saf android yukleyebilirsin lg ye sonucta parcalarini android tanıyor uyarlamaya gerek yok.ama bence android li bi tel alacaksan htc alacaksin

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 çıkalı 1 yıl oldu 1 tane stabil romu mevcut oda cm10 jb sürümü cm11 stabil sürümü çıkınca ne kadar stabil olcak göreceğiz.
Tabi sende haklisin ama bence bu LG den kaynaklanıyor samsung sony ve htc gibi ustune dusmuyor guncellemenin general mobile bile kac tane guncelleme aldi hatta android L yada silver alicak diyorlar kardesim g3 aldi aldigi gun sarjda patladı lg nin iyi adımlar atmasi lazim

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Tabi sende haklisin ama bence bu LG den kaynaklanıyor samsung sony ve htc gibi ustune dusmuyor guncellemenin general mobile bile kac tane guncelleme aldi hatta android L yada silver alicak diyorlar kardesim g3 aldi aldigi gun sarjda patladı lg nin iyi adımlar atmasi lazim

Lg den niye kaynaklansın cynogenmod lg ye mi çalışıyor gm hele bi stabil sürüm kitkat alsn önümüzdeki asırlarda silver ı da L yide alır g3 ün şarjda patlaması gibi bir olayı ilk defa duyuyorum tanıdığa aldk gayet memnun hiçbir sorunu yok.

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg den niye kaynaklansın cynogenmod lg ye mi çalışıyor gm hele bi stabil sürüm kitkat alsn önümüzdeki asırlarda silver ı da L yide alır g3 ün şarjda patlaması gibi bir olayı ilk defa duyuyorum tanıdığa aldk gayet memnun hiçbir sorunu yok.
Hayir ama genelde cyogen mod telefonlara çıkardığı romlardan stock romlardan da yararlanıyor lgnin kararlı olmamasi na ragmen stock romda geliştirmeye gitmemesinden kaynaklaniyor

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Cihazı hem kendin ROM atarak bozuyorsun hem de LG'ye laf atıyorsun. Ah ah... Değerini bilmiyorsunuz elinizin altındaki telefonun.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Hayir ama genelde cyogen mod telefonlara çıkardığı romlardan stock romlardan da yararlanıyor lgnin kararlı olmamasi na ragmen stock romda geliştirmeye gitmemesinden kaynaklaniyor

Anladığım kadarıyla açıklicam cynogenmod elbetteki stock romlardan faydalanacak lg nin stock romu gayet geliştirilmiş cynogenmod bundan faydalanamaması lg nin suçu olamaz.
Sanal tuşların uygulamalarda kaldırılması knock on knock kode gibi ilklere imza atıyor diğerlerine göre eksik gördüğünüz yanı nedir

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazı hem kendin ROM atarak bozuyorsun hem de LG'ye laf atıyorsun. Ah ah... Değerini bilmiyorsunuz elinizin altındaki telefonun.
Lg g2 yi ben tanitimdan sonra aldim benim kadar kimse sevemez ama bugun ferrarinin bile kusurlari var biz elestiriyoruz iyi yonde fenami gelistirilmeye devam edilse sonuna kadar fena mi yanlış anlaşılmasın

dgknbgs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladığım kadarıyla açıklicam cynogenmod elbetteki stock romlardan faydalanacak lg nin stock romu gayet geliştirilmiş cynogenmod bundan faydalanamaması lg nin suçu olamaz.
Sanal tuşların uygulamalarda kaldırılması knock on knock kode gibi ilklere imza atıyor diğerlerine göre eksik gördüğünüz yanı nedir
Sistemde bi sorun olduğunu dusunmuyor ama hala gelistirilebilir diyorum

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Jb den kitkata nasıl geliştirildi yazılım anlatamam hem görsel hem yazılımsal olarak inşallah birgün Android L alırsa bu kitkattaki hatalarda giderilecektir