LG G2 Kullanıcıları Kulübü

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
arkadaşalar burdan g2 almayı düşünüyorum sizce almalımıyım mağazadakiler çin malı bu kore fln arka kapağı da çıkıyor galiba lg nin garantisini pek beğenmiyolar siz ne diyorsunuz bu konuda
birde fiyatı hakkında ve güvenilir mi bu konularla alakalı bilgi verirseniz sevinirim

Sizce bu linktekini mi alıyım kliksadan mı alıyım?

DDPROG

Öğrenci
22 Temmuz 2014
41
0
0
Beyler titanium backup ile uygulamaları yedekledim ve Paranoid Androide geçtim. Ama yedeklediğim uygulamaları geri yüklemiyor. Yükleniyor diyor hiç ilerleme olmuyo bekliyor saatlerce. Ne yapmam lazım?

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
1 buçuk ay daha bekleseydim o linkteki G2'yi alırdım kesinlikle. Kore menşeili olduğu için arka kapak çıkıyor ve 2 yıl Delta garantisi var. Oldukça da iyi bir fiyata konulmuş. ''Kaçırmayın'' derim.

Emin misiniz sakata gelmeyelim telefon orijinal değil mi?Çünkü G2 üretim olarak yekpare bir kasaya sahip açılmıyor çünkü içinden li-poly pil var.

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Kore'deki G2'lerin arka kapağı çıkıyor ve bu G2 de Kore menşeili olduğu için arka kapağı çıkması lazım. 2 yıl Delta garantisi var ve satan kişi %100 olumlu oy almış. Sorun çıkacağını hiç sanmıyorum. Çıksa bile 7 gün içinde iade edebilme hakkınız var eğer cihaza zarar vermezseniz. Fiyatı da çok uygun, öneririm.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-te...d802-32-gb-cep-tel-beyaz-siyah-gold-124375046

@Vikings bu linkteki cihazı önerir misin? Kore menşeiliymiş. Ben arkadaşa önerdim ama sonra sakata gelmeyelim diye bir de sana sormak istedim.

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Ya türkiye de satılan telefonlarda made in korea yazıor zaten hepsi kore malı ama sorun arka kapağın çıkmasında telefon tanıtımından itibaren yekpare kasaya sahip ve li-poly pil var yani li-ion değil biraz daha değişik türü o yüzden kasa açılmıyordur muhtemelen açılmasıda iyi değil bence.Li-poly bataryayı araştırırsanız görürsünüz.

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Kore için üretilen cihazı almayın, korede üretilirse fark etmez isterse hindistanda üretilsin orası fark etmiyor kore için üretilen cihazların kapakları falan açılıyor değişik bir şeymiş kimse önermiyormuş o yüzden pişman olabilirsiniz bildiğiniz şeyi alın.

Sucrofe

Profesör
1 Nisan 2014
3,270
677
293
Ben ona Kore menşeili telefonu önermiştim. Vikings ''Bilindik alın'' diyince boşuna vicdanım rahatsız olmasın istedim. :)

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Lg zaten kore malı tabiki kore menşeili olcak bilindiği bilinmediği mi var distbritör garantili diyin eyw.

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Tamam kardeşim demek istediğim senin bi yanlışın yok linkteki ürünü rahatlıkla alabilir bir sorun çkmaz :)

sebastianum

Öğrenci
14 Mart 2014
25
0
0
G3 optimus rom yükledim ama bi türlü gps çalışmadı çözüm önerebilecek var mı hiç bi şekilde hiç bi program da konum bulamıyor

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Kliksadan 32 gb siyah modelini sipariş ediyorum inşallah bir sakat çıkmaz birde yaşım 18 den küçük olduğu için babamın adınımı versem acaba?