LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
ben poweramp almayı düşünüyordum, hangisinin ses kalitesi daha iyi acaba fikri olan? bir de jetaudio basic var ücretsiz onda neler eksik?

Eko yok kardeşim poweramp satın alıp telefonu resetlediginde satın aldığın program gider İnternet araştırmalar yapabilirsin Jetaudi plus kullan karar ver

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Merhaba ben Lg g2 almayı düşünüyorum 2 sorum olucak

Ekrandaki sanal tuşlar dendiği kadar rahatsız edici mi?
Bu ekran ısınmasından dolayı oluşan sarı leke herkesde oluyor mu zamanla?

Yeni serilerde ısınma az 406k modelden al 32gb al 16gb alırsan şayet sistem sana 9 gb bırakır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 404K serisi var henüz yeni aldım. Kitkat güncellemesi yaptım her hangi bir problem gözüme çarpmadı. Uzun süre oyun oynadım video izledim. Telefon normal derecede ısınıyor her telefonun ısınacağı düzeyde. Ekran da bir sarartı henüz gözüme çarpmadı.

Şarj düzeyi gayet yeterli. Telefonu aldığımda yaklaşık %70 gibi bir batarya ile geldi. Akşam 6 dan 11 e kadar 5 saatte pilini ancak %25 e getirebildim. Telefonun ekranı neredeyse hiç kapanmadı. Güncellemeler ve uygulama yüklemeleri gibi cpu ve ram kullanan işlemlere rağmen sarjı iyi dayandı.

chemdat

Öğrenci
16 Temmuz 2014
31
0
0
ikisini de kullandım arkadaşım, ben poweramp ı tercih ettim, sebep olarak bu programda basslar tek kelime ile muhteşem şarkıları 4. yada 5. ses seviyesinde dinliyorum ki kulaklık son noktaya geliyor :) (kulaklıklar PHILIPS SHE3590GY/10 GRİ KULAKİÇİ KULAKLIK, fiyatına ve boyuna göre gerçekten tatmin edici bir ürün tavsiye ederim) onun dışında farklı ses ayarları da var elbette, ben aldığıma hiç pişman olmadım tabi göreceli bir olay sonuçta ama jetaudio ile bu ses gücünü bir türlü yakalayamadığımı da belirteyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar herkese merhaba LG G2 ye hangi yöntemi denersem deneyeyim cwm recovery yi yükleyemiyorum. Twrp yi yükleyince tıklama kilidini bozuyor gizli ayarlardan update touch yapınca da bu sefer önce uyandırıyor sonra kilit için tekrar tıklama istiyor. bu konuda bilgisi, çözümü olan varsa yayınlaya bilir mi? Teşekkürler.

excelente

Doçent
29 Mayıs 2009
685
17
18
O durum bir problem degil ki bir ozellik. Ayarlar>ses>sessiz bolumunde sessizlik zamanini ayarla dan kapatabilirsin.
Sanirim haberin yok.guncellemeden sonra problem olusmustu bir suru telefonda.o dedigin ayari biliyorum onla alakasi yok.seslide olan telefon sessize,sessizde an telefonda sesliye geciyordu her gun otomatik olarak.forumda bir cok kisinin bundan.sikayetci oldugunu gorebilirsin.
Skype guncellemesi geldi telefonuma o gunden beridir bende o sorun yok artik.

Virility

Profesör
25 Aralık 2013
3,993
120
243
ses performansının dorimanx 6.6 ile dibine vuruyorum poweramp kullanıyorum ama stock müzik oynatıcı da gayet güzel sony ex50 kulaklık ile müthiş bass vuruyo :)

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
Sanirim haberin yok.guncellemeden sonra problem olusmustu bir suru telefonda.o dedigin ayari biliyorum onla alakasi yok.seslide olan telefon sessize,sessizde an telefonda sesliye geciyordu her gun otomatik olarak.forumda bir cok kisinin bundan.sikayetci oldugunu gorebilirsin.
Skype guncellemesi geldi telefonuma o gunden beridir bende o sorun yok artik.
hımm tamam ben kitkata yeni geçtim sorun olduğunu bilmiodum :)

bqr19o7

Öğrenci
21 Nisan 2014
52
0
6
arkadaşlar bişi sorucam bu google play de google plus ' ı güncelleyecektim bir şartları var yok galerimi görecekmiş rehberimi görecekmiş falan bunları engellemenin tek yolu indirmemek güncellememek mi ?

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
arkadaşlar bişi sorucam bu google play de google plus ' ı güncelleyecektim bir şartları var yok galerimi görecekmiş rehberimi görecekmiş falan bunları engellemenin tek yolu indirmemek güncellememek mi ?

Hayır engelleyemezsiniz.

İstediği izinler gayet normal izinler mesela Whatshapp indirince rehberine numaralarına vs erişim istiyor yada fotoraflarına, şimdi fotoraf eklemek istediğinizde galeriye gidiceksiniz diyelim işte izini bu yüzden istiyor yada kişilerinizi görmek istiyorsunuz rehber için bu yüzden izin veriyorsunuz ki rehberdekileri whatshappta görebiliyorsunuz vb.

Aynı durum Google plus içinde geçerli, programı rahatça kullanmak için izinleri vermeniz gerekiyor ve bir zararı yoktur emin olun.

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
emin misiniz ? misal ibb trafik programı benim galerime erişim istiyor rehberime de ne için ?

Uygulamayı ben tasarlamış olsam söyleyebilirdim, korkulacak bir şey yok, google play store her ne kadar güvensiz bir market olsada bilindik uygulamaların hiç biri zararlı değil.

Kuvvetmira

Profesör
29 Nisan 2013
2,462
38
228
Bilindik ismi duyulmuş uygulamalardan sıkıntı olmaz,ama sen facebook hack gibi bir program indirirsen ondaki izinlere dikkat etmen gerekir işte :)

TechnoYoung

Profesör
29 Mayıs 2014
3,983
358
263
Ne zamandır foruma girmiyodum :) benim G2 nin kulaklıklarının biri bozuk çokta güzel ses cıkarıyodu kulaklıgın takılan yerinin kablosunu oynatınca oluyo bantlamayı filan denedim olmuyo eskisi gibi bu kulaklık gibi sesleri güzel veren kulaklık varmı yada rizede bulabilirmiyim 60 70 Tl ye ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Ne zamandır foruma girmiyodum :) benim G2 nin kulaklıklarının biri bozuk çokta güzel ses cıkarıyodu kulaklıgın takılan yerinin kablosunu oynatınca oluyo bantlamayı filan denedim olmuyo eskisi gibi bu kulaklık gibi sesleri güzel veren kulaklık varmı yada rizede bulabilirmiyim 60 70 Tl ye ?
Ben kulakligi 1 kere kullandim 65 e veririm karsi odemeli para lazim da biraz :) g2 alali da 1.5 ay oldu olmadi

by_slmz

Profesör
18 Ekim 2010
1,046
2
218
servise gönder değişirler benimkide öyleydi değiştiler

hsnklc

Asistan
21 Ekim 2013
419
1
16
Haftaya cumartesi siyah lg g2 32 gb siparişimi veriyorum :) İnşallah aranıza katılacağım :)

Tek kuşkum kliksanın pararlet ithalat telefon satması inşallah garantide bir sorun yaşamam.

Öğrenci
3 Mart 2014
43
0
0
Ben lg g2 telefonuma root ve twpr kurdum daha sonra lg g3 klavyeyi flashladim ve bunun icin orjinal kerneli güncelledim. Fakat sorun şu telefonum belli zamanlarda özellikle oyun oynadıgım zaman ekran kapanıyor ve yeniden baslatana kadar acılmıyor bu yüzden herşeyi silip orjinal stock romu yükleyip telefonu ilk aldıgım zamana getirmek istiyorum bu konu
ile ilgili yardımcı olurmusunuz?

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Ben lg g2 telefonuma root ve twpr kurdum daha sonra lg g3 klavyeyi flashladim ve bunun icin orjinal kerneli güncelledim. Fakat sorun şu telefonum belli zamanlarda özellikle oyun oynadıgım zaman ekran kapanıyor ve yeniden baslatana kadar acılmıyor bu yüzden herşeyi silip orjinal stock romu yükleyip telefonu ilk aldıgım zamana getirmek istiyorum bu konu
ile ilgili yardımcı olurmusunuz?
Forumda lg bolumunde kitkat yukleme rehberi var orjinal romu indirip ordaki islemleri yaparak kurabilirsin veya lg pc suiteden yukseltme hatalarini gider yap.

yaseka61

Öğrenci
9 Ağustos 2014
17
0
0
Arkadaşlar bir soru soracağım

Benim telefonum LG G2, yaklaşık 1 ay oldu alalı telefondan memnunum ama son zamanlarda gece şarjı %1-%3 arası gitmeye başladı. İlk 2 hafta böyle bir sorun yoktu.
Format attım. Ama bir işe yaramadı.

Başka bir sorun:

Telefonun şarjı %50 deyse %50 deyken faceye girip 10-15 saniye baktıktan sonra telefonu kapatınca(tuş kilidinden) 5 dk sonra bakıyorum %49 a düşmüş..

Ne yapabilirim ?

Batarya kalibrasyonu denen bir olay varmış işe yarar mı yararsa hangisini yapmalıyım ? İnternette onlarca değişik kalibrasyonlar var siz hangisini önerirsiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim..

Normal diyebilirsiniz ama ilk 2 hafta böyle bir şey olmadı %40 da koyduysam sabah da %40 da alıyordum. Şimdi neden öyle olmuyor anlamıyorum.