LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
benim cızırtı dış hoparlörde, anlaşılan cihaza garanti yolu görünüyor...
dostum bende hiç böyle bir problem olmadı ama cızırtı problemi olanlar ayarlar/ses/dokunmatik ekran geribildirimindeki tikleri kaldırdıktan sonra cızırtının kalmadığını söylemişti

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
beyaz hacı ya çok başka bişi bu :D ama git bi teknosada filan incele beyaz almazsan kırmızıya da bir bak derim :)

mu86

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar sizce almanya 20d mi italya 20f mi yoksa turkiye 20c mi tavsiyesi olan g3 rom kasmaya basladi zamanla..

berkentekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar LG G2 için hangi mağazadan alınmasını önerirsiniz her şekilde ???

mu86

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar cihazımı download moda aldığımda çıkan rooted yazısı gitmiyor bir çözümü var mı?

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Arkadaşlar merhaba. Cihaza custom rom kurmuştum, Ehndroix rom. Ama beğenmedim ve Almanya 20D güncellemesini her zamanki gibi pc aracılığı ile yaptım. Cihaz açılmıyor, bootloopta kalıyor. Sürekli LG logosu gelmekte. Cİhazı güç tuşu ile kapatsam yine downlaod moda alcağım ama olmuyor, yine bootloopta kalıyor. Ne yapmalıyım?

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar merhaba. Cihaza custom rom kurmuştum, Ehndroix rom. Ama beğenmedim ve Almanya 20D güncellemesini her zamanki gibi pc aracılığı ile yaptım. Cihaz açılmıyor, bootloopta kalıyor. Sürekli LG logosu gelmekte. Cİhazı güç tuşu ile kapatsam yine downlaod moda alcağım ama olmuyor, yine bootloopta kalıyor. Ne yapmalıyım?
Hard reset ekranına almayi denedinmi birde güç tuşuna basılı tut kapanir kapanmaz hard reset tuş kombinasyonunu yap çünkü cihaz kapandiktan 1-2 saniye sonra lg logosu geliyor

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Hard reset de denedim olmadı. Ses kısma+power yapıyoruz, logo gelince tekrar aynısını yapıyoruz? Deniyorum malesef olmuyor. Cihaz hard brick olduysa yaptırıp satmam gerekecek. Anakart değişimi diyim 600 lira gibi bir fiyat isteyebilirler gibime geliyor.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Hard reset de denedim olmadı. Ses kısma+power yapıyoruz, logo gelince tekrar aynısını yapıyoruz? Deniyorum malesef olmuyor. Cihaz hard brick olduysa yaptırıp satmam gerekecek. Anakart değişimi diyim 600 lira gibi bir fiyat isteyebilirler gibime geliyor.
Hard reset için önce ses kisma+guc tusu logo gelince ses acma +guc tusuna bas birde bunu dene

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Malesef yanıt yok. Canımı çok sıktı bu alet. Stok rom yüklemesinde hard brick oldu cihaz. Anakart değişecek herhalde ama bende o kadar para da yok.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Malesef yanıt yok. Canımı çok sıktı bu alet. Stok rom yüklemesinde hard brick oldu cihaz. Anakart değişecek herhalde ama bende o kadar para da yok.
Belki Anakart değiştirmeden duzeltmenim bir yolu vardir internette bir araştır [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] in belki bu konuda bir bilgisi vardir varsa yardımcı olur sana