LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Vikings

Dekan
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Bende g3 romu var gece sarja takmadan biraksam en az sarj 7-8 düşüyor sürekli

Wifi veya 3G açık bırakmışsanız doğaldır ama normalde iken düşüyorsa sıkıntı vardır, ben uçak moduna alıyordum yatmadan önce g2yi ve %1-3 arası gidiyordu eğer %100'e şarj edip kenara bırakmışsam hiç gitmiyordu.

Ozzynight

Doçent
19 Şubat 2014
609
12
18
G4 bekliyorum Lg inşallah Andorid L ile gelir ve snapdragon 805 yada 810 yonga seti Mediatek 8 çekirdek arasındaki fark ne ?
16 arka kamera ön 5 olsa pili 4000 mah yapsa cihaz 5.5 inç tadından yenmez :)

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Wifi veya 3G açık bırakmışsanız doğaldır ama normalde iken düşüyorsa sıkıntı vardır, ben uçak moduna alıyordum yatmadan önce g2yi ve %1-3 arası gidiyordu eğer %100'e şarj edip kenara bırakmışsam hiç gitmiyordu.
Ben geçenlerde şarjı %100 yapip wifiyi kapatip yatmistim sabah baktığımda sarj 97 olmuştu bugun zaten romu degistirecegim cm kurarım büyük ihtimal

alifuat

Öğrenci
4 Temmuz 2014
20
0
0
Merhaba bir sorum olacak.Ya benim G2 Mini kendi kendine kapanıyor bu aralar ve kapanıp açılınca ekran da LG işareti gözükmüyor ama ses çıkıyor.Ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz ? Telefonu yaklasık 1 ay önce Turkcell den aldım.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Stock launcherda iki parmakla buyutme hareketi yapinca boyle birsey oluyor bu ne ise yariyor?
Yazilimsal bir hata mi yoksa
a8aga8uv.jpg

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
Arkadaslar gecen.gun burdaki ustadlae sayesinde cihazima hard reset attm 4.4.2 stock romdan sonra ilk defa yaptm ve cihaz simdi super hizli ve.isinma.problemi resetten.once vardi suan yok cihazim gayet iyi calisiyor tesekkurler

alifuat

Öğrenci
4 Temmuz 2014
20
0
0
Merhaba bir sorum olacak.Ya benim G2 Mini kendi kendine kapanıyor bu aralar ve kapanıp açılınca ekran da LG işareti gözükmüyor ama ses çıkıyor.Ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz ? Telefonu yaklasık 1 ay önce Turkcell den aldım. lütfen cevap verin

hiqhpower

Asistan
21 Kasım 2013
108
0
16
Ben geçenlerde şarjı %100 yapip wifiyi kapatip yatmistim sabah baktığımda sarj 97 olmuştu bugun zaten romu degistirecegim cm kurarım büyük ihtimal

kardeşim stabil cm romu kurarsan bana da link falan atar mısın g3 romu benimde sarjı sömürüyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaslar gecen.gun burdaki ustadlae sayesinde cihazima hard reset attm 4.4.2 stock romdan sonra ilk defa yaptm ve cihaz simdi super hizli ve.isinma.problemi resetten.once vardi suan yok cihazim gayet iyi calisiyor tesekkurler

ben bi kere attım gapps uygulamalarının çoğu kayboldu sonra bi daha flashladım romu yanlış bişey yaptım sanırım bende atsam su ısınma sorunu falan geçer mi acaba stock romdayken cihazın ısındığını hatırlamıyorum ama g3 romu alev aldırıyo 10 dk oyun oynamayla

smt_1907

Asistan
24 Temmuz 2013
280
0
16
kardeşim stabil cm romu kurarsan bana da link falan atar mısın g3 romu benimde sarjı sömürüyor

ben bi kere attım gapps uygulamalarının çoğu kayboldu sonra bi daha flashladım romu yanlış bişey yaptım sanırım bende atsam su ısınma sorunu falan geçer mi acaba stock romdayken cihazın ısındığını hatırlamıyorum ama g3 romu alev aldırıyo 10 dk oyun oynamayla
Valla hocam bende stock.rom attiktan sonra kesinliklr hard reset sart benim.cihaz alrv gibi oluyodu hatta degistirmeyi dusundum telefonu satacaktm ama resetten.sonra tekrar cok sevdim.telefonu suan gayet iyi :)

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18

Ben şimdi cm romu kurdumda snapshot surumu stabil surum ile gunluk surum arasi birşey oluyor herhalde ama sıkıntısız stabil çalışıyor istersen linkini atayım

hiqhpower

Asistan
21 Kasım 2013
108
0
16
Valla hocam bende stock.rom attiktan sonra kesinliklr hard reset sart benim.cihaz alrv gibi oluyodu hatta degistirmeyi dusundum telefonu satacaktm ama resetten.sonra tekrar cok sevdim.telefonu suan gayet iyi :)

Bende denicem sagol :)

Ben şimdi cm romu kurdumda snapshot surumu stabil surum ile gunluk surum arasi birşey oluyor herhalde ama sıkıntısız stabil çalışıyor istersen linkini atayım

Eger memnunsan bana da link atar misin , sagol :)

bmw m3

Asistan
21 Ekim 2013
332
0
16
beyler g2 siyah ile gold arasında kasa kalitesi kamera ve sağlamlık farkı varmı bir iki sitede gordum dogruluk payı nedir

bmw m3

Asistan
21 Ekim 2013
332
0
16
çıtırdama felan yok dimi hocam altın sarısında sizde vardı sanırım bide siyah yada beyaza oranla fark ettiyormu kasa kalitesini

/xo/

Dekan
3 Haziran 2013
6,131
226
243
çıtırdama felan yok dimi hocam altın sarısında sizde vardı sanırım bide siyah yada beyaza oranla fark ettiyormu kasa kalitesini

Çatırdama her kasada var. Bendekinde de var malesef. Ama ben kılıf ile kullanıyorum ve çatırdama sesi gelmiyor. Ayrıca normal kullanımda da çatırdama ses yok. Sadece çapraz köşelerden bastırınca ses geliyor.