LG G2 Kullanıcıları Kulübü

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
Arkadaslar merhaba 16 gb siyah g2 kullanicisiyim kitkata guncelledim asiri isinma yok ama telefon asiri sarj yemeye basladi araliksiz oynayinca 6 saat gidiyor ve telefon 1 gunu cikaramiyor 4.2.2 romu istiyorum türkiye orjinal 4.2.2 stock rom linki ve yuklenis linki verir misiniz ? Simdiden tesekkurler...(Not:Cihaz garanti disi olacak mi eger olacaksa servise verecem servis yapsin, servis para alir mi?)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu da surekli Where is my water 2 oynarken http://i.hizliresim.com/onrX6q.png

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
Arkadaslar merhaba 16 gb siyah g2 kullanicisiyim kitkata guncelledim asiri isinma yok ama telefon asiri sarj yemeye basladi araliksiz oynayinca 6 saat gidiyor ve telefon 1 gunu cikaramiyor 4.2.2 romu istiyorum türkiye orjinal 4.2.2 stock rom linki ve yuklenis linki verir misiniz ? Simdiden tesekkurler...(Not:Cihaz garanti disi olacak mi eger olacaksa servise verecem servis yapsin, servis para alir mi?)

Bu da surekli Where is my water 2 oynarken http://i.hizliresim.com/onrX6q.png
Öncelikle burdan hangi romu kurmak istiyorsan indir benim tavsiyem almanya 20d olan bu romda sarj birazdaha iyidir yok ben jb ye donucem diyorsanizda burdan istediğiniz bir romu indirebilirsiniz http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36
Romu nasil kurulacagina dairde forumda lg bölümünde kitkat yükleme rehberi var ordaki islemleri uygulayarak jb yede donebilirsiniz ama benim tavsiyem almanya 20d kurman.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g2 almayı düşünüyorum ama şarj süresi önemli. ben şarjı diğer akıllı telefonlara göre daha iyi olduğunu biliyorum ama kullananlar ne der?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
arkadaşlar bu answer me sensörüünü nasıl aktif edip nasıl devredışı bırakacaz ?

dy6u8ase.jpg

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
ok saol

En sondaki basinda 162 yazan
ok saol

batarya kullanımı tam yükte
onrX6q.png

lg g2 almayı düşünüyorum ama şarj süresi önemli. ben şarjı diğer akıllı telefonlara göre daha iyi olduğunu biliyorum ama kullananlar ne der?
telefonun şarjı çok iyi gidiyor ama kitkat a güncellemezsen çünkü kitkat aşırı şarj yiyor.

musti795

Öğrenci
21 Nisan 2014
20
0
0
arkadaşlar bende lg g2 16 gb olanı var şarj ve ısınmadan dolayı tr den almanya 20d ye geçtim fakat germany open 16 yazanın sonundaki başında 167 yazanı kurdum yanlış mı yaptım normal germany yazan bölümün sonundakinimi kurmam gerekiyordu yardımcı olabilirmisiniz arasında fark varmı

kraldergi23

Asistan
25 Ocak 2014
123
0
16
beyler geçen gün şarj cihazını arabada unuttum malum arabada sıcak olunca şarj cihazı ateş gibi olmuştu yaklaşık 50 derece sorun çıkar mı? şu an şarj ediyor :)

musti795

Öğrenci
21 Nisan 2014
20
0
0
bende tr 20 c vardı bu 20 c ye geçtikten sonra çok ısınmaya başladı ve şarj çok çabuk bitiyordu herkes almanya 20d yi öneriyor bende germany open 16 yazan yerin en sonundaki 20d yi kurdum radyo geldi ama ısınma ve şarj aynı gibi geldi bazıları sadece almanyya yazanın sonundakini önermişte o bizimkiler için oluyormu diye kafam karıştı ben yanlışmı yükledim bilmiyorum

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
bende tr 20 c vardı bu 20 c ye geçtikten sonra çok ısınmaya başladı ve şarj çok çabuk bitiyordu herkes almanya 20d yi öneriyor bende germany open 16 yazan yerin en sonundaki 20d yi kurdum radyo geldi ama ısınma ve şarj aynı gibi geldi bazıları sadece almanyya yazanın sonundakini önermişte o bizimkiler için oluyormu diye kafam karıştı ben yanlışmı yükledim bilmiyorum
16 gb olmasi birsey değiştirmiyor yani germany open 16 yazani indirmeye gerek yok normal almanya da en alttaki 20d yi kurun ve kurduktan sonra hard reset atin bu sorunlar en aza inecektir.

musti795

Öğrenci
21 Nisan 2014
20
0
0
16 gb olmasi birsey değiştirmiyor yani germany open 16 yazani indirmeye gerek yok normal almanya da en alttaki 20d yi kurun ve kurduktan sonra hard reset atin bu sorunlar en aza inecektir.

peki epen 16 ile normalinin arasındaki fark ne open 16 dan normal olan daha mı iyi çünlü ben open 16 kurdum şarj ve ısınma aynı gibi geldi

Liquido

Doçent
26 Haziran 2014
963
14
18
peki epen 16 ile normalinin arasındaki fark ne open 16 dan normal olan daha mı iyi çünlü ben open 16 kurdum şarj ve ısınma aynı gibi geldi
Valla söyle diyim ben open 16 olani hic denemedim direk almanya daki en sondaki 20d yi kurmuştum ve hard reset atmıştım boyle sorunsuz kullanmıştım