LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
Ben gayet anladm dediğim şu kronik olsa hepsinde çok ısınır şimdi orjinal tayvan rom kullaniyorum ısınma yok , ki sürekli online mc5 oynuom :D

Vikings

Müdavim
Müdavim
5 Aralık 2013
9,621
91
228
Ben gayet anladm dediğim şu kronik olsa hepsinde çok ısınır şimdi orjinal tayvan rom kullaniyorum ısınma yok , ki sürekli online mc5 oynuom :D

Tayvan hiç denemedim bir ara denerim, kronik sorun yeni cihazlarda evet yok eskilerde var dedim ilk yorumumda zaten :)

Bilgi için teşekkürler bir ara Tayvan romunu nederim bakalım nasıl.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Sanal tuslari gizleme icin rootsuz bir uygulama var ancak stabil degil uygulamanin hatalari giderildigi zaman haberini yapacagim

RoketLiSaVasTReni

Müdavim
Müdavim
2 Haziran 2014
4,758
2,554
293
123
Sanal tuslari gizleme icin rootsuz bir uygulama var ancak stabil degil uygulamanin hatalari giderildigi zaman haberini yapacagim
Ben telefona optimus g3 v1.2 kurdum dolayısıyla tuşları gizleme de var ben tavsiye etmiyorum kullanışlı değil sadece oyunlarda işe yarar ki zaten 4.4le tuşlar gizleniyor oyunlarda.Özellikle tarayıcılarda bu tuşları gizlemek felaket sürekli yukarı çek dur o yüzden bence kullanışlı değil tuşları gizlemek isteyenler bence bir daha düşünsün.

/xo/

Müdavim
Müdavim
3 Haziran 2013
6,131
226
243
Ben telefona optimus g3 v1.2 kurdum dolayısıyla tuşları gizleme de var ben tavsiye etmiyorum kullanışlı değil sadece oyunlarda işe yarar ki zaten 4.4le tuşlar gizleniyor oyunlarda.Özellikle tarayıcılarda bu tuşları gizlemek felaket sürekli yukarı çek dur o yüzden bence kullanışlı değil tuşları gizlemek isteyenler bence bir daha düşünsün.
Pie kullan.

xrasimx

Öğrenci
14 Ekim 2010
72
1
8
şunu anladım cihazların hepsi ısınıyor fakat kitkat bunu dahada artırıyor malesef, güncelleme gelmeden bu sorunu aşamayız. şebeke sorunu için mutlaka türkiyeye özel baseband hazırlanması gerekiyor , telefon 3gden 2gye düşmek bilmiyor 3g hiç çekmiyor beyazlık hiç yok ama 2gye düşmüyor çok sıkıntılı çooook :mad: nexus 5 arar gibi oldum

Virility

Müdavim
Müdavim
25 Aralık 2013
3,993
120
243
şunu anladım cihazların hepsi ısınıyor fakat kitkat bunu dahada artırıyor malesef, güncelleme gelmeden bu sorunu aşamayız. şebeke sorunu için mutlaka türkiyeye özel baseband hazırlanması gerekiyor , telefon 3gden 2gye düşmek bilmiyor 3g hiç çekmiyor beyazlık hiç yok ama 2gye düşmüyor çok sıkıntılı çooook :mad: nexus 5 arar gibi oldum

Avea kullanmama ve uğurmumcu gibi dağn başnda yaşamama rağmen böyle bi sorun yok :)

uma350

Müdavim
Müdavim
15 Ocak 2010
4,411
70
0
Arkadaşlar zamanlama olarak telefon almak için uygun bir zaman mı şu sıralar ? Yoksa biraz daha beklemeli mi ?

Disclosure

Öğrenci
25 Temmuz 2014
23
5
3
Arkadaşlar, telefonun 3G mi Edge mi hangi modda olduğunu nasıl anlıyoruz iphoneda 3G veya E simgesi vardi, buda da birseyler yazıyor ama çözemedim?

eoktay

Asistan
30 Kasım 2009
216
7
18
Arkadaşlar telefonu yeni aldim. Arama gelince ses tuşlarına bazen yanlışlıkla elim değiyor. Telefona istemeyerek cevap vermiş oluyorum. Bunu kapatmanın bir yolu varmi?

SahabMert

Doçent
6 Şubat 2014
750
0
16
Arkadaşlar telefonu yeni aldim. Arama gelince ses tuşlarına bazen yanlışlıkla elim değiyor. Telefona istemeyerek cevap vermiş oluyorum. Bunu kapatmanın bir yolu varmi?
Gösterdiğim gibi yaparsanız düzelir
sy8upeba.jpg

selepne01

Öğrenci
23 Temmuz 2013
97
0
0
G2 2 sene daha kullanilirmi sizce 😄 telefonu alali 1 seneye yakin oldu sadece üst tarafta çerceve kenarlarinda bir kaç çizilme var dogtu düzgun kilif kullanmadim 😄

Hwoarang55

Asistan
5 Mart 2014
285
0
0
G2 2 sene daha kullanilirmi sizce 😄 telefonu alali 1 seneye yakin oldu sadece üst tarafta çerceve kenarlarinda bir kaç çizilme var dogtu düzgun kilif kullanmadim 😄
Zaman gectikce yeni romlar falan cikacaktir illaki o yuzden bende bi 2 sene falan daha kullanmayi planliyorum sonra artik o doneme ne telefonlar cikar bilinmez :)

musti795

Öğrenci
21 Nisan 2014
20
0
0
arkadaşlar ısınma sorunu ve sarjın çabuk bitmesinden dolayı almanya 20d ye geçtim ama ısınma aynı sanki birde kurulumdan sonra android durduruldu dedi hartreset attım düzeldi tek iyi yönü radyo geldi ben yüklerken hatamı yaptım acaba almanya romu şarj ve ısınnma sorunu yok diyorlardı birde pc süit ile güncellemeleri denetle dediğimde denetlemiyor bu normal mi

Hwoarang55

Asistan
5 Mart 2014
285
0
0
arkadaşlar ısınma sorunu ve sarjın çabuk bitmesinden dolayı almanya 20d ye geçtim ama ısınma aynı sanki birde kurulumdan sonra android durduruldu dedi hartreset attım düzeldi tek iyi yönü radyo geldi ben yüklerken hatamı yaptım acaba almanya romu şarj ve ısınnma sorunu yok diyorlardı birde pc süit ile güncellemeleri denetle dediğimde denetlemiyor bu normal mi
Offline mod ile rom yukleyip hosts dosyasini degistirdiginiz icin pc suite guncelleme bakmaz.hosts dosyasini silip pc suite i tekrar yukleyin duzelir :)

musti795

Öğrenci
21 Nisan 2014
20
0
0
teşekkürler kardeş sağol doğruya orayı değiştirdik akıl edemedik bende almanya romu olduğu için yüklemiyor herhalde dedim :)

musti795

Öğrenci
21 Nisan 2014
20
0
0
arkadaşar bu almanya 20d sarj ve ısınma konusunda tr sürümden dahamı iyi ben yeni geçtim ama fark görmedim sonra düzelirmi yeni kurdğum için mi böyle

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Beyler ben SwiftKey kullanıyorumda t9 u nasıl kapatıcaz bunda bir türlü kapatmanın bulamadim kapatmayı

Kastin otomatik duzeltme mi yoksa tahmin ozelligi mi

Buralar fakirlesmis iyice ben aktifleseyim bari arkadaslar rom ve root dışında butun sorularinizi atabilirsiniz cevaplayacagim

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
hutyqa6a.jpg

a3enunah.jpg

Nova launcher icin G2 ye senkronize olmus icon paketi yedegi var elimde begenip isteyen varsa mail adresini yazsin ve voxel icon pack yuklesin ayni zamanda