LG G2 beklenen ilgiyi görmedi

Bu konuyu okuyanlar

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
G Pro çok geç ucuzladı. G2 ne zaman ucuzlar hiç belli olmaz. G Pro 2 önümüzdeki ay çıkıyor. Belki bu sebeple biraz düşebilir.

G pro 2 demi çıkacak. Vaybe. Bide takip ettiğimi sanırdım teknoloji dünyasını. Neyse artık g2 nin 1000 tlye düşmesini bekliyorum. Hernekadar saçma bir düşünce olsada. :(

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
G pro 2 demi çıkacak. Vaybe. Bide takip ettiğimi sanırdım teknoloji dünyasını. Neyse artık g2 nin 1000 tlye düşmesini bekliyorum. Hernekadar saçma bir düşünce olsada. :(

:)) Evet 5.7 inç çıkacak sanırım. G2 o kadar düşmez ama fiyatta bir düşüş söz konusu olabilir.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
G Pro 2, QHD 6" ekranla gelecek. 5.9" diyen de var ama aynı şey o da =)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Artık ona geçiliyor FHD nin bir üstü. Ama o ekrana 4000-5000 mAh lık bir batarya lazım :) Bekleyip görücez.

G Pro'da 3140mah batarya var. G Pro 2 hem daha büyük bir cihaz hem daha gelişmiş. 4000mah koyacaklarını düşünüyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Evet imaj olarak kötü ama güncelleme almadı lafı yanlış. Telefon ilk 10A ve 10B yazılım versiyonlarıyla çıkarıldı piyasaya. Şimdiye kadar 10C, 10D, 10E, 10F yazılım sürümleri yayınlandı. Bunların hepsi 4.2.2 geliştirme ve düzeltme güncellemeleridir.
ya onlar küçük düzeltmeler hani 4.3 nerde.... ne olursa olsun lg güncellemede diğer firmalara su dökemez...

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
ya onlar küçük düzeltmeler hani 4.3 nerde.... ne olursa olsun lg güncellemede diğer firmalara su dökemez...

Siz hala LG'nin 4.3 vereceğini mi sanıyorsunuz? LG doğrudan 4.4 üzerinde çalışıyor. 1 ay içinde dağıtıma başlayacak.

mucho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet özellikle bayanların %90'ı ya Samsung ya da iPhone kullanıyor. Başka marka telefon kullanan bayan görmedim, hatta %100'ü kullanıyor desem başım ağrımaz.
Ama şöyle bir durum da var. Samsung ve iPhone biraz da aksesuardan kazanıyorlar. Çünkü bayanlara en çok hitap eden aksesuarlar bu 2 markaya ait. Bayanlar da genel de süse, görüntüye baktıkları için ve bir telefondan çok da bir şey beklemedikleri için onları fazlasıyla memnun ediyor.

İPhone'a lafım yok ama kadınların Samsung tercih etmesini cidden anlamıyorum. Özellikleri vs geçtim Lumia serisi, HTC One, LG G2 hatta Blackberry Z10 bile dış görünüş olarak çok daha şık duruyorlar. IPhone ve Sonyi görünüş olarak çok beğenmesem de kendi tarzları var ama Samsung görünüş itibariyle Audi Mercedes BMW gibi arabaların yanındaki Renault Megane gibi duruyor.

Çözer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg istediği başarıyı yakalayamadı yine hayırlısı.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Ama bence çok başarılı. S4 ten 500 tl daha ucuz olup lg , s4e neredeyse 10.000 puan fark atmış. Daha ne olsun ayrıca infrared ve büyük bi pil var. Tek eksiği sd kart desteğinin olmaması.

TechANDmobilE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
markaya güvenilirlik bütün işi etkiliyor aslında ,apple mesela o fiyata o ekran boyutuna rağmen hala gözü kapalı alınıyor ,samsung da o şekil

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
g3 çıkınca kaç satacak bakalım.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bir tekolojioku.com editörünün attığı yorum :

Bir LG G2 kullanıcısı olarak telefonun elde ettiği satış rakamı açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı. Bu telefonda LG logosuna kaldırıp yerine Samsung yazılsa eminim ki 50 milyon satar. Bu da telefondan ziyade marka algısının satışlarda ne kadar etkili olduğunu bizlere gösteriyor.

Bence çok haklı da söylemiş. Marka algısı yüzünden millet Note3 diye yırtınıyor. İllaki telefonun bir köşesinde Samsung yazısını görmek istiyorlar.

Bencede hakli marka takintiligi var malesef insanlarda. Bende almadan once herkese sordum ne almam gerektigini yok efendim iphoneden sasma yok onu alma not3 al insanlarimizdaki marka takintiliginin bi once uzerlerinden kalkmasi gerek bu markalasma hissi gercekten cok kotu saglikli dusunduklerini sanmiyorum kisaca tapma gibi birşey bence cok gereksiz bi takinti insanlarimiz denemeden almadan kotu yorumlarda bulunmaktan baska bisey yaptiklari yok ayni takim tutar gibi.. filan.. uzarda gider boyle iste ustune koydukca sadece fikrimi soyledim + eski telefonum samsungdu

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
+ yakinimdaki kisilerde s3,s4 ve iphones4 3unude denedim kullandim. G2 dururken halen bu telefonlari alanlara sasiyorum.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Önyargı yüzünden millet markaya bakıyor ;)

Mesela gm discovery mi oda ne ? Kesin kötüdür :D boşver samsung al.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Arkadasim gdm aldi inceledim inanamadim hem fiyat hem performans sahane..

Son mesajlar