Komşumdan özür

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Önceki gece balkondan aşağı sarkarak şeftali yiyordum. Alt kattaki komşumun çamaşırlarının asılı olduğunu sonradan farkettim. Birkaç damla aktı. Çamaşırlarınızın üzerinde kalıcı bir leke bırakmadığımı umut ediyorum sevgili sivaslı amca ve teyze. özür dilerim. :$

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Afiyet olsun yarasın cacar :) ;) Balkona çamaşır asma devri geçmedi mi yada geçmeyecek mi :L :I

dr.psychopath

Asistan
Reaksiyon puanı
2
cacar dedi ki:
Önceki gece balkondan aşağı sarkarak şeftali yiyordum. Alt kattaki komşumun çamaşırlarının asılı olduğunu sonradan farkettim. Birkaç damla aktı. Çamaşırlarınızın üzerinde kalıcı bir leke bırakmadığımı umut ediyorum sevgili sivaslı amca ve teyze. özür dilerim. :$

Tamam, bidaa olmasın :*

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Ben çok kızardım böyle bir durumda. :) Helede çamaşırlar beyazsa. :S

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
özür dileyemeyen onca insan var fakat burda öyle birileri yok ne mutlu; özür gerektirecek hata yapmamak da önemli

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
aynı komşumun yine o asmış olduğu çamaşırların üzerine sigara külleri geldiği içinde özür diliyorum, beyazdı pek hoş olmadı biliyorumda. olmaz bir daha :$

too_late

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
cacar dedi ki:
aynı komşumun yine o asmış olduğu çamaşırların üzerine sigara külleri geldiği içinde özür diliyorum, beyazdı pek hoş olmadı biliyorumda. olmaz bir daha :$

Sen alışkanlık mı yaptın ne :) Hiç kızarma hiççç bak geliyom Ankara ya ben diyecem bu defa sivaslı çifte :D

megaman

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sen wn üst katta oturmuyosun dimi :) hemen anlaşılır yoksa :D

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
sanırım şeftali lekesi çıkmaz.. :p

abicim sende de ne fantezi varmışş... balkondan sarkarak şeftali yemek.. :p

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
otantic76 dedi ki:
sanırım şeftali lekesi çıkmaz.. :p

abicim sende de ne fantezi varmışş... balkondan sarkarak şeftali yemek.. :p

o şekilde yemezsem lavaboya doğru olmalı zaten :)

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
cacar dedi ki:

ohhh maşallah şeftali lekesi sıgara külü... sırada ne var sen yap yap sonra özür dile ol ne ala :D :D
şaka bi tarafa kendilerinden özür diledin dimi...!

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
too_late dedi ki:
cacar dedi ki:

Sen alışkanlık mı yaptın ne :) Hiç kızarma hiççç bak geliyom Ankara ya ben diyecem bu defa sivaslı çifte :D

aslında söylemene gerek yok gibi, çünkü üstünde tek ben oturuyorum, yani benim yaptığım ortada gibi. şu an muhtemelen benim için birşeyler planlıyorlar, bana ne yapacaklarını çözemedim :( sanırım ev arkadaşımdan dolayı olabilir, hangimizin yaptığını anlamadılar.

cacar

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
*SiRiNe* dedi ki:
cacar dedi ki:

ohhh maşallah şeftali lekesi sıgara külü... sırada ne var sen yap yap sonra özür dile ol ne ala :D :D
şaka bi tarafa kendilerinden özür diledin dimi...!

dileyemedim ya korktum, biraz içim rahat etsin diye o yüzden burda itiraf ediyorum işte :)

*SiRiNe*

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
:D :D yaa demek öyle biraz rahatlamak için bizimle paylaştınn sen komşunun telefonunu ver bakimm bak o zaman nası rahatlıycan :} :}