Komşumdan özür

Bu konuyu okuyanlar

cacar

Profesör
Önceki gece balkondan aşağı sarkarak şeftali yiyordum. Alt kattaki komşumun çamaşırlarının asılı olduğunu sonradan farkettim. Birkaç damla aktı. Çamaşırlarınızın üzerinde kalıcı bir leke bırakmadığımı umut ediyorum sevgili sivaslı amca ve teyze. özür dilerim. :$

cacar dedi ki:
Önceki gece balkondan aşağı sarkarak şeftali yiyordum. Alt kattaki komşumun çamaşırlarının asılı olduğunu sonradan farkettim. Birkaç damla aktı. Çamaşırlarınızın üzerinde kalıcı bir leke bırakmadığımı umut ediyorum sevgili sivaslı amca ve teyze. özür dilerim. :$

Tamam, bidaa olmasın :*

Ahmethz

Rektör
Emektar
özür dileyemeyen onca insan var fakat burda öyle birileri yok ne mutlu; özür gerektirecek hata yapmamak da önemli

cacar

Profesör
aynı komşumun yine o asmış olduğu çamaşırların üzerine sigara külleri geldiği içinde özür diliyorum, beyazdı pek hoş olmadı biliyorumda. olmaz bir daha :$

too_late

Profesör
cacar dedi ki:
aynı komşumun yine o asmış olduğu çamaşırların üzerine sigara külleri geldiği içinde özür diliyorum, beyazdı pek hoş olmadı biliyorumda. olmaz bir daha :$

Sen alışkanlık mı yaptın ne :) Hiç kızarma hiççç bak geliyom Ankara ya ben diyecem bu defa sivaslı çifte :D

*SiRiNe*

Dekan
cacar dedi ki:

ohhh maşallah şeftali lekesi sıgara külü... sırada ne var sen yap yap sonra özür dile ol ne ala :D :D
şaka bi tarafa kendilerinden özür diledin dimi...!

cacar

Profesör
too_late dedi ki:
cacar dedi ki:

Sen alışkanlık mı yaptın ne :) Hiç kızarma hiççç bak geliyom Ankara ya ben diyecem bu defa sivaslı çifte :D

aslında söylemene gerek yok gibi, çünkü üstünde tek ben oturuyorum, yani benim yaptığım ortada gibi. şu an muhtemelen benim için birşeyler planlıyorlar, bana ne yapacaklarını çözemedim :( sanırım ev arkadaşımdan dolayı olabilir, hangimizin yaptığını anlamadılar.

cacar

Profesör
*SiRiNe* dedi ki:
cacar dedi ki:

ohhh maşallah şeftali lekesi sıgara külü... sırada ne var sen yap yap sonra özür dile ol ne ala :D :D
şaka bi tarafa kendilerinden özür diledin dimi...!

dileyemedim ya korktum, biraz içim rahat etsin diye o yüzden burda itiraf ediyorum işte :)

*SiRiNe*

Dekan
:D :D yaa demek öyle biraz rahatlamak için bizimle paylaştınn sen komşunun telefonunu ver bakimm bak o zaman nası rahatlıycan :} :}

SDN Son Haberler

Son mesajlar