Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

Bu konuyu okuyanlar

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Arkadaşlar yeni bir ödüllü yarışma projemiz var ve Ocak 2021 itibari ile başlayacak inşaAllah, ödülümüz seçkin bir İnternet Security programı, ilgilenen herkese duyrulur :)
Chomar;) İsmi neden öyle daha güzel bir isim olabilirdi bence ama her neyse:)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Sitemize şuan erişilemez çünkü bakıma alındı... Bir saat gibi bir zaman sonra açılmasını öngörüyoruz.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Biri büyük ödül, toplam 3 adet ödüllü OCAK 2021 dönemi CHOMAR Yarışmamız başlamıştır. Kurallar ve ayrıntılar belirlenmiştir. Herkesi bekleriz. :)

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Sizin forumunuzda da var, kim hocam bu benim anketi fulleyen LX_?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Sitemizde teknik bazı aksaklıklar yaşanmasından dolayı xenforo altyapısı deneniyor, ilgili konumuzdan site adresini görebilirsiniz...

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam başlıkta amatör forum sitesi yazıyordu, XenForo amatörlüğü aşar hocam, çok para :D
Site bana ait değil, sadece denemek amaçlı şuan hesap açtık. Hem benim kullandığım betik de xenforo dan aşağı kalır değil...

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Aksaklıkların çoğu sanırım giderildi, şuan için herşey yolunda gibi... :) Fakat bir elin nesi var, iki elin sesi var; düsturu ile hareket edersek sizlerin de kullanıp gördüğünüz aksaklıklar olursa düzeltmeye çalışmaktan memnun oluruz ??

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
ZTV Türkçe Dersleri ?
ZTV Tarih Dersleri ?
ZTV Coğrafya Dersleri ?
ZTV Kimya Dersleri ?
ZTV Matematik 1 Dersleri ?

Üniversiteye hazırlıkta Bir Numaralı başucu kaynağı ZTV Dersleri en hızlı şekilde indirilebilinecek bağlantılarla YANDEX Disk üzerinde hizmetlerinize sunulmuştur.

ZTV Matematik 2 Dersleri ?
ZTV Geometri Dersleri ?
ZTV Fizik Dersleri ?
ZTV Biyoloji Dersleri ?

Dersleri de peyderpey hazırlanmakta :) Biliyorum, ders deyince bazılarımıza sıkıntı basıyor, ilgi göstermek istemeyenler çoğunlukta ama geleceğimiz için bu hizmeti duyurmamız gerek.

Ne kadar çok öğrenci kardeşimize ulaşabilirsek bizim için o kadar güzel olacaktır.

Dersleri indirmek isteyen öğrenci kardeşlerimiz özelden iletişim sağlayabilirler. Bir kere derslerin kalitesini gördükten sonra hepsini indirmek isteyeceksiniz :) Ayrıca dersleri ücretsiz indireceksiniz.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Tüm derslerdeki başarınızı başkalarını kıskandıracak kadar arttırabilirsiniz fakat çalışmanız da gerek :D Bu dersler ile üniversiteyi çok kazanan oldu, şimdi neden siz de faydalanmayasınız?!

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Forumumuzun internet adresi değişiyor, anketimize katılımda bulunabilirseniz seviniriz ve kendi önerileriniz de olursa, şöyle güzel alan adlarına da bakmak isteriz. :)

Daha henüz alınmadığından ve şuan sadece bir anket çalışması durumunda iken bizim düşündüğümüz alan adlarını aşağıya yazıyorum:

hakikat.istanbul

hakikat.ist

Bu iki alan adını düşünüyoruz şimdilik, sizin başka önerileriniz de olabilir.

Son düzenleme:

GÜLveDİKEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Teşekkür ederim dersler için yalnız doğrulama elektronik postası geç geliyor.
Site çok güzel görünüyor, emeğinize sağlık.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Teşekkür ederim dersler için yalnız doğrulama elektronik postası geç geliyor.
Site çok güzel görünüyor, emeğinize sağlık.
Rica ederim, geri bildiriminiz için ben teşekkür ederim. Sorun ile ilgileneceğiz.

İzninizle bi iki soru sorsam; Lise kaça gidiyorsunuz, sayısalcı mısınız, sözelci misiniz?

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
İzin verirseler buradan yazacam, daha doğru olur herhalde öylesi... Üzerimde hakkı var SDN Forum 1 numaram :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amatörce olduğundan kendi sitelerimizi tanıttığımız konu başlıkları altında yazmamıza izin verebilirler diye düşünmekteyim. Sonuçta çok basit bir site...

Uzantısı sebebiyle bu alana yazamadım :( Aslında uzantısı kabul edilse SDN forumda zaten böyle bir özellik var :

Ekli dosyayı görüntüle 111511

@Dora senin de fikrini merak ediyorum :)
özelden linki atarmsın?

GÜLveDİKEN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sayısalcıyım ve sayısal derslerin tamamını indireceğim. Henüz yeni Liseliyim :) Bu dersleri büyüklerimden duydum ama gerçekten de hiç bir yerde yok. Teşekkürler ?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Dm den atsana bi yada dc den
Discord:LuTz #4927

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Okulların açılması ile beraber bir canlılık oldu. Tüm öğrenci kardeşlerimize sizden ricam, dersleri duyurmanızdır. :)

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Arkadaşlar, sitemiz yeni adresinde ve test yayını yapmaktayız :) Eski adresinden bağlantı ile yeni adresimize gelebilirsiniz, teşekkürler. ?