Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

Bu konuyu okuyanlar

sekizmart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çok acil ztv derslerine özellikle matematik ve geometri derslerine ihtiyacım var. :(
Site linki atılabilir mi?

Matematiğe platonik aşığım, geometriye ise bayılırım ?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Teşekkürler, SDN Forum ailesi ? İlginiz bizi çok mutlu ediyor, sitemizden tüm öğrenci kardeşlerimize hizmetlerimiz artarak devam edecek.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Teşekkürler, SDN Forum ailesi ? İlginiz bizi çok mutlu ediyor, sitemizden tüm öğrenci kardeşlerimize hizmetlerimiz artarak devam edecek.
Bende Dark Souls 2'yi Türkçe'ye çeviri çevirmez, iki site de paylaşacağım.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Forumdaşlarım, elimizde sıfır kapalı kutu MSI B450 Mortar Anakart var ve biz bunu forumumuza üye çekmek amacıyla kampanya yarışması şeklinde ödül olarak vermek istiyoruz. Sizce böyle bir yarışma ilgi görür mü? PROJE şeklinde kurallarımızı kendi forumumda yazdım, ama daha kesin karar veremedim, istenilen ilgiyi elde edebilir miyiz?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
PROJE şeklinde kurallarımızı kendi forumumda yazdım, ama daha kesin karar veremedim, istenilen ilgiyi elde edebilir miyiz?
Tabii ki edersiniz, Donanım Arşivi de çekiliş yapıyor. Forum'da ayda bir çekiliş yapıp SEO kasarsan rahat yükselirsin. Özellikle başlıklar yazım kuralların uygun ve sadece ilk harfleri büyük olarak ayarlandıktan sonra kısa tutulursa tadından yenmez.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Forumumuz IPB betiğinden Xenforo betiğine geçirildi. Arayüz ve görünüm özellikleri bakımından çok iyi, özel iyileştirmeler yaptık. İlgili arkadaşlara haber edeyim dedim çünkü forumumuz bi ara kapanmıştı.

Destekleriniz ve olumlu ya da olumsuz değerlendirmeleriniz için teşekkürler.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Forumumuz IPB betiğinden Xenforo betiğine geçirildi. Arayüz ve görünüm özellikleri bakımından çok iyi, özel iyileştirmeler yaptık. İlgili arkadaşlara haber edeyim dedim çünkü forumumuz bi ara kapanmıştı.

Destekleriniz ve olumlu ya da olumsuz değerlendirmeleriniz için teşekkürler.
Çok güzel olmuş vallahi.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
(Demin fotoğraf paylaşmıştım fakat yasakmış. :() Dilerseniz siz kendiniz gelin bakın.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
frm.png

Retuşlayarak bu şekilde sunabiliriz, reklam olmasın diye...

Son düzenleme:

Son mesajlar