İphone 5 - note2- galaxy s4 ? anketli

hangi seçeneği tavsiye edersiniz ?

• iphone 5 + ipad mini

Kullanılan: 22 46.8%
  • samsung note 2

Kullanılan: 13 27.7%
  • samsung galaxy s4

Kullanılan: 12 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
D

Deleted member 216045

SDN Okuru
iyi oyunlar 1GB fazla oluyor arkadaşım..

ben note2 kullanıyorum büyük ekran olduğu için oyunlarda daha iyi olduğunu düşünüyorum mesela real racing 3 hem kendi telefonumda hemde kardeşimin 4S'inde oynadım benimki onunkine fark atar. ayrıca android alman yararına olacaktır. ürünlere para vermeden yükleyebilirsin :D galaxy S4'ün mayıs-haziran arasında önce geleceğini sanmıyorum.. ayrıca note 2 nin en büyük avantajı s-pen onuda unutmamalısın. özellikle internet kullanımında büyük yarar sağlıyor
iphonedede para vermeden yükleyebiliyorsun ;)
note 2 büyüklük sorun değilse tks et bence
iphonuma çok note 2 veren oldu benimki yurt dışı adamlar yurt içi 3 aylık cihaz veriyorlar
iphone çok başka birşey

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
en çok oyu iphone 5 +ipad miniye oy vermiş ama o ikisine verilecek parayla 2 tane note 2 alınır

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
iphonedede para vermeden yükleyebiliyorsun ;)
note 2 büyüklük sorun değilse tks et bence
iphonuma çok note 2 veren oldu benimki yurt dışı adamlar yurt içi 3 aylık cihaz veriyorlar
iphone çok başka birşey

bana göre salaklar..ben note 2 yi değişmem asla iphone filan..

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana göre salaklar..ben note 2 yi değişmem asla iphone filan..
lütfen yazarken şeçtiğimiz kelimelere dikkat edelim !! kimse burda salak değildir ,size ne iphone pahalı ucuz .. haa doğru apple pahalı ama bkz: iphone 4s çıktığında 2000tl ile çıktı samsung s3 de 2000tl ile çıktı fakat şimdi fiyatlarına bakın iphone 4s 1600tl samsung s3 çıkalı 1yıl oldu 1200 tl ... bence samsung alıpta satanlar sizin dediğiniz kelime altında toplanıyorlar ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 al bence. bu arada galaxy s4 28 nisanda teknosada ön siparişte verebilirsiniz ve 1999 tl

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnce ıphone diorum bşka bişe demiom nedenmi ıphone ? : samsung s3 tuş kilidini açiom ayarllara girio ayarlardan çıkiom başka bişeye girio yani basmadığın yerlerede kendisi basio sanki hiç dengeli deil ıphone ise nereye basarsan sena odaklanio ve kulanışını rahat hale getirio ıphone bi bşka :/

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
27 nisanda s4 Türkiyede bence kesinlikle o

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benca Note 2 yi al çünkü film izlerim dedin. Ekran geniş olduğu için rahatça film izleyebilirsin. Zaten oyun olarak ta işlemcisi yeterli ve yine ekran geniş olduğu için rahat oyun oynarsın.

kalanlar27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 büyük elinde taşiyamiosunki filim izlicen ıphone görüntü kalitesi daha iyi bide yani ıphone al bnce hemde çook hafif