İphone 5 - note2- galaxy s4 ? anketli

hangi seçeneği tavsiye edersiniz ?

• iphone 5 + ipad mini

Kullanılan: 22 46.8%
  • samsung note 2

Kullanılan: 13 27.7%
  • samsung galaxy s4

Kullanılan: 12 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu hafta telefon alacağım fakat sonuçta bir defa alıp 2-3 tıl kullanıcam ,kafam çok karışık .. iphone 5 alıp 1 ay sonra ipad mini alıcam ,başka seçenek note 2 alıp hem telefon hem tablet gibi olucak, başka seçenek galaxy s4ümü beklesem (türkiyeye ne zaman girer bilmem) ?
Nasıl kullanıcıyım ?
-paralı çok oyun oynarım
-devasa film arşivim var aşırı film izlerim
-internetten hiç çıkmam
-fotoğraf çok çekmem
-mesajlaşır,konuşur .. felan felan ..
güzel yorumlarınız bekliyorum ..

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bence s4 Bekle İphone Hiç Bulaşma Iphone Hafızasını Yükseltemezsim Ama Samsung +64gb Micro sd kart daha takabiliyorsun

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence s4 Bekle İphone Hiç Bulaşma Iphone Hafızasını Yükseltemezsim Ama Samsung +64gb Micro sd kart daha takabiliyorsun
yorumunuz için teşekkürler fakat s4 türkiyeye nezaman gelir bilginiz veya tahmininiz varmı ?

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
o kadar hafızayı ne yapacaksınız anlamıyorum

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
o kadar hafızayı ne yapacaksınız anlamıyorum

iyi oyunlar 1GB fazla oluyor arkadaşım..

ben note2 kullanıyorum büyük ekran olduğu için oyunlarda daha iyi olduğunu düşünüyorum mesela real racing 3 hem kendi telefonumda hemde kardeşimin 4S'inde oynadım benimki onunkine fark atar. ayrıca android alman yararına olacaktır. ürünlere para vermeden yükleyebilirsin :D galaxy S4'ün mayıs-haziran arasında önce geleceğini sanmıyorum.. ayrıca note 2 nin en büyük avantajı s-pen onuda unutmamalısın. özellikle internet kullanımında büyük yarar sağlıyor

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
cepte çok fazla oyunu tavsiye etmem. boyun ağrıları kaçınılmaz oluyor.
note 2 çok cazip bir telefon. almadan önce hem tablet hem telefon diye bakıyordum ama aldıkdan sonra ekranı çok normal gelmeye başladı. şimdi gözümde sadece bir telefon boyutunda ve diğer telefonlar karıncalar için tasarlanmış gibi geliyor. note 2 geleceğin ideal telefon boyutunda bence.

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5 ve ipad mini on numara olur bende androidciydim iosla tanışana kadar çok akıcı ve güzel tasarlanmış ayrıca jailbreak yapınca androidin özgürlüğüne kavuşuyorsunuz hala bir adım önde ios

mtcapan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle iphone al zaten uygulama farkı ile önde bide apple telefonlarını 4 yıl kadar bir süre destekliyor güncellemeleri direk alırsın

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
iPhone.

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
ben iş için kullanıyorum telefonlarımı şarj yetmiyor :) birde oyun oynasak hiç şarj tutmayacak.

ben note2 kullanıyorum büyük ekran olduğu için oyunlarda daha iyi olduğunu düşünüyorum mesela real racing 3 hem kendi telefonumda hemde kardeşimin 4S'inde oynadım benimki onunkine fark atar. ayrıca android alman yararına olacaktır. ürünlere para vermeden yükleyebilirsin :D galaxy S4'ün mayıs-haziran arasında önce geleceğini sanmıyorum.. ayrıca note 2 nin en büyük avantajı s-pen onuda unutmamalısın. özellikle internet kullanımında büyük yarar sağlıyor

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben iş için kullanıyorum telefonlarımı şarj yetmiyor :) birde oyun oynasak hiç şarj tutmayacak.

iş için kullanıyorum derken ? yani bir gün içinde ne yapıyorsunuz ? şarjınız ne kadar gidiyor ?.. ben genelde internet ve görüşme azda mesajlaşma ile çok yoğun kullanırsam 1.5 - 2 gün arası normal yoğunlukta 3 güne varıyor sarj sürelerim

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
[MENTION=70290]Genero[/MENTION] 4 email hesabı, sürekli wifi / 3g, 3-5 saat arası konuşma (iphone 5) ekran parlaklığıda orta seviyede.

Gurgula

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hem tablet hem telefona ayrı ayrı masraf yapmak yerine tablet olarak kullanabileceğin bir telefon almak daha mantıklı değil mi ?

MustafaCoskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone'de oyunlar uygulamalar hepsi daha kaliteli onu bir kere söyleyelim ama bence note II al hem film zevkini giderir hem oyun zevkini.. Ama para hiç problem değil diyorsan İpad al üstüne istediğin telefonu al..

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
S4 almalısın her şekilde seni memnun edecek tek telefon budur yaklaşık 2 ay sabredebilirim diyorsan. Fiyatı da biraz tuzlu olacaktır ama emin ol iPhone'daki stabilite S4'te de olacak. Artı olarak Android'in kalitesi, özgürlüğü istediğin gibi kişiselleştirebilirsin telefonunu.

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Senin yerinde olsam Note 2 yi seçerim neden ? Çünkü nedenlerim
1) Genişletilebilir hafıza seçeneği. Neden film ve oyunların için
2) Şarj süresinin uzunluğu yetmediği anda yedek pil değitirme seçeneğin.
3) Belkide oyunlar ve filmler sana bir pad de daha fazla zevk verebilir ancak bu ikisininde getireceği ekstra ücretten kaçınmış olur tüketim çılgınlığı yapmamış olursun
Ama her şey senin zevkine ve kararına kalmış :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61

4.1 güncellemesinden sonra özellikle oyunların harici hafıza kartına taşınamadığını biliyorsundur umarım zira o yüzden harici hafıza kartı almak bu nokta da gereksiz bir hal alıyor

by_slmz

Profesör
Reaksiyon puanı
2
anket erken yapılmış s4 çıkmadan deneyimler kazanılmadan yorum yapmak zor ama note 2 yi kullandım ve deneyimlerimle onu işaretledim

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S4 Veya Note 3 Olabilir Bende Lg Optımus G PRO yuda listene kat film izliyeceksen 4.7 üstü olmalı ekranı 5.5 film için ideal bence Çıkan Bu 3 telefonun da hızları çok iyi olacaktır ve Güzel Bir PİL PERFORMANSI vereceklerdırkı sanırım en önemliside bu.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
4.1 güncellemesinden sonra özellikle oyunların harici hafıza kartına taşınamadığını biliyorsundur umarım zira o yüzden harici hafıza kartı almak bu nokta da gereksiz bir hal alıyor

biliyorum ama bunun dışında müzikler vs. fotoğraflar videolar var telefon hafızasını sadece uygulamalara ayırabilirsin

S4 Veya Note 3 Olabilir Bende Lg Optımus G PRO yuda listene kat film izliyeceksen 4.7 üstü olmalı ekranı 5.5 film için ideal bence Çıkan Bu 3 telefonun da hızları çok iyi olacaktır ve Güzel Bir PİL PERFORMANSI vereceklerdırkı sanırım en önemliside bu.

hocam hangi dünyada yaşıyorsun sen ? hadi S4ü anladım önümüzdeki aylarda çıkacakda note 3 ne :D yapma etme biraz yere yaklaş istersen fazla uçtun

İrResistible-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biliyorum ama bunun dışında müzikler vs. fotoğraflar videolar var telefon hafızasını sadece uygulamalara ayırabilirsin

hocam hangi dünyada yaşıyorsun sen ? hadi S4ü anladım önümüzdeki aylarda çıkacakda note 3 ne :D yapma etme biraz yere yaklaş istersen fazla uçtun

s3 ile note iki buçuk ay nin arasında 2 ay vardı s4 1 ay sonra çıkıcak muhtemelen note 3 de üçbuçuk 4 ay sonra neden uçtun dedın anlamadım.

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar herkese teşekkür ederim ama galiba iphone 5 ve ipad alıcam .. yorum yazan elleriniz dert görmesin

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar herkese teşekkür ederim ama galiba iphone 5 ve ipad alıcam .. yorum yazan elleriniz dert görmesin
bence iyi seçim ekran boyutu sana yeterliyse al ama sonra benim gibi pişman olma 4.7 inç lik telefonum var ve hala içimden bir ses keşke note 2 alsaydın diyor :/

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
s4 varken ne ıphoneu :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

s4 varken ne ıphoneu :)

hakan58010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
note 2 tek geçerim :) s4 ü beklemek mantıklı değil sonucta teknolojiyi takip etmek çok zor. s4 alırsın 2 ay sonra note 3 çıkarsa pişman olursun :)

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
s3 ile note iki buçuk ay nin arasında 2 ay vardı s4 1 ay sonra çıkıcak muhtemelen note 3 de üçbuçuk 4 ay sonra neden uçtun dedın anlamadım.

aralarında 2 aydan fazla var ki daha note3 ile ilgili birşey bile çıkmadı ortaya oldu olacak S5 i beklesin :D

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Kesinlikle doğru bir karar. Uzun süre android kullanmış biri olarak iphone 5 aldıktan sonra "oh be dünya varmış" dedim. Uygulama kalitesi, stabilitesi, güncellenecek mi endişesi olmaması, ekran kalitesi.. Bi dolu widget kullanmayı özgürlük sanıyorduk :) Unutmadan 32 gb aldım ben sadece oyun ve uygulama 20 gb a yaklaştı. kapasitesini düşük almamanı öneririm.

hasburcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle doğru bir karar. Uzun süre android kullanmış biri olarak iphone 5 aldıktan sonra "oh be dünya varmış" dedim. Uygulama kalitesi, stabilitesi, güncellenecek mi endişesi olmaması, ekran kalitesi.. Bi dolu widget kullanmayı özgürlük sanıyorduk :) Unutmadan 32 gb aldım ben sadece oyun ve uygulama 20 gb a yaklaştı. kapasitesini düşük almamanı öneririm.
inşallah iphone 16 , ipad miniyi 32 gb alıcam ..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Her ihtimale karşı 1 hafta daha bekle ölmezsinya :) Galaxy S IV e bir bak sonra al yani yoksa pişman olabilirsin.
s4dü beklemek biraz gereksiz olur herhalde .. sonuçta daha telefon dünya çapında çıkmadı türkiyeye girmesi 3 ay felan sürer ..