Soru İnternet nakil işlemi

Bu konuyu okuyanlar

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
169 tl nakil ücreti ödememek için türknet aboneliğimi iptal edip yeni evde yeniden abonelik başlatsam,hem bu nakil ücretinden kurtulmuş hemde türknetin fiber modemini ücretsiz almış olmaz mıyım?

Sizin fikirleriniz nedir?

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Turknet ücretsiz modem mi veriyor?
Yeni kullanıcılarına kullanım süresince fiber altyapı olmak şartıyla modem veriyor.Geçen beni aradılar interneti iptal etmek için talep oluşturduğumu sordular,şikayetlerimi dinledikten sonra 162tl nakil ücretini almayıp+ücretsiz kurulum yapıp+fiber modem verip ikna ettiler. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dedim ki;2 yıldan fazladır türknet kullanıcısıyım,5-6 kişiyi de türknet'e geçirdim bugüne kadar fakat bu son zamlar,nakil ücretleri ve nakilden sonra modem vermeyişinizden dolayı ayrılıyorum.Allahtan ayrılmama gerek kalmadı,tüm sorunları çözdüler çünkü türknetten memnunum.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Yeni kullanıcılarına kullanım süresince fiber altyapı olmak şartıyla modem veriyor.Geçen beni aradılar interneti iptal etmek için talep oluşturduğumu sordular,şikayetlerimi dinledikten sonra 162tl nakil ücretini almayıp+ücretsiz kurulum yapıp+fiber modem verip ikna ettiler. :)
İyiymiş ?