İlk defa akıllı telfon alıcam acil yardım.

Xperia M5 Ekim ayında piyasa da olacak sanırım 1500-1600 TL civarından gelir diye düşünüyorum.

Kasa çatlama konusunda ise 1 yıldır Z2'yi kılıfsız kullanıyorum, altında küçük bir nokta renk atması oldu ( Baya yüksekten betona düşürdüm cihazı) Bir kere Sony alüminyum yekpare kasa kullanıyor, plastik kasalara göre daha dayanıklı oluyor. Sony alın kafanız rahat olsun diyorum ben, lg kullanıcıların çoğunun rom yüklediğini görebilirsiniz forumda. Xperia Z'ye de Android M geleceği açıklandı zaten. Güncelleme konusunda da sıkıntınız olmaz Z3C de. Snapdragon 801 ve 720P ekran ikilisi de performans konusunda size en iyisini sunacaktır.

arkadaşlar teşekkür ederim z3 compactı yarın inceliycem daha hiç elime almadım doğrusu ama z2 yi incelediğim için z3 compactıda severim heralde peki m5 beklenirmi yakında gelicekmiş çünkü o ürünüde beğendim birde şarj girişi kapaksız falan hem yeni model bekle bekle nereye kadar ama işte bu fiyattan çıkarsa üzülmek istemiyorum ... birde bişey sorucam vatan pc mi teknosa mı iki yerdede fiyat aynı teknosa 145 tl hediye çeki veriyor ama internetten alınca internetten alınca sıkıntı olurmu

arkadaşlar teşekkür ederim z3 compactı yarın inceliycem daha hiç elime almadım doğrusu ama z2 yi incelediğim için z3 compactıda severim heralde peki m5 beklenirmi yakında gelicekmiş çünkü o ürünüde beğendim birde şarj girişi kapaksız falan hem yeni model bekle bekle nereye kadar ama işte bu fiyattan çıkarsa üzülmek istemiyorum ... birde bişey sorucam vatan pc mi teknosa mı iki yerdede fiyat aynı teknosa 145 tl hediye çeki veriyor ama internetten alınca internetten alınca sıkıntı olurmu
İnternetten almak bir şeyi değiştirmez ama hediye çekinde sıkıntı olabilir sadece

arkadaşlar lise 3 e geçtim ve ilk defa akıllı telefon alıcam ama her telefonu kullanmayı beceririm forum sağ olsun teknolojik siteleri çok takip ederim . max 1.500 lira bütçem var telefonu alınca 2 yıl kullanıcam liseden mezun olunca da kardeşime vericem. aklımda sony xperia z2 veya z3 compact var tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum bir kusurum varsa affola
Z3 al sennn

kardeşim aslında 1.500 ü geçmemeye çalışıyorum z3 fiyatlarına çıkarsam araya farklı modellerde girer sen z3 compact önerirmisin hala alınırmı sonuçta çıktığı 10 ayı geçti bu arda z3 1.900 lira compact 1.450

tamamdır bugün bakıcam arkadaşlar alırsam buraya yazarım vatanda 15 gün değişim oluyomuş galiba teknosadada oluyourmu hangi firma daha çok ilgileniyor bu konularda ?

kardeşim ne diyosun ya bugün almayı düşünüyorum insanın hevesini kırıyorsun sende hangi akıllı telfon var böyle isyan ettin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

la bende almadan psikolojim bozuldu iyicene bir karar veremedim

Nicki "boşkonuşanadam" olan birisinin yazdıklarıyla hevesin nasıl kırılabilir ki? :D

beyler acil cevap çıkıcam birazdan hangi rengini alıyım siyah mı beyaz mı beyaz baya kalite gözüküyor help

kardeşim ne diyosun ya bugün almayı düşünüyorum insanın hevesini kırıyorsun sende hangi akıllı telfon var böyle isyan ettin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

la bende almadan psikolojim bozuldu iyicene bir karar veremedim

Alacaksan seneye nisanı bekle 4.5g çıkınca 3g lilerden al bence 1.7 işlemci 1.5gb ramli bişey al yoksa elinde patlar

z3c siyah al bence. siyah iyidir. oldukça omnibalance tasarımında nednese siyah telefonlar beyaza göre daha ince duruyor :D

beyler cumartesi günü z3 compac tımı aldım beyaz olan daha hoşuma gitti siyah çok içimi kararttı köye gittiğimiz için cihazı yarım saat falan yolda kullandım 1-2 gün sonra deneyimlerimi yazarım inşallah hepinize teşekkürler :)