HTC 10 - S7 edge?

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Nedense sadece htc 10'un önde olduğu kriterlere önem vermişsiniz, sizin için bataryanın bir önemi yok sanırım.

Telefon sürekli elinde olan bir insan değilim bu sebeple batarya benim için pek fazla sorun teşkil etmiyor.Ayrıca yine belirteyim ki bataryayı çok fazla sorun etmeye gerek 3000mah batarya USB Type-C ile hızlı şarj bizleri zor duruma düşürmeyecektir diye düşünüyorum.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Beyler saçma saçma konuşmayın yaa arkası cam diye şimdi htc 10 mu alacak
TASARIM ÇALINTI
FİYAT YÜKSEK
ŞİRKET BATTI BATICAK

Şu ''Şirket battı batacak, htc batmak üzere zaten'' gibi laflardan öyle bıktım ki. Nereye batıyor arkadaş nereye batıyor. Size batıyor galiba şirket ondan hep aynı laf

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Bana göre var açıkçası. Bir telefondan ne beklersen 10 da 8 i var. 2 tanesi de eksik kalsın (ses ve sağlamlık)
en önemlisi sağlamlık değil mi telefonu aldıktan sonra bir kılıfa hapsedicem ve tasarım özelliği gidecek zaten?

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Şu ''Şirket battı batacak, htc batmak üzere zaten'' gibi laflardan öyle bıktım ki. Nereye batıyor arkadaş nereye batıyor. Size batıyor galiba şirket ondan hep aynı laf

HTC yi sadece akıllı telefon üretici olarak biliyorlar nereye batıyor.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Beyler saçma saçma konuşmayın yaa arkası cam diye şimdi htc 10 mu alacak
TASARIM ÇALINTI
FİYAT YÜKSEK
ŞİRKET BATTI BATICAK
Hayır hTC fanboyu değilim ama.

iPhone 6 ile hTC one M7'i kıyaslar mısınız. Mesela anten çizgilerini. Kasalarını. Ya da Meizu MX4 ile iPhone 6'yı kıyaslar mısınız? Anten çizgileri haricinde olmayan bir farklılık. İki cihaz da iPhone 6'dan önce çıktı.

İşte bunlar hep önyargı.

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar,
uzun süre kullanım için HTC'nin tercih edilmesinden yanıyım.
3000 mAh pil, günümüz telefonlarında yavaş yavaş standartlaşıyor.
ben olsam HTC 10'u tercih ederim.

Octavius

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
S7 tercih etmeni tavsiye ederim HTC fiyatı fazla bence s7 edge de öyle S7 al benim fikrimce

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
HTC Türkiye hizmeti geride mi? Kızılay Teknosa, Turkcell çoğu mağzayı gezdim fakat telefona ulaşamadım Türkiye az önem veriyorsa garanti sorunu olunca sorun yaşatır mı? Kullananlar yorumlarsa sevinirim

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Yani hayır eğer iphone dan falan çalındı diyorsan birazcık ya cahil olman lazım ya da şuursuz. Lütfen bildiğiniz konularda konuşun azıcık araştırın.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Cihaz media markte gelmiş gittim ve her iki telefonuda karşılaştırarak inceledim.Size tavsiyem sizde gidip kendiniz bizzat cihazı inceleyin.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Ben de dün Teknosa da gördüm telefonu. Kapalıydı menüde falan gezemedim. Sadece elime alıp tutuşa hissiyata baktım. Tasarım olarak çok güzel.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Telefonun tasarımı ve elinize aldığınızda verdiği hissiyat gerçekten anlatılmaz bunu denemeniz gerekiyor.Vaktim fazla olmadığı için çok uzun süre inceleme fırsatı bulamadım ama cihaz elimdeyken kesinlikle ısınma diye birşeyle karşılaşmadım.Son olarak cihazı almadan önce mutlaka deneyin, kendi kararınızı kendiniz verin ve içiniz rahat olsun.

bilal1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bende 2 si arasındayım ya gerçekten çok az fark var ses ve gerçekçi kamera deneyimi için htc 10 performans kağıt üzerinde htc 10 bende 3-5 yıl kullanmak açısından yani samsung evet çok ileri götürüyor fakat arayüzü gerçekten yıllanınca :D gerilemeye başlıyor samsung seri seri telefon çıkartıyor ve bu da daha hızlı gerilemesine neden olucak gibi bence ben mesela çok film izlerim müzik dinlerim ve htc gerek kulaklık gerek hoporlörü olarak çok ileride kendi isteklerini belirlemek ne kadar zor olsada ben HTC 10 da karar kıldım isteklerim doğrultusunda hem HTC alıp bir de kulaklık alman gerekmiyecek HTC nin yanında gelen kullaklık hatrı sayılır bir fiyatta ayrı satılıyor yani seçimi isteklerin etkileyecek zaten herkesin yazdıgı gibi ne alırsan al pişman olmayacaksın ben mesela gerçekçi fotoğraf severim gözümle gördüğümün daha güzel oldugunu gözümüzden daha iyi lens olmadığını düşünüyorum o yüzden gerçek olan bence iyidir ama BENCE

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
bende 2 si arasındayım ya gerçekten çok az fark var ses ve gerçekçi kamera deneyimi için htc 10 performans kağıt üzerinde htc 10 bende 3-5 yıl kullanmak açısından yani samsung evet çok ileri götürüyor fakat arayüzü gerçekten yıllanınca :D gerilemeye başlıyor samsung seri seri telefon çıkartıyor ve bu da daha hızlı gerilemesine neden olucak gibi bence ben mesela çok film izlerim müzik dinlerim ve htc gerek kulaklık gerek hoporlörü olarak çok ileride kendi isteklerini belirlemek ne kadar zor olsada ben HTC 10 da karar kıldım isteklerim doğrultusunda hem HTC alıp bir de kulaklık alman gerekmiyecek HTC nin yanında gelen kullaklık hatrı sayılır bir fiyatta ayrı satılıyor yani seçimi isteklerin etkileyecek zaten herkesin yazdıgı gibi ne alırsan al pişman olmayacaksın ben mesela gerçekçi fotoğraf severim gözümle gördüğümün daha güzel oldugunu gözümüzden daha iyi lens olmadığını düşünüyorum o yüzden gerçek olan bence iyidir ama BENCE
bende HTC 10 karar verdim ama bugün soru cevap dinledim tolga iphone 7 beklenir dedi kafam karıştı ukt gelmeden htc 10 da almak istemiyorum