Öneri 2000-3000 arası telefon önerisi 2. el

Bu konuyu okuyanlar

whoave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar selam,
Şuanda iPhone 6s Kullanıyorum fakat artık ömrü doldu gibi, bir uygulama açılırken falan birkaç saniye bekletiyor, şarj olurken problem yaşatıyor ve şarjı çok kısa sürede bitiyor.
Aslında ben bunun üzerine samsung s7 aldım gidip, güzeldi herşey yine şarjı hızlı bitiyordu ama memnundum fakat 3. gün düşürüp ekranını kırdım şimdi ekran bulamıyorum.
O yüzden 2 telefonu da gözden çıkarıp 3. bir telefon alayım uzun süre gitsin istiyorum.
İsteklerim & kullanım tarzım:
- Oyun oynamıyorum.
- Tiktok, youtube, instagram vb. uzun zaman geçirilen uygulamaları sık kullanıyorum.
- Şarjı uzun gitse iyi olur.
- Telefon küçük boyutlu olursa çok iyi olur yani iphone 6s gibi vb. ele sığan ufak telefonları daha çok seviyorum.

Fiyat aralığı olarak zaten s7 de para harcadığım için mümkün mertebe ucuza yakın olmasını istiyorum.
Teşekkürler.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
Galaxy S9 modeline bakabilirsiniz.

whoave

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Galaxy S9 modeline bakabilirsiniz.
Hocam her platformda bu cihazı öneriyorlar fakat neden böyle bir algı var merak ediyorum, bu arada s9 modeli temiz 2-3k bandında bulamadığım için arayışım sürüyor yoksa alacaktım da ya camı kırık ya bir yerleri çizik. Temiz bulamadım. Ama merak ediyorum çok fazla kişi s9 öneriyor neden acaba?

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,002
Hocam her platformda bu cihazı öneriyorlar fakat neden böyle bir algı var merak ediyorum, bu arada s9 modeli temiz 2-3k bandında bulamadığım için arayışım sürüyor yoksa alacaktım da ya camı kırık ya bir yerleri çizik. Temiz bulamadım. Ama merak ediyorum çok fazla kişi s9 öneriyor neden acaba?
Kamerası ve performansı hâlâ A52, A33 ve Redmi Note 10 Pro gibi cihazlarla baş edebiliyor. Eski nesilde olsa Dynamic AMOLED, 1440p ve 550 PPI panel var ve prestijli bir malzeme kullanılmış. Kısacası bu cihazı önermelerinin sebebi, fiyatının çok üstünde bir deneyim yaşatmasıdır.

Son mesajlar