3000-3500 tl ye kadar telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Wig24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar iPhone 6s plus kullanıyordum maalesef bozuldu ve baya masraf çıktı yaptırmayıp yeni bir telefon alıcam. Bütçem 3000 TL maksimum 3500 liraya çıkabilirim ikinci el bir cihaz alacağım. Şimdi iPhone alıştığım için bulabilirsem o fiyata iPhone x almak istiyorum sizce bulabilir miyim ? Bulamazsam kafamdaki cihazlar olursa Samsung note 9 olmazsa da s9 ya da note 8 ama şöyle bir sorun varmış bunalr nerdeyse artık son güncellemelerini almışlar ben misal note9 alsam beni 3-4 sene stabil bir şekilde götürür mü S Pen beni note almaya yönlendiriyor hiç kullanmadım herkes çok övüyor note serisi alasım da var ama beni uzun süre götürür mü bilmiyorum ve iPhone x buldum diyelim note 9 ile iPhone x arasında kalsam hangisini seçmeliyim bulamazsam şayet Note 8 ya da 8 plus hangisi alınır ama önceliğim note9 ve iPhone x ? Xiamoi oppo realme Huawei vb markalar düşünmüyorum premium bir cihaz istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar cihazı yarın ya da evvelsi gün alacağım fazla vaktim yok. Teşekkürler
Bence samsung a70 kuzenimde var ve telefonu bayadır kullaniyo ve telefon hala çok güzel kamerası falan baya güzel hızlı telefon sıfır al çok güzel telefon

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Huawei P20 lite alabilirsin. Yada herhangi bir Huawei serisini.

bycash1

Asistan
Reaksiyon puanı
97
iPhone x ikinci el yurtdışı bulabilirsin.İphone x sorunlu bir cihaz.Kardeşime yurtdışı modelini aldık.Cihaz gözümüzün önünde dondu.Cihazı iade edip takasta verdiğimiz P30 u geri aldık.İkinci el İphone 8 al geç.Bütçeyi 5000 TL'ye çıkarabilirsen Se 2020 yede bakabilirsin.Se 2020 tek elle kullanım rahatlığı sunan, ömürlük bir cihaz.
Güldürdün iphoen x kullanıyorum 2 senedir mermi gibi cihaz şansın yokmuş