HTC 10 - S7 edge?

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
bende 2 si arasındayım ya gerçekten çok az fark var ses ve gerçekçi kamera deneyimi için htc 10 performans kağıt üzerinde htc 10 bende 3-5 yıl kullanmak açısından yani samsung evet çok ileri götürüyor fakat arayüzü gerçekten yıllanınca :D gerilemeye başlıyor samsung seri seri telefon çıkartıyor ve bu da daha hızlı gerilemesine neden olucak gibi bence ben mesela çok film izlerim müzik dinlerim ve htc gerek kulaklık gerek hoporlörü olarak çok ileride kendi isteklerini belirlemek ne kadar zor olsada ben HTC 10 da karar kıldım isteklerim doğrultusunda hem HTC alıp bir de kulaklık alman gerekmiyecek HTC nin yanında gelen kullaklık hatrı sayılır bir fiyatta ayrı satılıyor yani seçimi isteklerin etkileyecek zaten herkesin yazdıgı gibi ne alırsan al pişman olmayacaksın ben mesela gerçekçi fotoğraf severim gözümle gördüğümün daha güzel oldugunu gözümüzden daha iyi lens olmadığını düşünüyorum o yüzden gerçek olan bence iyidir ama BENCE
bende HTC 10 karar verdim ama bugün soru cevap dinledim tolga iphone 7 beklenir dedi kafam karıştı ukt gelmeden htc 10 da almak istemiyorum

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
bende HTC 10 karar verdim ama bugün soru cevap dinledim tolga iphone 7 beklenir dedi kafam karıştı ukt gelmeden htc 10 da almak istemiyorum
Türkiye'ye gelmesi gene sürer bro. Ve de fiyatı gene htc 10 a göre kabarık olacaktır. HTC 10 da iphone stabilitesini büyük oranda soruyor bence gene bi açıklansın iphone7 öyle karar ver fakat daha fazla beklemene gerek yok çünkü ne alsan yarın bir üst modeli çıkıyor çıkmaza girersin.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Türkiye'ye gelmesi gene sürer bro. Ve de fiyatı gene htc 10 a göre kabarık olacaktır. HTC 10 da iphone stabilitesini büyük oranda soruyor bence gene bi açıklansın iphone7 öyle karar ver fakat daha fazla beklemene gerek yok çünkü ne alsan yarın bir üst modeli çıkıyor çıkmaza girersin.
evet haklısın ukt bekliyorum htc 10

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Geçenlerdede bir magaza adı B... S kdv kampanyası yaptı sonradan öğrendimki servisten gelen iadeli ayıplı tamir görmüş cihazları süsleyip piyasaya veriyorlarmış.. Arkadaşlar telefon alacaksanız avrupapada yakınınız varsa verin siparişi .. Buraya ayıplı ürün pompalıyorlar haberiniz olsun .. Bir ürün alırken kasada iyice bakın inceleyin ..

Arkadaşın birisi böyle paylaşım yapmış mediamarkt mağzasında da aynı sorunu yaşayan olmuştu sanırım ne yapcağız almıycaz mı bu ne? Teknosa mı bakayım ben bu cihaza 3000tl vercem yav insan emin olmak istiyor...

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Geçenlerdede bir magaza adı B... S kdv kampanyası yaptı sonradan öğrendimki servisten gelen iadeli ayıplı tamir görmüş cihazları süsleyip piyasaya veriyorlarmış.. Arkadaşlar telefon alacaksanız avrupapada yakınınız varsa verin siparişi .. Buraya ayıplı ürün pompalıyorlar haberiniz olsun .. Bir ürün alırken kasada iyice bakın inceleyin ..

Arkadaşın birisi böyle paylaşım yapmış mediamarkt mağzasında da aynı sorunu yaşayan olmuştu sanırım ne yapcağız almıycaz mı bu ne? Teknosa mı bakayım ben bu cihaza 3000tl vercem yav insan emin olmak istiyor...

Jelatini çıkarılmaış kapalı kutu alırsan bir sorun çıkmaz. Alırken iyice dikkat ederek almalısın tamamen kapalı kutu olmalı.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Jelatini çıkarılmaış kapalı kutu alırsan bir sorun çıkmaz. Alırken iyice dikkat ederek almalısın tamamen kapalı kutu olmalı.
ürün sonradan tekrar yeni bir kutu yapıp onun içine koyulabilir mi? anlaşılmıcak şekilde

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Jelatini yapabilirler mi bilmem ama. Ben teknosadan telefon alırken bantla sonradan kutuyu yapıştırdıklarını gördüm hemen söyledim bu açılmış diye yenisini getirdiler. Yani teknosa bile bunu yapabiliyorsa her şey yapılabilir

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Benim telefonlara merakım yoktu. Ailem almak istedi samsung popüler diye gittik aldık. Hiç karşılaştırma videosu falan izlemedim :D ee htc one x almadığına pişman oldun mu?
Yok bi pişmanlığım olmadı iki sene idare etti beni zaten bi süre sonra ikisi de kasmaya başlayacaktı. Ama duyduğuma göre S3 şu an kullanılmaz haldeyken One X hala kullanılabiliyormuş.

FOM

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,264
evet haklısın ukt bekliyorum htc 10

Ukt yi bekle beğenirsen ukt sonucunu düşünmeden htc10 al tolganın iphone 7 beklenir demesine bakma kendi de gitti 6splus aldı ve şunu söylüyim 3 sene m7 kullandım telefon nerelere düştüğünü hayal bile edemezsin ekranı bile bir kere kırılmadı maşallah son 6 ay s4 vardı evde onu kullandım 2 kere ekranı çok basit düşmelerde kırıldı bi karıştan düştü kırıldı bi dünya para vericeksin telefona çat kırılıcak sonra servise götür içindeki parçaları çalsınlar bilde üstüne tam olsun. Bide ben iphone geçtim ama andiroidden sıkılmıştım eğer iphone almıycak olmsaydım htc10 özellikle siyahını alırdım müthiş olmuş iphone yeni almama rapmen hala aklım htc de

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Ukt yi bekle beğenirsen ukt sonucunu düşünmeden htc10 al tolganın iphone 7 beklenir demesine bakma kendi de gitti 6splus aldı ve şunu söylüyim 3 sene m7 kullandım telefon nerelere düştüğünü hayal bile edemezsin ekranı bile bir kere kırılmadı maşallah son 6 ay s4 vardı evde onu kullandım 2 kere ekranı çok basit düşmelerde kırıldı bi karıştan düştü kırıldı bi dünya para vericeksin telefona çat kırılıcak sonra servise götür içindeki parçaları çalsınlar bilde üstüne tam olsun. Bide ben iphone geçtim ama andiroidden sıkılmıştım eğer iphone almıycak olmsaydım htc10 özellikle siyahını alırdım müthiş olmuş iphone yeni almama rapmen hala aklım htc de
sagolasın kardeş teknosa bile jelatini tekrar bantlıyormuş kutuyu açılmış veriyormuş korkuyorum

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Tolga HTC 10 çok ısınıyor testini de yaptık 6s plus ona göre çok az ısınıyor dedi doğru mu bu?

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
s7 edge hepsiburada Türkiye garantili 2849 s7 2369 gibi fiyatlara düşmüş güvenilir mi bunlara? Çok uygun fiyatlar HTC 10 karar vermiştim kesin ama o cihaz baya tuzlu gelmeye başladı bir de ice wiev kılıfı 401 liraya satıyorlar ama hepsiburadadan kredi çekip alışveriş imkanı yok galiba?

Mateist

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
238
s7 edge hepsiburada Türkiye garantili 2849 s7 2369 gibi fiyatlara düşmüş güvenilir mi bunlara? Çok uygun fiyatlar HTC 10 karar vermiştim kesin ama o cihaz baya tuzlu gelmeye başladı bir de ice wiev kılıfı 401 liraya satıyorlar ama hepsiburadadan kredi çekip alışveriş imkanı yok galiba?

Hepsiburada satıcılı olan telefon güvenilirdir.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Hepsiburada satıcılı olan telefon güvenilirdir.
2369 liraya s7 alınır o zaman? hatta note 7 beklesem fiyatı daha da düşebilir fakat taksit nasıl oluyor bir de telefonlara zam gelcekmiş sanırım acele etmek gerek...

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
bu reeder p10s neymiş yahu bu telefonu gördükten sonra HTC 10 3000 tl verilir mi diye düşünmeye başladım vallahi :D

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Sadece işlemci ye mi para veriliyor? İyi o zaman snapdragon 810 yazan her cihazı alalım. 1500 liraya o cihaz fiyat performanstir. 4 GB ram +64 GB hafıza + metal kasa + 3d touch basınca duyarlı ekran (iPhone 6s özelliği ve meizu pro 6 da mevcut)+ vssss 64 GB hafıza bile kendi başına bir artı

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Sadece işlemci ye mi para veriliyor? İyi o zaman snapdragon 810 yazan her cihazı alalım. 1500 liraya o cihaz fiyat performanstir. 4 GB ram +64 GB hafıza + metal kasa + 3d touch basınca duyarlı ekran (iPhone 6s özelliği ve meizu pro 6 da mevcut)+ vssss 64 GB hafıza bile kendi başına bir artı

Eğer sadece işlemciye bakarak telefon alsaydık 810'lu hiçbir telefonu almamamız gerekirdi :D