Soru Hangi Type-C Bellek yada SD Kart Almalıyım?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Merhaba, uzun süredir aklımda yüksek okuma/yazma değerlerine sahip 128/256 GB'lık depolama birimli Type-C bellek yada SD Kart almak var. Elim de Type-A 64,32,16GB'lık yeni ve eski usb bellekler olsa da okuma/yazma değerlerinden dolayı hiç birini kullanamaz hale geldim. Bu yüzden en büyük kriterim yüksek okuma/yazma değerlerine sahip olması.

Alınacak olan Type-C Bellek yada SD Kart'ın içine video, görsel, animasyon ve mp3 biçimli ses dosyaları koyacağım. Her iki aleti Baseus Metal Gleam 7 in 1 modeline bağlayarak kullanacağım. Bu model de;
SD Kart: 60MB/s,
TF Kart: 60MB/s,
USB-C: 500MB/s veri okuma değerlerine sahip. Bu değerler ve kriterlerim doğrultusunda siz ne önerirsiniz ?

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Merhaba.
Direkt olarak bilgisayara Usb Type-C bağlantısı ile bağlayabilme imkanınız varsa, Baseus Metal Gleam 7 in 1,i aradan çıkartarak Type-C Bağlantılı Taşınabilir SSD almanız daha iyi olur diye düşünüyorum?

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Merhaba.
Direkt olarak bilgisayara Usb Type-C bağlantısı ile bağlayabilme imkanınız varsa, Baseus Metal Gleam 7 in 1,i aradan çıkartarak Type-C Bağlantılı Taşınabilir SSD almanız daha iyi olur diye düşünüyorum?
2 adet Type-C port'u bulunuyor. O şekil de kullanabilirim. Hangi SSD'yi önerirsiniz ?

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
2 adet Type-C port'u bulunuyor. O şekil de kullanabilirim. Hangi SSD'yi önerirsiniz ?
Bütçe ve kapasite belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.
Marka olarak, Crucial, Samsung, Western Digital öneririm.