Laptop Detaylı inceleme! HP Omen 15 2020

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
yakın zamanda almayı planlıyorum sıcaklık değerleri yüksek grafikli oyunlarda 85 in üstüne çıkıyor mu
Oyuna bağlı. COD Warzone gibi bozuk oyunlarda yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi çıkıyormuş. Oyunun optimizasyonu ile alakalı bir durum yoksa ben AC Odyssey oynuyorum 80 dereceye bile çıkmıyor. Dota 2 ve LoL oynarken 75 derece altında seyir ediyor.

lopenxt

Üyecik
Oyuna bağlı. COD Warzone gibi bozuk oyunlarda yukarıdaki arkadaşın belirttiği gibi çıkıyormuş. Oyunun optimizasyonu ile alakalı bir durum yoksa ben AC Odyssey oynuyorum 80 dereceye bile çıkmıyor. Dota 2 ve LoL oynarken 75 derece altında seyir ediyor.
cs go oynama şansın oldu mu ?

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Editor
merkezi yerlerde servisleri vardır değil mi hocam mesela samsundayım sıkıntı yaşarmıyım?
Bende Samsundayım ancak burada servisleri yok. Hiçbir markanın da olmaz. Hepsi genelde İstanbul-Ankara'da. Taş çatlasa İzmir. Herhangi bir sorun olursa kargo ile göndermek zorundasınız.

İyi günler size yazmak istedim hocam. Hp yi kulaktam dolma bilgilerle almak istemiyordum soğutma sorunları var diye. Bu incelemeniz sayesinde bu bilgisayarı aldım yazılım için kullanacağım soğutması vs. muazzam çok teşekkür ederim.

ATHEON

Asistan
Hocam kolay gelsin. Bu laptoplar hakkında fikirlerinizi öğrenebilir miyim?
Isınma sorunu olan kasa diye tabirler oldukça duymaktayım. Yoksa fiyatına göre gerçekten iyi bir cihaz.

Görkem Say

Yönetici
Super Moderator
Editor
Hocam kolay gelsin. Bu laptoplar hakkında fikirlerinizi öğrenebilir miyim?
Isınma sorunu olan kasa diye tabirler oldukça duymaktayım. Yoksa fiyatına göre gerçekten iyi bir cihaz.
Omen'in bu kasaları da sıcaklık konusunda iyi işler başarıyor. Diğer kasa biraz daha sade, bu daha agresif ve klavyesi numpad içeriyor. Bu kasayı da alabilirsiniz veya bekleyip benim aldığım ürünü de alabilirsiniz.

lopenxt

Üyecik
hocam pc ne duruda şuanda iade vs söz konusu değil demi