Hangi online fps oyununu tercih ediyorsunuz ?

Hangi online fps oyununu tercih ediyorsunuz ? (2 oy hakkınız var)

• Counter Strike Global Offensive

• Battlefield

• Call of Duty

• Valorant

• Overwatch

• Apex Legends

• Zula

• Destiny

• Team Fortress 2

• Paladins

• Warframe

• Point Blank

• Diğer - Lütfen belirtiniz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
CS:GO tabiki. Her ne kadar Battlefield serisine hayran olsam dahi oyundaki online silah ekipman ilerlemeleri yüzünden taktik kasılamama ve Türk oyuncu olmadığından ötürü oynanmıyor.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Battlefield ve TF2’ye oyumu bastım :)

TF2 şahsen en iyi oyunlardan birisi. Sınıf sistemi çok iyiydi ve şapkaları ile güzel bir ekonomiye sahipti. Hem de o oyun sayesinde yüksek miktarda para elde etmiştim ama bence o oyun öldü. Türk olan topluluk sunucuları da azaldı(veya öldü).

Battlefield ile de güzel zaman öldürüyordum. En sevdiklerim Bad company 2 ve Battlefield 4. Her ne kadar 2. Dünya savaşı tarz oyunları sevsem de bf4’un oynanışını çok daha sevdim. BC2 ise bambaşka bir şey. Çok daha fazla aksiyon var ve savaşı az ciddiye alan,komedi ekleyen bir oyun kendisi. Umarım bir gün BC1’yi deneme şansım olur....

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Düzgün bir FPS oyunu yok ki tercih edelim varsa piyasada takım tabanlı, oyuncu sayısı yeterli, hile olmayan, düzgün optimizasyonlu, mekanikleri sağlam, PVE ve PVP'nin bir arada olduğu, Pay to Skip olan bir oyun söyleyin de oynayalım :)

Şu an PC iyi olmadığı için Point Blank oynuyorum üstteki saydığım şeylerin çoğu yok tabi ama düzgün bir FPS olsa gider oyuncu laptopu bile alırım çok net ama yok malesef.

FPS'de aim konuşur. Overwatch ve Paladins listede olmamalı. Cephanenin bitmediği bir oyun FPS değildir.

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
55
Rainbow 6 Siege satın almadım ama internet kafede oynamıştım çok iyi bir oyun.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Arkadaşlar üst tarafta Valorant'ı biraz kötülemiştim.Fark ettim ki haksızlık etmişim.Biraz daha kötülenmesi lazım.

Oyunu oynadıkça şunu fark ettim ki oyunda Trollük yapmaya çalışan Türk çocukları var.Bunların yaşı (seslerinin tonuna dayanarak söylüyorum) 12-13 yaşını geçmez.Velet tanımına gayet uyuyorlar.16 yaşındayım ve bu tanımı kullanmak üzerime vazife değil ancak cidden öyleler.CS:GO'daki Rus Trollerin en azından bir tadı vardı.Bazen siz de onlarla birlikte eğlenebiliyordunuz.Ancak bu oyun CS:GO'daki "spray" mantığını çözemeyen veya oyunu sağdan soldan duyup indirenlerle dolu.

Ben CS:GO'daki becerilerimi Valorant'ın skilleri ile birleştirmeye çalışıyorum karşı taraftaki çocuk bana söyleniyor.Kısa süreli oyun deneyimimden çıkardığım şeyler bunlar.İnşallah bunlar devam etmez çünkü bir yerden sonra çok kafa ütülüyor.Mekaniksel anlamdaki özelliklerini de üst tarafta yazdım zaten.Bu sorun takımdaki herkesi susturmakla çözülebilir ancak oynayamayanları da hesaba katınca takımı biraz taşımalısınız

Ancak farklı bir tat arıyorsanız gerçekten eğlenceli bir oyun. :) .Biraz inceleme gibi oldu,kusura bakmayın ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Arkadaşlar üst tarafta Valorant'ı biraz kötülemiştim.Fark ettim ki haksızlık etmişim.Biraz daha kötülenmesi lazım.

Oyunu oynadıkça şunu fark ettim ki oyunda Trollük yapmaya çalışan Türk çocukları var.Bunların yaşı (seslerinin tonuna dayanarak söylüyorum) 12-13 yaşını geçmez.Velet tanımına gayet uyuyorlar.16 yaşındayım ve bu tanımı kullanmak üzerime vazife değil ancak cidden öyleler.CS:GO'daki Rus Trollerin en azından bir tadı vardı.Bazen siz de onlarla birlikte eğlenebiliyordunuz.Ancak bu oyun CS:GO'daki "spray" mantığını çözemeyen veya oyunu sağdan soldan duyup indirenlerle dolu.

Ben CS:GO'daki becerilerimi Valorant'ın skilleri ile birleştirmeye çalışıyorum karşı taraftaki çocuk bana söyleniyor.Kısa süreli oyun deneyimimden çıkardığım şeyler bunlar.İnşallah bunlar devam etmez çünkü bir yerden sonra çok kafa ütülüyor.Mekaniksel anlamdaki özelliklerini de üst tarafta yazdım zaten.Bu sorun takımdaki herkesi susturmakla çözülebilir ancak oynayamayanları da hesaba katınca takımı biraz taşımalısınız

Ancak farklı bir tat arıyorsanız gerçekten eğlenceli bir oyun. :) .Biraz inceleme gibi oldu,kusura bakmayın ?
CS:GO'da arkadaşlar ile takım kurarak rahat rahat oynuyoruz. Valorant'ta bu durum söz konusu değilse oynanmaya değeceğini sanmıyorum.

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
point black asla ama asla seçmem çok kötü onun dışında sabotaj diye türk oyunu var ona bi bakın zuladan 5 milyon daha iyi

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hiç sanırım Halo serisini seven yok bizim ülke de :(

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,611
valorant çıkınca cs bıraktılar bizde valoya geçtik şimdi yine herkes yine cs de :(

BestOfNayzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
beyler zulanin zaten son kulllanim tarihi gecmis neden koydunuz :D

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Call of Duty mi Battlefield mı diye sormuşsun resmen. Call of Duty 2 ve 4'ün yarattığı o muhteşem multiplayer heyecanı mı yoksa Battlefield 2 ve Vietnam mı.... Oyumu Call of Duty'den yana kullanıyorum :) (CSGO işaretledim ama Counter Strike serisi olarak düşünerek.)
Tabiiki CoD :D