[2020 Anket] Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

• Apple

• Samsung

• Xiaomi

• Huawei

• Oppo

• General Mobile

• Meizu

• Realme

• Lg

• Asus

• Sony

• Vestel

• Casper

• OnePlus

• Lenovo

• Nokia

• HTC

• Honor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Samsung u seçmemin nedeni güzel tasarım çizgilerini izlemeleri yeni ekran türlerini hep samsung çıkarıyor infinity u infinity o delikli ekran kotu diyordu herkes şu an xiaomi dahil bir çok marka delikli ekran kullanıyor samsung s ve note serisi bir telefon hep dayanıklıdır ve kamerası iyidir A serisinin de tek eksiği kamerada tam manuel kontrol olmaması onun dışında her şeyi güzel ve amoled ekran farkı hala bir çok marka lcd kullanıyor ve arayuzu çok iyi one ui özellik le tek sıkıntı fiyat politikası yanlış samsung cihazları kaliteli yapıyor

Son düzenleme:

yemre22

Üyecik
Valla ekonomik durumları görüyorsunuz yerli malı olunca fiyatlandırma da avantaj oluyor üzerine taksit kampanyası yapmışlar. 9 pro ile de bence sağlam bir telefon var ellerinde güncelleme ile uzun ömürlü olacaktır baya o yüzden ben general mobile diyorum

Ne azalması hocam 320 doları gördü adamların hisseleri. Ayrıca Apple çok satmaya değil para kazanmaya önem veriyor. Android üreticileri yılda onlarca cihaz çıkarırken Apple 3 cihazla hepsinden daha fazla kazanıyor :)
Ayrıca iPhone her zaman hit cihazdır unutmayalım.
Apple ı f/p değerlendir sonra gel. İphone x de 3gb ram var

Apple ı f/p değerlendir sonra gel. İphone x de 3gb ram var
RAM miktarı iOS için önemli bir şey değil. Ayrıca 3GB Ram iOS işletim sistemine hayli hayli yeter. Android gibi sürekli şişen , gün geçtikte Ram kullanımı artan bir işletim sistemi değil iOS. iPhone 7 ve 8 2GB ram ile geliyor ancak Ram yönetimi de performansı da başarılı.

Alper Ş.

Asistan
Öyle bir şey yok. Ekstra program yüklemişsin
:d Rootlanan telefonlarda ihtiyacınız olmayan, arka planda çalışınca bir etkisi olsa bile sizin istemediğiniz özellikleri kapatabildiğinizden daha az güç tüketimi sağlanıyor. Zaten biz bu tip ek uygulamalara karşıyız. (Battery BOOSTER/Game BOOSTER VS.)

beleşadam

Profesör
:d Rootlanan telefonlarda ihtiyacınız olmayan, arka planda çalışınca bir etkisi olsa bile sizin istemediğiniz özellikleri kapatabildiğinizden daha az güç tüketimi sağlanıyor. Zaten biz bu tip ek uygulamalara karşıyız. (Battery BOOSTER/Game BOOSTER VS.)
Bende onu demeye çalışıyorum.

Special Forces

Profesör
Apple diyorum çünkü Samsung kullanıyorum uzun süredir Performans, Pil ve Batarya konusunda istediğim verimi alamamaya başladım.
Apple kullandığım sürede sorun yaşamadım her şey yağ gibi akıyor çünkü.

stat counter