Hangi online fps oyununu tercih ediyorsunuz ?

Hangi online fps oyununu tercih ediyorsunuz ? (2 oy hakkınız var)

• Counter Strike Global Offensive

• Battlefield

• Call of Duty

• Valorant

• Overwatch

• Apex Legends

• Zula

• Destiny

• Team Fortress 2

• Paladins

• Warframe

• Point Blank

• Diğer - Lütfen belirtiniz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

TRTURKEYTR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,375
20200614_204907_0000.png

Yorum olarak da belirtirseniz sevinirim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Düşük sistemlere Her zaman Point Blank tercih ederim. Yorum kısımına bakmadan oyun keyfinizi çekin. ?

Son düzenleyen moderatör:

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,748
Overwatch, çünkü diğer oyunlardan daha eğlenceli geliyor.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Hocam hep merak etmişimdir, PB ye Azerbaycan’lı kardeşlerimizin yoğun ilgisi var neden acaba ?
Çoğu internet kafelerde hala CORE 2 DUO işlemcili bilgisayarlar var. Oyun kaymak gibi akıyor.
Çocuklarda 1 oyun üzerine odaklandımı o kadar zahmeti kaybolmasın diye oyunu bırakamıyorlar.

Düşük sistemlerde yağ gibi sorunsuz çalıştığına göre öneririm bende.

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Çoğu internet kafelerde hala CORE 2 DUO işlemcili bilgisayarlar var. Oyun kaymak gibi akıyor.
Çocuklarda 1 oyun üzerine odaklandımı o kadar zahmeti kaybolmasın diye oyunu bırakamıyorlar.

Düşük sistemlerde yağ gibi sorunsuz çalıştığına göre öneririm bende.
Bende çok oynardım güzel oyundu :D

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Call of Duty mi Battlefield mı diye sormuşsun resmen. Call of Duty 2 ve 4'ün yarattığı o muhteşem multiplayer heyecanı mı yoksa Battlefield 2 ve Vietnam mı.... Oyumu Call of Duty'den yana kullanıyorum :) (CSGO işaretledim ama Counter Strike serisi olarak düşünerek.)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
Ama oyun işleyişi baya hızlı. Kim nereden çıktı Kim nereden vurdu zor anlıyorsun. Oyunda Biraz zaman geçirince göz alışıyor hıza.

Mesela hareket hızına göre Battlefield 4 baya iyi. Hem grafik taraftanda gelişmiş baya

TheChild

Profesör
Reaksiyon puanı
1,569
Ama oyun işleyişi baya hızlı. Kim nereden çıktı Kim nereden vurdu zor anlıyorsun. Oyunda Biraz zaman geçirince göz alışıyor hıza.

Mesela hareket hızına göre Battlefield 4 baya iyi. Hem grafik taraftanda gelişmiş baya
Bıçak maçları favorimdi herzaman, Fang Blade'in çıkardığı o ses mest ederdi beni :D

Kyojinspace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
battlefield :)
diğer oyunları istemsizce bırakıyorsun eğer o oyunları 10k saat oynayan hayatsızlardan değilsen oynamanı tavsiye etmem.. valorant ile team fortress 2 başlamayanlara tavsiyemdir.
Zula içinse kısa bir özetim ;

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
battlefield :)
diğer oyunları istemsizce bırakıyorsun eğer o oyunları 10k saat oynayan hayatsızlardan değilsen oynamanı tavsiye etmem.. valorant ile team fortress 2 başlamayanlara tavsiyemdir.
Zula içinse kısa bir özetim ;
Çok iyi özetlemiş ? Hehehe

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Bu konu Cod2 ve Cod4 sevdamı bana tekrar hatırlattı şimdi tekrar indiriyorum konu sahibine teşekkürler :)

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
cod, pubg, fortnite, csgo vs gördüğüm yerde uzaklaşıyorum. aramızda çok başak geçiyoruz cod'çu musun, fortnayçı mısın diye. çevremde birer küfür bunlar. hele zula görünce besmele çekiyorum. renkleri ve zevkleri tartışmayı ve küçük görmeyi seviyorum.

planetside 2 ve paladins iyidir bu arada.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Yalan söylemeyeyim sistem yetersizliğinden listedeki oyunların yarısını oynamadım sanırım.Ancak CS:GO'yu her birine tercih ederim.

Battlefield serisini genelde hikaye için oynadığım için online kısmına pek bakmıyordum ama Call of Duty'den başarılı olduğu kesin...

Call of Duty zaten Hikaye modu için oynanır.Online falan bahane....

Valorant'ı şu aralar oynuyorum ancak CS:GO'daki o vuruş hissi ve tat yok.En azından bana geçmedi...

Overwatch,Apex,TF2,Destiny,Paladins,Warframe,Point Blank oyunlarını oynayamadım-oynamadım veya oynamak nasip olmadı.Oradan buradan gördüğüm kadarıyla değerlendiriyorum.
Zula'ya değinmek istemiyorum bile :D

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,606
eski Wolfteam gibi bir seçenek yokmu ?

Kyojinspace

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
eski Wolfteam gibi bir seçenek yokmu ?
Yüzlerce fps oyunu hikayeli oyun platform oyunu her şeyi oynamış biri olarak wolfteamin o akıcı , hareket yapmaya müsait, farklı tarz(kurt) inanılmaz.. keşke aynı grafikler, silahlar kalsa p2w'si olmasa, biraz lobi'ye ve oyun içindeki bugları çözerek yeniden sunsalar tüm fps oyunları bunlara cs valorant tf2 artık ne varsa hepsini yok eder..

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
listedeki çoğu oyunu denedim ama en sevdiğim fps farcry dir en sevdiğim farcry oyunu ise farcry 4 tür