Hangi antivirüsü kullanıyorsunuz?

Tercih ettiğiniz antivirüs?

• Kullanılan toplam oy
    777
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
normalde nod32 kullanıyordum ama güya Avira AntiVir de az kasıyormuş, ikisi arasında fark göremedim performans bakımından
nod32 daha iyi bence

snra

Profesör
Oyumu değiştirme imkânım olsa NOD32 derim, ClamWin yeterli gelmedi ikisini beraber kullanıyorum artık.

Kesinlikle NOD32.Sistem kaynaklarını az kullanması ve tespit edilmiş en yüksek virüs bulma oranı ile ön plana çıkıyor.basit arayüzde cabası...

ICON

Üyecik
Bahsi geçen antivürüslerin nerdeyse hepsini kullandım ama şimdi nod32 de karar kıldım (lisanslı kullanıyorum) vede çok ekonomik sadece 35 ytl,bence çok güvenli ve etkili...tavsiye ederim bir istanbul aşınının tavsiyesine ve linkine bakın,deneyin derim.

ICON

Üyecik
kardeş bu nod32 iyide her bilgisayarı açtığımda kendini güncellemesini istemiyorum bunu nasıl halladerim bana bir yardımın olabilirmi yanıtını bekliyorum...ben güncellemeleri kapattım ama yine kendini güncelliyor

elektr10

Profesör
ICON dedi ki:
kardeş bu nod32 iyide her bilgisayarı açtığımda kendini güncellemesini istemiyorum bunu nasıl halladerim bana bir yardımın olabilirmi yanıtını bekliyorum...ben güncellemeleri kapattım ama yine kendini güncelliyor
Güncellemeleri kapattıysan nasıl güncelliyor :^)

murmillo

Asistan
kaspersky %99 güvenlik sağlıyorsa, antivir de %98 sağlıyor :)

bu performans için %1 göze alınablir bir değer

gokhans19

Profesör
murmillo dedi ki:

O %1den açık verirsen görürsün..Üstelik antivir %98 koruyo diyen kim %70 korusa bayram et..

murmillo

Asistan
gokhans19 dedi ki:
murmillo dedi ki:

O %1den açık verirsen görürsün..Üstelik antivir %98 koruyo diyen kim %70 korusa bayram et..

aslından internette korunmak tamamen sizin alışkanlıklarınıza bakar, benim gibi sadece gazete okuyup, bi kaç forumda aktif olursanız av'nin kasanına ihtiyacınız olmaz.

kaldı ki antivir çoğu testte kaspersky'den sonra 2. gelmiştir. ayrıntılı araştırmalar için dotus'a bakabilirsiniz.

gokhans19

Profesör
Tabikide dandik sitelere girmedikçe güvenlik en yüksektedir ama internetten gelecek saldırıları unutmayın.Gerçi bende kaspersky var ama kapalı tutuyorum.Vistanın güvenlik duvarı yetiyor kaspersky ile 2 haftada bir taratıyorum bişey çıkmıyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar