Galaxy S3 ciddi ses sorunu

amonsen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonun bütün sesleri açık titreşim dahil. ancak alarmı kurduğumda sabah önce 5 sn alarm çalışıyor ama sonra ses kesiliyor. bu arada titreşim devam ediyor. ekranda alarm çalıyormuş gibi gösteriyor ama ses yok. bazende hoparlörden müzik açtığımda da bir süre çalıyor sonra yine tüm sesler açık olmasına rağmen dışarıya ses vermiyor. bazende herşey normaldi.
bugün samsung'u aradım durumu izah ettim, bana reset atmam gerektiğini söylediler. reset attım bende. yine arada var arada yok. kulaklık takınca normal. yok mu bi çözümü. yazılımsal mı ? jeally bean gelince düzelir mi ?
servise göndermek istemiyorum. başına gelebileceklerini tahmin ediyorsunuz. yazılımsalsa zaten bugün yarın jelly bean gelicek bekleyeyim biraz daha.
yardımınızı bekliyorum.

Serhat Y

Asistan
Reaksiyon puanı
0
jealy bean geldiğinde düzelir illaki düzelmese git garantiye ver

amonsen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ses hepten gitti.. mecburen bekleyeceğiz artık :(

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hocam garantiye yolpamani tavsiye edeim.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kesinlikle yazılım güncellemesi beklemeden servise götür. Benim iPhone 4ümde de benzer bir sorun olmuştu, donanımsal çıkmıştı sorun.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Dikkatli takip etmesem de sürekli S3 ile ilgili sorunbaşlıkları dikkatimi çekti. Problemli mi bu kadar yoksa forumdaki arkadaşlara mı denk geliyor hep?

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Dikkatli takip etmesem de sürekli S3 ile ilgili sorunbaşlıkları dikkatimi çekti. Problemli mi bu kadar yoksa forumdaki arkadaşlara mı denk geliyor hep?
he ya bende çözemedim yanlız bizim forumdada değil haa başka yerdede gördüm
kardeş cihazı elinde hiç bekletme direk yolla garantiye

amonsen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forumda da bir kaç arkadaş servise gidip gelen telefonun daha da sorun çıkardığından bahsetmiş. bu yüzden açıkçası korkuyorum servise vermeye de. hani güncellemeyle düzelir mi acaba diyordum ama herkes servise götür dediğine göre vardır bir bildiğiniz. bişey olmaz dime ?

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benimkindede arka hoperlörde sorun var. telefon titreşimdeyken ger ive menü iconuna bastığımda , arka hoperlörden tık sesi geliyor ve açılıyor titreişimde olmasına rağmen.bende aradım müşteri hizmetlerini format attırdı telefona ama düzelmedi bende servise göndermicem. ama senin sorun büyük gönder bence. o kadar para vermişsin bişi olmaz serviste.