Galaxy note 2 aldim 2 sorunum var yardim

cdd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar cihazın 3g si hiç gözükmüyor iphone vardı bende elle açıp kapama vardı bunda bulamadım ve 3g hiç çıkmıyor nerden yapıcam bilen varmı:biggrin: birde cihaz fransadan geldi ve fabrika vietnam yazıyor bu sorun olurmu samsunglar nerde yapılıyor içime kurt düştü vietnam yazınca.:bored:

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bildirim çubuğunda mobil veriyi kontrol et kapalı olabilir

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
evet mobil veriyi kapattın ayrıca bir 3g seçeneği yok ki zaten hattınız ve baz istasyonunuz destekliyorsa HSDPA yani H+ yazar. 3G yi kapatmayı sarjdan dolayı istiyorsanız mobil veriyi kapatacaksınız ama büyük bir etkisi olmaz zaten sarj süreleri gayet iyi bence

cdd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şarjı düşünmüyorum ben sadece 3G etkin olsun yeter H 3G demek ise sorun yok ozmn:))) peki üretim vietnam demesi normalmi korede yapılmıyormu bu cihazlar

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar cihazın 3g si hiç gözükmüyor iphone vardı bende elle açıp kapama vardı bunda bulamadım ve 3g hiç çıkmıyor nerden yapıcam bilen varmı:biggrin: birde cihaz fransadan geldi ve fabrika vietnam yazıyor bu sorun olurmu samsunglar nerde yapılıyor içime kurt düştü vietnam yazınca.:bored:

Elle açıp kapama şurada: Ayarlar>Diğer Ayarlar>Mobil Ağlar>Şebeke Modu

GSM 2G, WCDMA 3G demek. Ayarı ona göre yaparsınız. Ayrıca Android cihazlarda 3G şebekesine bağlandığınızda üst kısımda 3G yazmaz, onun yerine H ya da H+ yazar.

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
3G yazısı zaten çıkmaz :) Genellikle H ve H+ yazısı çıkar çoğu androidde :)

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Elle açıp kapama şurada: Ayarlar>Diğer Ayarlar>Mobil Ağlar>Şebeke Modu

GSM 2G, WCDMA 3G demek. Ayarı ona göre yaparsınız. Ayrıca Android cihazlarda 3G şebekesine bağlandığınızda üst kısımda 3G yazmaz, onun yerine H ya da H+ yazar.

Android cihazlara 3g yazisida çıkıyor. Note 2 kullaniyorum cekim gücüne bağlı olarak e 3g h veya h+ çıkıyor. H ve h+ 3g den daha hizli internete baglanmanizi sağlar 3.5g sayılır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar note 2 aldim ama şu kilitli mesajlari çözemedim..
Yardimci olursaniz çok sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tifonu alaı 3 gün oldu tek sıkayetım wi-fi actıgımda sebek 5 cubuk olan sebeke 4 e düsüyor ne yapmaşıyım

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
şarjı düşünmüyorum ben sadece 3G etkin olsun yeter H 3G demek ise sorun yok ozmn:))) peki üretim vietnam demesi normalmi korede yapılmıyormu bu cihazlar
üretim heryerde olabilir diye biliyorum genellikle güney kore yazar ama vietnam yazanıda duydum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba, benimde bir sorunum var mobil veriyi açıyorum fakat ekranda gözükmüyor internete girilmiyor neden acaba...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar note 2 kulalnıyorum mobil ağa bağlıyken facebook instagram foursquare gibi programlardan bildirim gelmiyor wifi ağına bağlandığım anda butun bildirimler aynı anda doluşuyor bilgisi olan yardımcı olabilirmi nası düzelteceğim