Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Ne saçmalıyosun sen ya?
Ben istediğim konuya hakaret/kırıcı laf/boş boş troll kelime ve cümleler dışında her istediğimi yazarım yazdımda. Ve hayatımda hiç 1 tane uyarı almadım bu konu ile ilgili. Benden 1070li sistem istendi 1080 koydum anlamsız alakasız ileti olmadı. Farklı bir konuda sn @Death Mark in yaptığının aynısını yaptım adam bana teşekkür etti. Sen gelmişsin burada kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ne saçmalıyosun sen ya?
Ben istediğim konuya hakaret/kırıcı laf/boş boş troll kelime ve cümleler dışında her istediğimi yazarım yazdımda. Ve hayatımda hiç 1 tane uyarı almadım bu konu ile ilgili. Benden 1070li sistem istendi 1080 koydum anlamsız alakasız ileti olmadı. Farklı bir konuda sn @Death Mark in yaptığının aynısını yaptım adam bana teşekkür etti. Sen gelmişsin burada kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.

Yalnız bu şekilde yorum yapmaya devam edersen ceza alacaksın. O konu raporlansaydı eğer ve ben görseydim ceza verirdim. Sanırım forum kurallarında konuyla alakasız ileti göndermenin yasak olduğunu bilmiyorsun. Maddeyi ve kuralları aşağıda paylaşıyorum. Bu kurallar haricinde ileti gönderimi yapılabilir, kısacası her istediğini paylaşamayacağın anlamına gelir.
  • Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Owwwww buralar technopat koktu ben kaçar.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Konuyu açan üye nasıl oluyorda konu dışı yorum yapınca konu dışı cevap verince hiçbir şey olmuyor bir konuda İphone X diye cevap verdiğiniz bir konuda üyenin biri aynı şekilde Ekran Kartı önerisi diye konu açıp birinin şu düşük modelini al neden diye sorup tavsiyen nedir diye sorduğunda yanına şu ssd yi öneriyorum demek gibi bir şey

M

Murat Burç

SDN Okuru
Owwwww buralar technopat koktu ben kaçar.
Onların böyle saçma kuralları ve hareketleri yok. Çünkü iPhonecu moda telefon konusunda ağır ayar versen bile sana ancak normal bir üye gibi cevap verebiliyorlar :D kalkıp sen şu konuya şunu yazamazsın diyemiyorlar. Herkes özgür. :D
Uğraşma.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Onların böyle saçma kuralları ve hareketleri yok. Çünkü iPhonecu moda telefon konusunda ağır ayar versen bile sana ancak normal bir üye gibi cevap verebiliyorlar :D kalkıp sen şu konuya şunu yazamazsın diyemiyorlar. Herkes özgür. :D
Uğraşma.

Bunu sen mi diyorsun? :)

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Konuyu açan üye nasıl oluyorda konu dışı yorum yapınca konu dışı cevap verince hiçbir şey olmuyor bir konuda İphone X diye cevap verdiğiniz bir konuda üyenin biri aynı şekilde Ekran Kartı önerisi diye konu açıp birinin şu düşük modelini al neden diye sorup tavsiyen nedir diye sorduğunda yanına şu ssd yi öneriyorum demek gibi bir şey
Aynı örneği verdim iplemedi sn süper mod

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Technopat, minecraft için binlerce liralık bilgisayar düzme önerisi isteyen veled topluluğundan ibarettir, hele birde Microsoft'a sponsor olmuş gibi Win10'un son sürümünden altı işletim sistemini kullanan üyelere bir tavırları var.
+Abi klavyem kırıldı
-Win10'u kur son sürüme güncelle, ha unutmadan BIOS'u da güncelle.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Technopat, minecraft için binlerce liralık bilgisayar düzme önerisi isteyen veled topluluğundan ibarettir, hele birde Microsoft'a sponsor olmuş gibi Win10'un son sürümünden altı işletim sistemini kullanan üyelere bir tavırları var.
+Abi klavyem kırıldı
-Win10'u kur son sürüme güncelle, ha unutmadan BIOS'u da güncelle.
Off o windows 10cularla uğraşmak gibisi yok technopatta varya.
Bir ara ayaklanma gibi hafif bir şey vardı win7cilerin ben de katılmıştım. :D

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Biz burada Yönetici kadrosu için üye değiliz işimiz gücümüz mod olmak falan değil

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Off o windows 10cularla uğraşmak gibisi yok technopatta varya.
Bir ara ayaklanma gibi hafif bir şey vardı win7cilerin ben de katılmıştım. :D
Birkaç yıl önce Explorer.exe ile ilgili bir hata alıyordum, konu açtım adam "Windows 7 için desteğimiz yok, sisteminizi son sürüme güncelleyin." Deyip konuyu kapattı. Ondan sonra daha da adımımı atmadım, atmam da :joycat: :joycat: Forumun başını çeken adamın ne ayak olduğu belli, ekibi de kendisi gibi olacaktır. Neden kendine zıt insanı göz göre göre kadroya soksun ki?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Aynen Bazı eski forum üyelerinde hala gif profil fotoğrafı etkin

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Forumun üyeye ihtiyacı varken aktiflik kazanmaya ihtiyacı varken, aktiflik katan üyeye neden buradasınız yazan bir süper moderatör görüyorum. Şaşırmadım değil. Sahi bi de üstteki her cevaba forum kurallarının linki atılmış. Azıcık moderatörlerinize de atın da bilgilensinler. Çünkü bir moderatörün aynı hatayı 2-3 kez yaptığını bilirim. Öyle üye uyarmakla olmuyor bu işler. İlk bi yeni moderatörlere okutun ki üyelere forum kuralları linkini atma hakkınız olsun. Bu forumda 2-3 "ADAM" dan başka iyi yönetici göremiyorum. Üzücü. Burayı technopattan ayıran şey adminlerin samimiyetiydi. Görüyorum ki onu da yavaş yavaş kaybetmeyr başlamışız.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Forumun üyeye ihtiyacı varken aktiflik kazanmaya ihtiyacı varken, aktiflik katan üyeye neden buradasınız yazan bir süper moderatör görüyorum. Şaşırmadım değil. Sahi bi de üstteki her cevaba forum kurallarının linki atılmış. Azıcık moderatörlerinize de atın da bilgilensinler. Çünkü bir moderatörün aynı hatayı 2-3 kez yaptığını bilirim. Öyle üye uyarmakla olmuyor bu işler. İlk bi yeni moderatörlere okutun ki üyelere forum kuralları linkini atma hakkınız olsun. Bu forumda 2-3 "ADAM" dan başka iyi yönetici göremiyorum. Üzücü. Burayı technopattan ayıran şey adminlerin samimiyetiydi. Görüyorum ki onu da yavaş yavaş kaybetmeyr başlamışız.

Rapor sistemi bunun için bulunmaktadır. Raporladınız mı?

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Hem de ard arda 4 kez...

Peki bu durumu neden mail olarak bildirmediniz?
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşlar daha fazla açıklama yapmayacağım. Forum kurallarına uyduğunuz sürece bir sorun olmayacaktır, belirttiğiniz başka forum sitelerindeki sorunları yaşamazsınız. Bir moderatörün haksız yere uyarı yaptığını düşünüyorsanız eğer maille bildirebilirsiniz.

İyi forumlar.

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Emin olun o yere yere bitiremedikleri technopat mod kadrosu sizden çok daha iyi bir şekilde kuralları uyguluyor ve keyfiye ban asla atmıyorlar. (Recep Baltaş bir kenara)
Selam Murat,
eğer eskilerden isen benim daha önce Technopat'ta görevli olduğumu görmüşsündür. Eğer görmediysen maalesef birşey biliyorsun diyemiyeceğim. Ben oranın nasıl işlediğini ve yönetildiğini biliyorum... Zira biz Shiftdelete.net ailesi gibi üyeleri sıkacak kuralları çok... Burada elimizden geldiğince, ceza da versek, tebrik de etsek üyelerin iyiliği ve forum düzeni için uğraşıyoruz... Benzetmen çok yanlış...

Son düzenleme:

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Ben forumun kurallarını yerinde ve mantıklı buluyorum açıkçası. 1.5 yıldan beri üyeyim sadece bir kaç kere yanlış bölüme yanlış konu yazdığım için uyarı aldım ve mesajım o bölüme taşındı açıkçası bu durum çok hoşuma gitti en azından silmediler alakalı bölüme taşıdılar. Onun dışında bir kez bile uyarı almadım. @Murat Burç iyisin hoşsun ama sen de herkes ile tartışıyorsun yapma ya yazık.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Yalnız bu şekilde yorum yapmaya devam edersen ceza alacaksın. O konu raporlansaydı eğer ve ben görseydim ceza verirdim. Sanırım forum kurallarında konuyla alakasız ileti göndermenin yasak olduğunu bilmiyorsun. Maddeyi ve kuralları aşağıda paylaşıyorum. Bu kurallar haricinde ileti gönderimi yapılabilir, kısacası her istediğini paylaşamayacağın anlamına gelir.
  • Konular doğru bölümlere açılmalı ve gönderilen mesajlar da konu ile uyumlu olmalıdır. Eğer uyumlu değilse, uygun kategoriye, o konuyu anlatacak en iyi başlık seçilerek yazılmalıdır. Konu ile alakası olmayan ve/veya anlamsız olan iletilerin gönderimi yasaktır.

https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
Hocam peki bir şey aklıma takıldı.Mesela konuyu açan arkadaş 2 telefon arasında kalmış örneğin Iphone 8 ve X arasında.Burada Note 8 almalısın demek yanlış bir cevap oluyor anladığım kadarıyla.Peki bu konuyu açan arkadaşa "istersen başka modeller önerebilirim" deyip daha sonra konuyu açan kişi isterse ve bu şekilde başka model önerilirse kurala uymuş olur muyuz olmaz mıyız?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya arkadaşlar telefon önerisi isteyen birine istediğim telefonu öneremiyorsam söylenilen hiç bir söz umrumda bile değil basit ve öz bir şekilde açıklayayım durumu.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Konu açan kişinin arasında kaldığı cihazların dışında cihaz önermek nasıl kural dışı oluyor? Bu ülkede hala 2000 liraya iPhone 6 almayı düşünenler var. Biz bu arkadaşa 6 ya da 6s arasında seçim mi yaptıracağız? :D

Çok komik be.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Konu açan kişinin arasında kaldığı cihazların dışında cihaz önermek nasıl kural dışı oluyor? Bu ülkede hala 2000 liraya iPhone 6 almayı düşünenler var. Biz bu arkadaşa 6 ya da 6s arasında seçim mi yaptıracağız? :D

Çok komik be.
Ne sandın? Kural tam olarak bu :D

Son mesajlar