Foruma Nasıl Adapte Olabilirim

Bu konuyu okuyanlar

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
302
Ben nasıl olamadıysam sen de o şekilde. Kurallara uy, şakanın dozunu kaçırma. Devamında herkesi yavaş yavaş tanıyacaksın zaten. Ardından, nabza göre şerbet. Ve elinden geldiğince Türkçeyi doğru kullan. Araştırmadan konulara cevap yazma. Birileri gibi boşa mesaj kasma yeter şimdilik.

berke0007777

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
663
Yaşın kaç da siyaset yapıyorsun sen bakayım? Diye sordum birisine. 7. sınıfa gidiyorum, aldın mı boruyu? Tarzı bir şeyler söyledi. KATEGORİ SİYASET değil ama acayip hakaret dönüyordu. Klavyemden 1-2 kelime küfür dökülüverdi. 2022 mart ayına kadar ban yediniz. h.o

Berk

Kısır döngü severim
Yönetici
Moderatör
Editor
Reaksiyon puanı
5,658
Yaşın kaç da siyaset yapıyorsun sen bakayım? Diye sordum birisine. 7. sınıfa gidiyorum, aldın mı boruyu? Tarzı bir şeyler söyledi. KATEGORİ SİYASET değil ama acayip hakaret dönüyordu. Klavyemden 1-2 kelime küfür dökülüverdi. 2022 mart ayına kadar ban yediniz. h.o
Böyle kişilerle uğraşmaya değmez. Zaten yaşı da küçükmüş. Keşke sadece raporlasaydınız. :(

berke0007777

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
663

Berk

Kısır döngü severim
Yönetici
Moderatör
Editor
Reaksiyon puanı
5,658
Ateist birisiyle uğraştım benim yazdıklarımı sildiler. Sizce raporlasam çok bir şey değişir miydi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi ki de ban yedim.
Moderatörlerin yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Sonuçta burada herkes kendi görüşünü belirtebilir. Biraz sert çıkışmış vs. olabilir misiniz? :)

wittroc

King of the Woodland Realm.
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
7,224
Hoş geldiniz.

berke0007777

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
663
Moderatörlerin yanlış bir şey yaptığını düşünüyorum. Sonuçta burada herkes kendi görüşünü belirtebilir. Biraz sert çıkışmış vs. olabilir misiniz? :)
Hocam ateizmi cool bir olay sanıyor çocuklar.

Linus Torvalds

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
984
Merhaba ben başka bir forumdan geliyorum reklam olmaması için isim vermeyeceğim bu foruma yeni başladım buranın kuralları nasıl? Aktiflik var mı? Bu arada yazım hatalarım olursa kusura bakmayın.
geldiğiniz yeri dolaylı yoldan reklamını yaptınız bile :D
neyse burası diğer forumlar gibi boş değildir sürekli aktiftir ve gereksiz kuralları yoktur.
kolay adapte olacağınızı düşünüyorum ve iyi vakit geçirmenizi dilerim.

Reaksiyon puanı
144
Merhaba ben başka bir forumdan geliyorum reklam olmaması için isim vermeyeceğim bu foruma yeni başladım buranın kuralları nasıl? Aktiflik var mı? Bu arada yazım hatalarım olursa kusura bakmayın.
Merhaba, beni tanıyorsundur belki ben de o forumdanım. :)
Yazım hatalarını takmıyorlar biraz gezersen anlarsın, ama dikkat et çok abartma.
Aktiflik o forumdan birazcık az ama iyi.

Son mesajlar