Foruma Nasıl Adapte Olabilirim

Bu konuyu okuyanlar

İhriz

Asistan
Reaksiyon puanı
297
Ben nasıl olamadıysam sen de o şekilde. Kurallara uy, şakanın dozunu kaçırma. Devamında herkesi yavaş yavaş tanıyacaksın zaten. Ardından, nabza göre şerbet. Ve elinden geldiğince Türkçeyi doğru kullan. Araştırmadan konulara cevap yazma. Birileri gibi boşa mesaj kasma yeter şimdilik.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Yaşın kaç da siyaset yapıyorsun sen bakayım? Diye sordum birisine. 7. sınıfa gidiyorum, aldın mı boruyu? Tarzı bir şeyler söyledi. KATEGORİ SİYASET değil ama acayip hakaret dönüyordu. Klavyemden 1-2 kelime küfür dökülüverdi. 2022 mart ayına kadar ban yediniz. h.o

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Yaşın kaç da siyaset yapıyorsun sen bakayım? Diye sordum birisine. 7. sınıfa gidiyorum, aldın mı boruyu? Tarzı bir şeyler söyledi. KATEGORİ SİYASET değil ama acayip hakaret dönüyordu. Klavyemden 1-2 kelime küfür dökülüverdi. 2022 mart ayına kadar ban yediniz. h.o
Böyle kişilerle uğraşmaya değmez. Zaten yaşı da küçükmüş. Keşke sadece raporlasaydınız. :(

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Son düzenleyen moderatör:

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Ateist birisiyle uğraştım benim yazdıklarımı sildiler. Sizce raporlasam çok bir şey değişir miydi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi ki de ban yedim.
Moderatörlerin yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Sonuçta burada herkes kendi görüşünü belirtebilir. Biraz sert çıkışmış vs. olabilir misiniz? :)

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Hoş geldiniz.

SuperX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
78
Merhaba ben başka bir forumdan geliyorum reklam olmaması için isim vermeyeceğim bu foruma yeni başladım buranın kuralları nasıl? Aktiflik var mı? Bu arada yazım hatalarım olursa kusura bakmayın.
hg ama kaspersky reklamı yapmıssın :D

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Merhaba ben başka bir forumdan geliyorum reklam olmaması için isim vermeyeceğim bu foruma yeni başladım buranın kuralları nasıl? Aktiflik var mı? Bu arada yazım hatalarım olursa kusura bakmayın.
geldiğiniz yeri dolaylı yoldan reklamını yaptınız bile :D
neyse burası diğer forumlar gibi boş değildir sürekli aktiftir ve gereksiz kuralları yoktur.
kolay adapte olacağınızı düşünüyorum ve iyi vakit geçirmenizi dilerim.

enginar gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
149
Merhaba, beni tanıyorsundur belki ben de o forumdanım. :)
Yazım hatalarını takmıyorlar biraz gezersen anlarsın, ama dikkat et çok abartma.
Aktiflik o forumdan birazcık az ama iyi.

Son mesajlar