Foruma Nasıl Adapte Olabilirim

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
298
Merhaba ben başka bir forumdan geliyorum reklam olmaması için isim vermeyeceğim bu foruma yeni başladım buranın kuralları nasıl? Aktiflik var mı? Bu arada yazım hatalarım olursa kusura bakmayın.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070
Kurallarımıza şuradan ulaşabilirsiniz: Forum Kuralları
Şahsen ben aktif olduğumuzu düşünüyorum.
Estağfirullah, noktasına virgülüne dikkat edecek kadar katı kurallarımız yok ancak yine de türkçe kurallarına uygun yazılmasına dikkat ediyoruz. Hoş geldiniz :)

Son düzenleme:

''Wolfred1ght''

Profesör
Reaksiyon puanı
2,290
Merhaba ben başka bir forumdan geliyorum reklam olmaması için isim vermeyeceğim bu foruma yeni başladım buranın kuralları nasıl? Aktiflik var mı? Bu arada yazım hatalarım olursa kusura bakmayın.
Nereden geldiğini cümle içeriğinden anladık :d
Buranın kuralları orasının ki gibi katı ve sert değil.Kırmızı çizgileri geçenler eğer aşırılığa kaçmadığı müddetçe uyarılır.Uyarılar sonuç vermez ise Tek yönlü uçuş bileti hazırlanır.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Hoşgeldiniz. Sanırım TP'den geliyorsunuz. Burası her şeye ban vermez.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Hoş geldiniz. Evet aktif sayılır. Ama çok aktif ve çok fazla üye var demek yalan olur. Yine de güzel bir forum burası. Kuralları katı değil ismi lazım değil diktatörlüğü gibi(yani geldiğiniz yere dedim. Ben böyle diyorum oraya).

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Geldiğin forumdan narcosis ben hoş geldin. Belki görmüşsündür. Geldiğin yerin aynısı sadece kurallar daha az katı.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Hoşgeldiniz. Dediğiniz forumu az çok tahmin edebiliyorum, düşündüğüm forumdan geliyorsanız orası buradan daha aktiftir. Hocam öncelikle belirtiyim, bu forumda öyle esprileri anlamayan çok insan var ironi yaptığınız zaman (!) koyun derim yoksa benim gibi ban yiyebilirsiniz.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Sen Technopattaki arkadaşsın galiba. :) Burası ordan kat be kat daha iyidir. 1 yıl ban attılar oturumu kapattım direk buraya geldim. Velet yok burda, en büyük artısı bu olabilir.

Reaksiyon puanı
298
Hoşgeldiniz. Dediğiniz forumu az çok tahmin edebiliyorum, düşündüğüm forumdan geliyorsanız orası buradan daha aktiftir. Hocam öncelikle belirtiyim, bu forumda öyle esprileri anlamayan çok insan var ironi yaptığınız zaman (!) koyun derim yoksa benim gibi ban yiyebilirsiniz.
Bazı ironileri maalesef (!) bile kurtarmaz :) Maksimum empati ve karşınızdakinin yazdığınızın olumsuz tarafını görebileceği düşüncesiyle yazmaya özen göstermeniz daha iyi olabilir :)
Çok ironi yapan birisi değilim açıkçası.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Foruma hoş geldiniz. Bahsettiğiniz forumda mesaj sayısına göre iki katı reaksiyona sahip olan kişisiniz değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada nasıl rank atlıyoruz? Yazmayı unutmuşum mesaj atarak mı yoksa başarımları yaparak mı?
Puana göre değil, mesaj sayısına göre atlıyorsunuz.

Öğrenci 0-99
Asistan 100-499
Doçent 500-999
Profesör 1000-4999
Dekan 5000-9999
Rektör 10000-19999
Guru 20000-60000
Ordinaryus 60000+

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
28. Yerli teknoloji sitelerinden bilgi amacı dışında link paylaşımı yasaktır.

Renkli yazıların skalasını tutturabilmeniz yeterli, üstteki kurala da zamanla alışırsınız. Hoş geldiniz.

Son düzenleyen moderatör: