Foruma Nasıl Adapte Olabilirim

Bu konuyu okuyanlar

enginar gaming

Öğrenci
Reaksiyon puanı
149
Seni görmüştüm technopatta
1619290132578.png

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
tamamdır hocam pardon sadece size mi yoksa diğer üyelerede mi ? Çünkü "reis" demeye alıştım ve bırakmam zor olabilir
Bizim burada hafız/afız hitap şekli kullanılır. Eğer uygun görürse öyle de hitap edebilirsiniz. Hem bu hitap şekli başka illerde olmadığından ilginç gelebilir. ? Tabi genel olarak ismi haricinde bir hitaptan hoşlanmıyorsa Hocam demenizde yanlış olacaktır.

Reaksiyon puanı
5,150
Bizim burada hafız/afız hitap şekli kullanılır. Eğer uygun görürse öyle de hitap edebilirsiniz. Hem bu hitap şekli başka illerde olmadığından ilginç gelebilir. ? Tabi genel olarak ismi haricinde bir hitaptan hoşlanmıyorsa Hocam demenizde yanlış olacaktır.
doğru diyorsun. Hitap edecek başka kelime kalmadı abov

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
tamamdır hocam pardon sadece size mi yoksa diğer üyelerede mi ? Çünkü "reis" demeye alıştım ve bırakmam zor olabilir
Yok bu benim şahsi bir talebimdir. Diğer üyelere isterseniz diyebilirsiniz buna engel olmak haddim bile değildir. Ben reis,aga gibi hitaplarda sanki karşımdaki benimle askerlik yapmış da öyle hitap ediyor gibi hissediyorum.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Yok bu benim şahsi bir talebimdir. Diğer üyelere isterseniz diyebilirsiniz buna engel olmak haddim bile değildir. Ben reis,aga gibi hitaplarda sanki karşımdaki benimle askerlik yapmış da öyle hitap ediyor gibi hissediyorum.
Siz öğretmen misiniz acaba? Kaç zamandır merak ediyorum. ?

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Merhaba ben başka bir forumdan geliyorum reklam olmaması için isim vermeyeceğim bu foruma yeni başladım buranın kuralları nasıl? Aktiflik var mı? Bu arada yazım hatalarım olursa kusura bakmayın.
İsmini çok sevdim. Umarım forumda iyi zaman geçirir ve aradığın sorulara cevap bulabilirsin

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Toxic tayfa yok diyelim o zaman. :) Ban atıp kenara çekilen modlar olmadığı için kullanıcılar düzgün.
Öhöm öhöm daha gecenin 3'ünde "toxic" biri macun yerine diş macunu sür diyordu neresinde yok veletlik toxiclik. :tearsofjoy:
Sen Technopattaki arkadaşsın galiba. :) Burası ordan kat be kat daha iyidir. 1 yıl ban attılar oturumu kapattım direk buraya geldim. Velet yok burda, en büyük artısı bu olabilir.
Var var halen 1-2 damlıyorlar. Ama belli de oluyorlar kısa ömürlüler, kelebek gibi 1-2 gün anca duruyorlar ceza yemeden.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Öhöm öhöm daha gecenin 3'ünde "toxic" biri macun yerine diş macunu sür diyordu neresinde yok veletlik toxiclik. :tearsofjoy:

Var var halen 1-2 damlıyorlar. Ama belli de oluyorlar kısa ömürlüler, kelebek gibi 1-2 gün anca duruyorlar ceza yemeden.
O kadar kusur kadı kızında değil bende bile olur ?

Hollywoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,462
Yaşın kaç da siyaset yapıyorsun sen bakayım? Diye sordum birisine. 7. sınıfa gidiyorum, aldın mı boruyu? Tarzı bir şeyler söyledi. KATEGORİ SİYASET değil ama acayip hakaret dönüyordu. Klavyemden 1-2 kelime küfür dökülüverdi. 2022 mart ayına kadar ban yediniz. h.o

Siyaseti yaşa göre mi yargılıyorsunuz? Aklı eren herkes durumu kavrayabilir burada asıl sorun senin o kişiyi yaşına göre yargılamış olman. Ban atmakta haklılar. Herkes o foruma laf atıp geçiriyor buradan banlandığım sürede merak edip oraya bir bakayım dedim ne hikmetse ne ban yedim ne de ban yiyeni gördüm.

berke0007777

Doçent
Reaksiyon puanı
654
Siyaseti yaşa göre mi yargılıyorsunuz? Aklı eren herkes durumu kavrayabilir burada asıl sorun senin o kişiyi yaşına göre yargılamış olman. Ban atmakta haklılar. Herkes o foruma laf atıp geçiriyor buradan banlandığım sürede merak edip oraya bir bakayım dedim ne hikmetse ne ban yedim ne de ban yiyeni gördüm.
Öncelikle al şuna bak. :D
Tabi ki de yaşına göre yargılarım, daha ağzı süt kokan velet çıkıp ailesinden duyduklarıyla siyaset yapamaz. Ban yiyeni görmemişmiş. Bakmamışsındır. ??

Ekli dosyalar

• TommyVercetti003 _ Technopat Sosyal ve diğer 1 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 25.04.2021 14...png
    TommyVercetti003 _ Technopat Sosyal ve diğer 1 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 25.04.2021 14...png
    164.3 KB · Görüntüleme: 74

kaantekocak

Asistan
Reaksiyon puanı
215
Hoşgeldiniz hocam sizi TP'den tanıyorum belki siz de tanırsınız. Nickim Radian'dı. Burası oraya göre biraz daha serbest ama oranın disiplini de güzel. Konuyu beklemeden açmak en büyük avantajlarından biri. Umarım eğlenirsiniz.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hocam bazı kişileri önemsemeyen arkadaşlarımız var malasef.
Bahsettiğiniz olay, geldiğiniz forumda ise normal karşılıyorum. Burada önemli olan bilgidir, şahsen mesaj sayısı az, rankı düşük bazı üyelerin yazdıklarına hayranım. İlla o forumdan örnek vermemi istersen perspektive'i (hesabı silinmiş ya da nick değişmiş, anakart VRM konusu açan) verebilirim.

Moderatörlerin mesajları normal üyelerden fazla beğeniliyor, buna ben de anlam veremiyorum. Sadece forum kurallarının linkini vermiş, buna 10 tane beğeni geldiğini düşünelim. Forum kurallarının detayını anlatan üyeye 5 beğeni geliyor gibi düşün. :D

O forumda da bazı arkadaşların koşulsuz, şartsız "Moderasyon Ekibi ne derse doğrudur" kafasında olduklarından dolayı takmana gerek yok yani. Kısaca... Burada ranka göre değil, genelde bilgiye göre beğeni atıyorum. Ha, bazı arkadaşlar profil resminin altındaki yazıya bakıp "çok bilgili birisidir bu" diyorsa da ne diyelim artık.

Rank atlamak o kadar önemli değil. Yoksa benim gibi Profesör olup kalırsın öyle. ??

Reaksiyon puanı
298
Bahsettiğiniz olay, geldiğiniz forumda ise normal karşılıyorum. Burada önemli olan bilgidir, şahsen mesaj sayısı az, rankı düşük bazı üyelerin yazdıklarına hayranım. İlla o forumdan örnek vermemi istersen perspektive'i (hesabı silinmiş ya da nick değişmiş, anakart VRM konusu açan) verebilirim.

Moderatörlerin mesajları normal üyelerden fazla beğeniliyor, buna ben de anlam veremiyorum. Sadece forum kurallarının linkini vermiş, buna 10 tane beğeni geldiğini düşünelim. Forum kurallarını detayını anlatan üyeye 5 beğeni geliyor gibi düşün. :D

O forumda da bazı arkadaşların koşulsuz, şartsız "Moderasyon Ekibi ne derse doğrudur" kafasından olduklarından dolayı takmana gerek yok yani. Kısaca... Burada ranka göre değil, genelde bilgiye göre beğeni atıyorum. Ha, bazı arkadaşlar profil resminin altındaki yazıya bakıp "çok bilgili birisidir bu" diyorsa da ne diyelim artık.

Rank atlamak o kadar önemli değil. Yoksa benim gibi Profesör olup kalırsın öyle. ??
Hocam ben beğenisinde değilim yanlış anladınız galiba ben insanlara yardım ediyorum ki zor durumda olduğum da onlarda bana yardım etsin diye.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hocam ben beğenisinde değilim yanlış anladınız galiba ben insanlara yardım ediyorum ki zor durumda olduğum da onlarda bana yardım etsin diye.
Araya beğeni karıştığımdan dolayı yanlış anlaşılmış. Genel olarak rank atlamanın pek önemli olmadığını vurgulamak istedim. Sen yardımını yap, rank falan önemli değil. Rankı düşük diye dalga geçilen birisini uzun zamandır görmedim.

Reaksiyon puanı
298
Araya beğeni karıştığımdan dolayı yanlış anlaşılmış. Genel olarak rank atlamanın pek önemli olmadığını vurgulamak istedim. Sen yardımını yap, rank falan önemli değil. Rankı düşük diye dalga geçilen birisini uzun zamandır görmedim.
Tamam hocam. :D