Foruma Nasıl Adapte Olabilirim

Bu konuyu okuyanlar

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Öncelikle hoşgeldiniz. Forum kurallarımıza uyuduktan sonra zerre problem çıkmaz. Ayrıca en son mesajı üzerinden uzun bir zaman geçen konulara mesaj yazmazsanız ve raporlama sistemini uygun şekilde kullanırsanız iyi olacaktır. Bunun haricinde burada toksik veya troll üyelere denk gelirseniz dikkate almayın. Zira bu tür kişilere cevap vermezseniz en sonunda bu forumdan sıkılıp ya giderler ya da bu hareketlere son verirler.

Reaksiyon puanı
10,560
Eğer bir üye sizi gördüğü zaman durmadan cevaplıyorsa bilin ki o İçerik Ekibi'ndendir cevaplamasının bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin cevabını verin.
Eğer sadece sizi gördüğü zaman cevaplıyorsa, saklandığınız zaman duruyorsa o bir Moderatör veya Süper Moderatör'dür, kaçın ve canınızı kurtarın.
Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilin ki o Admin'dir merak etmeyin o sizi bulur. Gelir fizana uçurur.

1.jpg

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Eğer bir üye sizi gördüğü zaman durmadan cevaplıyorsa bilin ki o İçerik Ekibi'ndendir cevaplamasının bitmesini bekleyin, bittiği zaman gidin cevabını verin.
Eğer sadece sizi gördüğü zaman cevaplıyorsa, saklandığınız zaman duruyorsa o bir Moderatör veya Süper Moderatör'dür, kaçın ve canınızı kurtarın.
Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilin ki o Admin'dir merak etmeyin o sizi bulur. Gelir fizana uçurur.
Şimdi bu yoruma cevap vermem gerekiyor mu? ? :D

Reaksiyon puanı
5,146

Ekli dosyayı görüntüle 149367
ben sadece adminden korkuyorum çiki ban olayı olduğu için (modlarda banlayabiliyor biliyorum fakat modlar daha samimi bence :flushed: creative abimiz görmez umarım :D)

Reaksiyon puanı
10,560
abov yapma yanarım
Valla raporlamadım. Boşuna üç harfli (mod) denmiyor çok çağrırsan ensende bitiveriyorlar. ?

PÖH için kullanıldığında çok efsaneydi Sayın Mod'larımız içinde kullanmak istedim. :innocent: (Yaptığım şeyin argodaki adı R)

Son düzenleme:

LinuxIsNotUniX

Doçent
Reaksiyon puanı
963
Ok. Senin dediğine mi inanayım, yoksa kendi gördüğüme mi? Forum aktif falan değil. Tabii aktif zamana denk gelip aktif diyorsan orası ayrı.
galiba ben aktif zamana denk geliyom dediğin doğru olabilir ama belki sen aktif olmadığın için forumuda kendin gibi zannediyoda olabilirsin

Son mesajlar