Forum Üyemizin Cinsiyeti Ne?

Cinsiyetiniz Nedir?

• Bay

• Bayan

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
mission completed.PNG

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
563
Ben bu konunun mantığını tam olarak anlamış değilim. Çünkü birisi "kızım" dedi. Sonra forumda "kız" diyen kişiyi gören birisi ona özelden sürekli "Benimle çıkar mısın?" diye mesaj atarsa ne olacak? Bence bu konunun açılması mantıksız olmuş.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
Ben bu konunun mantığını tam olarak anlamış değilim. Çünkü birisi "kızım" dedi. Sonra forumda "kız" diyen kişiyi gören birisi ona özelden sürekli "Benimle çıkar mısın?" diye mesaj atarsa ne olacak? Bence bu konunun açılması mantıksız olmuş.
Burada öyle birşey yok aslında ama yeni olan üyeler olursa bilmem.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Öyle bir şey olursa olacakları söylüyorum:
Ana bacı düz gidilir.

Windows Server 7

6801.winmain_win7m3
Reaksiyon puanı
563
Peki olmadığını nereden biliyorsunuz? Sizin olmadığınız bir özel konuşmayı okuyamazsınız ki. Ancak hack falan yaparsınız. O da belki. Çünkü böyle bir şey denemedim ve denemeyi de düşünmüyorum.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,142
Benimle kim çıkacak ki? Taaa Azerbaycandan Türkiyeye karantina zamanında hemde :D hahahahaha

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Benimle kim çıkacak ki? Taaa Azerbaycandan Türkiyeye karantina zamanında hemde :D hahahahaha
Herhalde bu foruma üye olanlar bu dünyadaki kalan son kişiler olsa sap kalmamayı garantilerim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

elini kamera ya dayayarak el ele falan tutuşuyon bende uzaktan florü buldum :)
Bizim bir arkadaş öyleydi, ekranı öpüyordu vs

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
Herhalde bu foruma üye olanlar bu dünyadaki kalan son kişiler olsa sap kalmamayı garantilerim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim bir arkadaş öyleydi, ekranı öpüyordu vs
:D

Reaksiyon puanı
10,324
Bence bir erkekle bir kız hemen hemen eşittir (zihinsel olarak da farklar var fakat bir erkeğin yaptığı birçok şeyi bir kız yapabilir veya tam tersi bir kızın yaptığı şeyi bir erkek yapabilir), birisinin vücudundaki fazlalık altta birisinin üstte, olay bu kadar. Ötekileştirmeye ne gerek var?

Okurbaba konu açıldıktan bu yana sanırım epey bir tanışma teklifi gelmiştir! :D

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Halen buna gülüyorum :)

Bence bir erkekle bir kız hemen hemen eşittir (zihinsel olarak da farklar var fakat bir erkeğin yaptığı birçok şeyi bir kız yapabilir veya tam tersi bir kızın yaptığı şeyi bir erkek yapabilir), birisinin vücudundaki fazlalık altta birisinin üstte, olay bu kadar. Ötekileştirmeye ne gerek var?

Katılıyorum. Erkekler de ev işi yapabilir örnek olarak. :)

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
kişisel detaylar kısmından bende yaklaşık 20 saniye önce fark ettim

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,058
Dedim ya bu devirde kimse kimseye güvenemeyecek maalesef. Yani aramızda iyi niyetli olup o işlere bakmayan insanlar vardır mutlaka da kimse kimsenin kalbini bilip güvenemiyor. şahsen ben güvenmek de istemem. bu forumda güvendiğim bir tek kişi vardır. O da diğerlerine ortalamayla üst segment ?
Kusura bakmayın arkadaşlar ??

Son mesajlar