Forum Üyemizin Cinsiyeti Ne?

Cinsiyetiniz Nedir?

• Bay

• Bayan

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Kendimi ifşa edeyim bari çoğunuz profilime bakmamıştır. ? Ben kızım? Bu konuda erkek sanıp değişik sorular soran bir arkadaş vardı bozmadan devam ettim mecbur? Teknolojiyle aram eh işte ne kötü ne çok iyi telefonla alakalı bir şeyler sormak için üye olmuştum eski alışkanlık forumlarda takılıp moderatörlük yapmışlığım vardı o kadar? Donanımdan daha güzel bir site ve içindekilerde daha seviyeli insanlar olduğu için burayı seviyorum.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Evo benimsenmiş kısaltması
Evo 9 Benim olsun Dünyalar sizin olsun. Bana farketmez uzayda bile kullanırım hehehe :D

mitsubishi-lancer-evolution-9-4196.jpg

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Elon Musk deme o adamın dibi ya. Aklına girdiği şeyi yapıyor adam. Tabii parasını vererek Paranın gücünü sergiliyor. Ne kadar Roketi patladı havada baya sevinerek eğlenerek roketi gidip inceliyor.
Olabileceklere Muhteşem reaksiyonu var.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ben Şahsen kendim açısından teknolojiye ilgi duyuyorum diye kendimle gurur duyuyorum. Allah Muhafaza buyursun öyle ay canım cicim kıytırık kızlardan da olabilirdim. Hakaret etmiyorum ama sevmiyorum o tür kişilikleri. Teknolojiye karşı olan ilgimi seviyorum
Yani ne derlerse desinler
Zevkler Ve renkler Tartışılmaz
?

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
epsilon06 şimdi sen böyle yazınca profillere büyük bir hücum başlayacak. :D
Millet birbirinden şühpe eder hale gelecek yavaş yavaş! :)
Haha haklısın abi ama zaten yapmaları lazımdı ben genelde bakarım profile yaşı küçük mü erkek mi kız mı diye:) Burda pek gerek olmuyodu çoğunluk erkek diye ama çok şüphe etmeye gerek yok sonuçta isterse yalanda söyleyebilcek karakterde kişilerde vardır bu tarz yerlerde:)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,765
Ben Şahsen kendim açısından teknolojiye ilgi duyuyorum diye kendimle gurur duyuyorum. Allah Muhafaza buyursun öyle ay canım cicim kıytırık kızlardan da olabilirdim. Hakaret etmiyorum ama sevmiyorum o tür kişilikleri. Teknolojiye karşı olan ilgimi seviyorum
Yani ne derlerse desinler
Zevkler Ve renkler Tartışılmaz
?
Teslanın kayıp sevgilisi :D hahaha

Aslında varya bir garip geliyor Teknoloji ve kız? Güzel gelişme varya.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Profilin hakkında kısmında yazıyor, bir kitabı da tersden okursan hiçbir şey anlamazsin, normaldir.
Oooo kendimden çok sana şaşırdım hiç kız gibi konuşmamışsın tabi bende bakmadım? Kendimi konuşmalarımla ele vermiyorum sanıyodum sen bizi aşmışsın?Eyvallah ?