Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AliA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu tür videoları destekleyip körü körüne inananların; Mesele Gezi Parkı değil arkadaş, hala anlamadın mı'' zihniyetinin bazı illegal olaylardan nemalanmak istemesi ve bunların ya tutarsa ihtimalini düşünüp körükörüne desteklemesinden başka birşey değil.

Bu ses kaydı CASUSLUKTUR ! Bunun ne savunulacak tarafı var, iyice kendinizden geçmişsiniz...

Her haliniz antihükümet karşıtı kinlerinizle dolu...

Bu son CASUSLUK OLAYI Türkiye Cumhuriyeti'ne yapılan HAİNLİKTİR ! Bunu CHP - MHP - DTP - SP - BBPsi YOK ! OYUN TÜRKİYE ÜZERİNE OYNANIYOR !

Ne gezi parkı ne 17 Aralık ne de bu şerefsizce yapılan yayınlar hiçbiri bu halkı kandırmaya yetmez !

680fTlY.png

Bu açıklamayı görmezden gelip bunların bize oynanan oyun olduğunu mu düşünmemiz isteniyor?

Casusluk olduğu doğru ama yapılan casusluktaki açıklamayı savunursanız orada amaç değişmez işte.

"Akıl yürütme hatası" diye bir cümle geçmiş daha ne kadar net olabilir?

Bunu da destekleyemem ben sen desteklerim diyorsan bir şeyde diyemem.

vfor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu tür videoları destekleyip körü körüne inananların; Mesele Gezi Parkı değil arkadaş, hala anlamadın mı'' zihniyetinin bazı illegal olaylardan nemalanmak istemesi ve bunların ya tutarsa ihtimalini düşünüp körükörüne desteklemesinden başka birşey değil.

Bu ses kaydı CASUSLUKTUR ! Bunun ne savunulacak tarafı var, iyice kendinizden geçmişsiniz...

Her haliniz antihükümet karşıtı kinlerinizle dolu...

Bu son CASUSLUK OLAYI Türkiye Cumhuriyeti'ne yapılan HAİNLİKTİR ! Bunu CHP - MHP - DTP - SP - BBPsi YOK ! OYUN TÜRKİYE ÜZERİNE OYNANIYOR !

Ne gezi parkı ne 17 Aralık ne de bu şerefsizce yapılan yayınlar hiçbiri bu halkı kandırmaya yetmez !

Ne oyunu ya zaten adamlar bizim ülkemizde bütün sermayeleriyle herşeyleriyle bir başbakan sözde müslüman bir başbakan geri ben inanmıyorum onun müslümanlığına ki o şeytanın bence dünyadaki temsilcisi suriye uçağını düşürdükten sonra tsk gereğini yapmıştır yerine tebrik ediyorum şerefli pilotlarımızı diyebiliyor bir haşhaşi diyebiliyor napmış suriye uçağı bizi mi bombaladı silahlı mücadele veren muhaliflere operasyon düzenliyordu o sırada berkin elvan geziciler terörist üstelik utanmdan bizim jandarma kıyafetlerini verdikleri bu tipler mi özgürlük savaşçısı

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yasaklayamazlar. Sadece engellemeye çalışırlar.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
MHP Genel Başkan yardımcısını nedemek istediğini anlasaydı arkadaş kendine kalkan olarak yorumuna yazmazdı arkadaş ne demek istediğini anlamamış Genel Başkan yardımcısını:)
Kusura bakma,hakkımda konuşurken beni yoruma eklersen sevinirim.En sevmediğim insan tipidir arkadan konuşan :)
Mesajına geçeyim,Genel Başkan yardımcısı konuşmanın ilk dakikasında vicdandan gelen sesi söyledi.Sonra toplantıda kendisine hesap sorulacağını düşünerek,bir de "dur arada şu lafı sokup öyle bitireyim" diyerek devamında herkesin konuştuğu şekilde konuştu.Orada bir anlık düşünce süresi var,tekrar izle.Konuşmanın ilk kısmıyla sonraki kısmının arasındaki farkı sezebilirsin.34 yaşındasın bir de,tecrübene yazık...

Kaya26

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Eğer Suriye olayı ise (!) Haberleri olsun bizim ülkemizde kapatılınca diğer ülkelerde kapanmıyor youtube.

harsh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akp sevmiyorum ama casusluk yapıp istemedikleri başbakanı indirmek tamam hainlik

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
195.46.39.39, 195.46.39.40 dns ile giriliyor twitter ada youtube da...

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
devlet sırları var işin içinde,hala olaya başka gözle bakanlar var yazık

Kendi ülkene füze atmak hıııı evet devlet sırrı zamanında köyleri yakıp yıkan çocukları öldürüp pkk yaptı diyen devlet zihniyeti tabii

yamamoto1903

Asistan
Reaksiyon puanı
2
neresinden tutsan elinde kalıyor ya.

yapılan sinsice planlar mı desem, devlet sırrını ortaya çıkarıp ülkemi dış basında rezil edenler mi desem bilmiyorum...

biyoweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dışişleri bakanlığının konuşma kaydının sızdırılmasının ve o çok yakındıkları dış güçlerin bir tık uzandığında olması bizim hükümeti rahatsız etmiyorda, bu videoya vatandaşın ulaşması rahatsız ediyor. Videonun ulaşılabildiği izlenebildiği kaynak vatandaşa yasaklanıyor ama ilgili videonun ABD, Almanya, Rusya, Suriye, İsrail tarafından dinleniyor ve ileride uluslararası hukukta ülkeyi sıkıştıracak bir madde olarak kullanılması rahatsız etmiyor. Sosyal medyayı vatandaşa yasakla sorunun üstünü ört seçimi kurtarmaya bak...

Mesele memleket değil, ülke çıkarları değil; mesele kişisel çıkarlar, kaybedilmesi durumunda yüce divanda sonuçlanacak iktidarın dokunulmazlaştırılmış, sorgulama ve hesap vermeden muaf edilmiş sınırsız güçü ve bundan sağlanan kirli işlerdir... Mesele vatanseverlik değil hala anlayamadınız mı?

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Verin veriştirin,Kazın Altınızı kazın..!
'Söz Konusu Vatan İse Gerisi Teferruattır'...

Cx_Death

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya zaten YouTube ye girenlerin atiyorum %85 i yasaklansa bile girebilecek kişiler boşu boşuna yasaklıyorlar bence çok mantıksız.

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hadi twitter kullanıcıların bilgilerini vermiyor, vergi vermiyor, yargı kararlarına uymuyor diye kapatıldı(size göre) peki youtube..? Youtube hukümetin talebiyle bazı videoları kaldırmışlığı bile var.O neden kapandı peki ?Vergicilerden cevap bekliyorum.:)

İşte aradığım yorum! :D

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=23685]by10ur[/MENTION] cevabı buradan vereyim:)
Esas sizin cevaplarınız şaka mı?

Öncelikle burada hedef alınan bir parti var ve bunlar montaj demekten ve sansürden başka bir girişim göremedim. Nerede yargı?

Madem yalan yargılayın kardeşim gücüm yetmiyor diyorsan o ayrı olur bak, bu duruma gelinmesi de gücünün yetmediğinin göstergesidir.
Madem dediğiniz gibi çok başlı canavar var. 11 yıl boyunca o çok başlılarla gelmişsin sen farkına varamamışsın ya da bir süre farkına varmak işine gelmemiş(gayet iyi anladınız).

Ben ülkeden bahsediyorum devletten ve onu yöneten partiden bahsediyorum daha da açıklayamadıysam Türkiye Cumhuriyetinden bahsediyorum siz bu soruyu elini kaldırınca niye kaldırdı diye hesap soranlar var demekle cevapladığınızı mı sanıyorsunuz?

Madem yalan dolan yargıla diyorum bende sabahtan beri neden yargılaya mıyorsun?

Millet tartışmayı bilmiyor birbirine giriyor nedir ya twitter mı suçlu bunda eğitim sistemimiz mi? Tartışmayı bilmeyen sürekli hakaret eden bir kitle varsa bu sansür ile engellenip düzeltilemez üstü örtülür sadece belirteyim.

Ben sizin savunma amacınızdaki fikirlerinizi merak ederken siz beni direk kesin yargıya varmışcasına hele sizin gibi çok biliyorum tipi demeniz açıklığa kavuşmamış bir şeyi savunmaktan iyidir. Yargı olmadan da onların yalan olduğu da kanıtlanamaz bunu belirteyim. size göre evet çok biliyorum. Net sonuç görene kadar bilmeye de devam edeceğim.

Yalan dolana inanmamızı istemiyorlarsa yargılasınlar inanmak diyoruz bak altını da çizelim.

Cevap verirken 2 3 kez okumanızı rica ediyorum. Bi dolaylı yoldan dolandıra dolandıra örneklerle cevap vardır bide net cevap vardır. Bu sorulara çok net cevap verilebilir.
Nerede yargı mı ? Cidden gündemden haberi olmayanlarla konuşuyormuş gibi hissediyorum kendimi.Afalladım şu anda.

Siz değil misiniz, herhangi birisi tutuklandığında "aha işte işine gelmeyeni tutuklattırdı" diyen ?

Siz değil misiniz, yargının işlemesini engelleyen ve belirli komutların altına girmiş sözde "yargı bekçileri"nin ihanet ettiği kesinleşene kadar en azından yargıyı engellememeleri adına başka bölgelere gönderilince "bak işte gerçeği söyleyenleri uzaklaştırıp adaleti engelliyor" diyen ?

Siz değil misiniz, sırf karşıt görüşte olduğunuz için yargıyı düzene sokmak isteyenin işini baltalamak isteyen ?

Siz değil misiniz,bugünün gündeminde kalıp birkaç sene önceki olaylarla şimdikileri aynı anda düşünüp bir sonuca varamayan ?

Örnek vereyim.11 senedir canavarla gelmişsin,farkına varmamışsın veya farkına varmak işine gelmemiş demişsin.
Siz ülkeyi köy zannediyorsunuz galiba,yöneticiyi de köy ağası :) Yardımcı olayım düşünce geliştirmeye.O canavarı sen tek bir hamlede yok edemezsin.

Şöyle düşün.Satrançta kazanmak ilk hamleyle mümkün olmaz,rakibinin anlayamayacağı şekilde "düşmanına" tuzaklar kurarsın,planları düzene koyarsın,ardından mat hamlesi gelir.

Sosyal medyaya bakarsanız,her zaman iyiydi durum sonra tek bir darbeyle bozuldu öyle değil mi ? Ama gerçek bundan çok uzak.Sen bu ülkede deyim yerindeyse "yerleşik" bir toplumu "tek hamlede" mahvettiler dersen gülerler adama.
Kolay mı o kadar :)

Kendin düşün,böyle bir örgütü sen tek hamlede yıkabilir misin ? Ama bazı insanlar kör işte maalesef...
Hamleleri farketmez,ondan sonra da yok efendim şimdiye kadar iyiydi de şimdi niye kötü oldu..İnsanlar açık açık hamleleri görmek istiyor.Bak sana öneri,10 senenin tüm önemli gelişmelerini sırayla oku,sonunu(yani şimdiyi)
bildiğin için göreceksindir durumu.

Demek ki neymiş,medyaya kanıp da gerçek zannetmeyecekmişiz her gördüğümüzü.Burası ülke,dingonun ahırı değil.Her ülkenin yaptıkları medyaya sızsaydı,Dünyada ülke kavramı kalmazdı.

Haa zurna niye bu dönemde zırt dedi oraya gelelim.İlk önce seçim arifesi,ikinci olarak pensilvanyaya tokat basılınca kendilerinin foyası meydana çıkacak diye korkmaya başladı diğer çevreler de.Çareyi de birleşmekte gördüler.Hayret,herkes birden tek bir kuruma saldırıyor.Ama bunlar o kurum gibi satranç oynamakta üstat değiller..
Kendilerini çok çabuk belli ettiler,10 yıl sonra değil :) Yani hamleleri oynamadan mat etmeye çalışıyorlar.Bu ülke de aynı pensilvanyaya olduğu gibi şamarı basacaktır,hiç şüpheniz olmasın :)

Son olarak da ikiyüzlülük falan diyenler olacaktır.Tekrar söylüyorum,satranç fikirlerini rakiplere söyleyerek kazanılmaz.Burada ülke yönetiliyor ülke,köy kasaba değil ;)

SARKAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
68
ALINTI: "Cemaate yapacakları operasyonu meşrulaştırmak için ses kayıtları mit tarafından sızdırıldı"

Şu son hengamede şu ihtimali kimse unutmamalı... Böyle bir operasyon başladı. Operasyonun sağlam olması için hükümet bu yolada başvurabilir. Hükümetimiz böyle bir karaktere sahip malesef.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Abileriniz yayınlamıştır öyleyse :)

Bence direk başbakanımız yayınlamıştır. Biz yayınlayamı da iyi biliriz filan :D

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
seçimin son günlerinde yapılacak iş mi bu neyden kaçıyon tayyip efendi inşallah son çırpınışlarınız olur bu hareketler illaki bir açığınızı bulacaklar orayı burayı kapatmakla bir şeylerin üstünü örtemezsiniz

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Youtube en sevdigim ve en sık kullandigim bi site.Tümden erisime engellenmesini kesinlikle tasvip etmiyorum.Ancak burada söz konusu ülkemizin ulusal güvenligi.Devlet erkanlarinin en gizli en kritik en önemli gorusmelerini kayit edip bunu kuresel bir ortama butun Dunyanin önune servis etmek düpedüz VATAN HAİNLIGIDIR !!! Bu affedilemez, kabul edilemez, görmezden gelinemez !!! Burada vatanimizin ulusal guvenligi söz konusu siz hala gelmis Facebookuda kapat diyorsunuz.Ayiptir ya.Vataninizi milletinizi bu kadar mi sevmiyorsunuz, KENDINIZE BU KADAR MI DÜŞMANSINIZ !?

Gelelim işin teknik kısmina.Youtube'un Turkiyede erisime engellenmesi aslinda cok yetersiz, eksik ve gereksiz bir eylem.Çunku Turk vatandasinin bu kayitlari dinlemesi bir guvenlik zaafiyeti olusturmaz.Asil onemli olan bu kayitlari yabanci devletler, milletler ve gizli düşmanlarimiz dinlememeli.Buna engel olmakta ne yazik ki imkansiz.Zaten bu kayitlar bizim onumuze simdi geliyorsa sanmayin ki ilk bizim haberimiz oldu.Gizli dusmanlarimiz bu kayitlari coktan gerekli birimlere ve Turk dusmanlarina servis etmistir bile.Burada devleti aldigi onlem en az zararla cikma önlemidir.Herkes bunun farkinda ve bilincinde olsun.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bak birilerinin gözleri açılmaya başlamış sanki,tam olmasa da şimdilik :)

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
bu işte cemaatten çok iran'ın parmağı var gibi geliyor..

SARKAT

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
68
bu işte cemaatten çok iran'ın parmağı var gibi geliyor..

Dışişlerinden yapılan o toplantıda bu dinlemeyi yapacak olağan şüpheli çok açık. Orda yoğunlaşmalı. Ülkeye ve camiaya aynı anda vuruyor.

li10sKing

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Dışişlerinden yapılan o toplantıda bu dinlemeyi yapacak olağan şüpheli çok açık. Orda yoğunlaşmalı. Ülkeye ve camiaya aynı anda vuruyor.

kimden bahsettiğimi az çok anlamışsındır... tahminimce aynı kişiyi düşünüyoruz..

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Youtube en sevdigim ve en sık kullandigim bi site.Tümden erisime engellenmesini kesinlikle tasvip etmiyorum.Ancak burada söz konusu ülkemizin ulusal güvenligi.Devlet erkanlarinin en gizli en kritik en önemli gorusmelerini kayit edip bunu kuresel bir ortama butun Dunyanin önune servis etmek düpedüz VATAN HAİNLIGIDIR !!! Bu affedilemez, kabul edilemez, görmezden gelinemez !!! Burada vatanimizin ulusal guvenligi söz konusu siz hala gelmis Facebookuda kapat diyorsunuz.Ayiptir ya.Vataninizi milletinizi bu kadar mi sevmiyorsunuz, KENDINIZE BU KADAR MI DÜŞMANSINIZ !?

Gelelim işin teknik kısmina.Youtube'un Turkiyede erisime engellenmesi aslinda cok yetersiz, eksik ve gereksiz bir eylem.Çunku Turk vatandasinin bu kayitlari dinlemesi bir guvenlik zaafiyeti olusturmaz.Asil onemli olan bu kayitlari yabanci devletler, milletler ve gizli düşmanlarimiz dinlememeli.Buna engel olmakta ne yazik ki imkansiz.Zaten bu kayitlar bizim onumuze simdi geliyorsa sanmayin ki ilk bizim haberimiz oldu.Gizli dusmanlarimiz bu kayitlari coktan gerekli birimlere ve Turk dusmanlarina servis etmistir bile.Burada devleti aldigi onlem en az zararla cikma önlemidir.Herkes bunun farkinda ve bilincinde olsun.

Bir dışişleri başkanının ,bir mit başkanının dinlenmesi ve bu kasetlerin yayınlanması çok vahim bir durum ama sen ne geveliyorsun. Adamlar Türbeyi bombalamaktan ,kendi topraklarına füze atmaktan bahsediyor. Kalkmış devlet güvenlüği diyorsun.

El Padrino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Bir dışişleri başkanının ,bir mit başkanının dinlenmesi ve bu kasetlerin yayınlanması çok vahim bir durum ama sen ne geveliyorsun. Adamlar Türbeyi bombalamaktan ,kendi topraklarına füze atmaktan bahsediyor. Kalkmış devlet güvenlüği diyorsun.

Kapasiteni aşan, aklının, hayalinin, beyninin yetmeyeceği konular hakkında hukum vermeden önce aynaya bak, ben kimim? de ve kendinin farkinda ol.Senin aklinin bu ulkenin dis iliskilerine, milli guvenligine ve vatan dusuncesine yetecegini mi saniyorsun? Kulaklarinin duydugu hersey aslinda duydugun gibi olmayabilir ...

Kapasiteni aşan, aklının, hayalinin, beyninin yetmeyeceği konular hakkında hukum vermeden önce aynaya bak, ben kimim? de ve kendinin farkinda ol.Senin aklinin bu ulkenin dis iliskilerine, milli guvenligine ve vatan dusuncesine yetecegini mi saniyorsun? Kulaklarinin duydugu hersey aslinda duydugun gibi olmayabilir ...

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Siyasetiniz batsın

Kör gözlerinizden ümidi kestim zaten ama az akıl az fikir

Tamam telekomu satmak hataydı tamam bu hükümet hep yedi, hep çaldı, hep yasakladı % 100 haklısın tamammmm

İyide bu kadar dinleme yapıp bunları oratlığa dökenler millete hizmet olsun diyemi yapıyorlar bunları, Türkiyeyi aydınlığa kavuşturma halkı bilinçlendirme hareketimi bu

Kabul sevmeyebilirsin her fırsatta gömebilirsin bu hükümeti ama kardeşim bide bunları gör bu bir tehdit bu hükümet gidip senin hükümetin gelse yine tebelleş olacak bunlar bunu bi gör

Birde sandıkta tokat atmayı düşünen kardeşler hiç çevrenizde gördünüzmü? bu olaylara kadar hükümet yanlısı olupta bundan sonra taraf değiştiren

Şu bir gerçekki Türkiyenin % 50 si kör ama bu tartışmayla çözülebilecek bir konu değil

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
This content is not available on this country domain due to a legal complaint from the government. Learn more.
Sorry about that.

oh be TC nin gücü :thumbup1:

Video olduğu yerde duruyor ama sadece size ülkenize göstermiyoruz diyor.

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
utanıyorum bu ülkede yaşadığım için şu okuduğumuz habere bakın lanet olsun siyasetiniz batsın

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5

senden daha zeki olduğum kesin.
Bir insan kendi toprağına bomba atmayı planlacak sen buna hala milli güvenlik diyeceksin.
Ha duyduklarıma montaj, dublaj, kurgu vs diyeceksen boşa zahmet etme çünkü yandaş medya bile kasetin doğruluğunu kabul ederek kınama yoluna gitmiş.

1395948428052.jpg

İşte yandaşlar birliğinin kınama yazısı

Son olarak parti tutmak takım tutmaya benzemez. Bir takımı günahıyla sevabıyla sevebilirsin ama bir partiyi aynı şekilde sevmeye kalkarsan o çok değer verdiğin ülke güvenliğine ilk darbeyi kendin vurmuş olursun.

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ne diyelim, hayırlısı. Sıra Facebook'ta olmalı şimdi..